Съобщение

Collapse
No announcement yet.

LOTR: Return of the King Extended Edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    LOTR: Return of the King Extended Edition

    Нямаше как, поръчах си го предварително и сега ми е в ръчичките :rock:

    Довечера няма да се ходи на даскало :rock:

    Ще има ревю утре :tup:
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Ух, че то това не е ли 100 часа филм, бре?....
    аз нямам нерви да го издържа целия....

    Уффф аз малко се позагубих за известно време ама...
    времето вече ми бяга. ако в скоро време съм в това положение не се чудете ---> :1087:

    айде Хев Фън със 100-часовото гледане.
    "Нима, Създателю,
    съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
    мигар аз самият съм те молил
    от мрака да ме извлечеш?"

    Comment


      #3
      Ами честито Империал!

      Да пишеш ей че това е най-готината част от трилогията.

      Впрочем има ли тема за Толкин и творчеството му??
      Ще ми се да ви хокажа разни рисунки да попишем за него и т.н.

      Comment


        #4
        има разбира се някъде по-назад
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          На 24 като дойдеш у нас искам копие на филма, ако нямаш все още ДВД записвачка донеси филма, аз ще си го клонирам
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #6





            Ако има някой, който си мисли, че филма е американски


            РЕДАКЦИЯ


            Значи има един доста интересен момент в цялата работа.
            Германия и някои други големи Европейски държави са си създали фондове за финансиране на Европейско кино. Обаче тъй като не са задали ограничения, Холивуд се усеща бързо и почва да ползва тия пари по интересна схема. На практика правата за филма се продават на съответния фонд (както виждате горе, някакъв немски), но той веднага ги дава на лизинг обратно на фирмата и получава солидна печалба обратно, а фирмата е доволна, щото работи с чужди пари.
            Хубавото е, че голяма част от печалбата от филма отива в Европа. Лошото е, че парите на фонда по идея са за Европейско кино, а то нещо не се натиска да ги ползва. Обаче държавите се усещат и се опитват да въведат ограничения вече.
            Last edited by Imperial; 15-12-2004, 07:48.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Разширената версия просто си е един съвсем различен филм от онази боза дето даваха по кината
              Лошото, е че у нас най-вероятно няма да я пуснат по кината, а само на DVD
              We don't see things as they are, we see them as we are
              ---Anais Nin----

              Comment


                #8
                Така е, но гледам, че по "свободните сървъри" се разкарва някаква версия, обявяваща се именно за това, та ще гледам да я изтегля и пробвам другата седмица (че тогава най-после май ще прикрючи при нас в работата трудната част). Инак, Империал, и аз чакам мнение за филма .

                Comment


                  #9
                  Оооо, аз чакам само да излезе тая седмица във видеотеката и тичам първи, там ша спя в спален чувал пред вратата цяла нощ ако трябва
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #10
                    Я кажете какво точно представлява този филм. Кои са актьорите и такива подробности и наистина ли е 100 часа? Защото като ви чета мненията май веднага ще трябва да го намеря.
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #11
                      dibo написа
                      Разширената версия просто си е един съвсем различен филм от онази боза дето даваха по кината
                      Лошото, е че у нас най-вероятно няма да я пуснат по кината, а само на DVD
                      Че то и тук излиза само на DVD.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Шеленберг към 5 часа е. И разбира се е култ. Дори кратката версия ми се струва най-добрата част от трилогията затова донякъде не съм съгласен с dibo.

                        Comment


                          #13
                          Разширената версия има 50 минути повече от кратката. Най-важните неща са Саруман при Исенгард, срещата на капитана на назгулите с Гандалф и Устата на Саурон (много много добре направено). Другото е повече бой и тук-там запълване на дупки в сценария.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #14
                            Струва ми се че в момента заглавието на темата е Kind а май трябва да е king а? :p

                            Comment


                              #15
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment

                              Working...
                              X