Съобщение

Collapse
No announcement yet.

The Armed Forces of World War 2 by Andrew Mollo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    The Armed Forces of World War 2 by Andrew Mollo

    "The Armed Forces of World War 2 - uniforms insignia organisation" (2000 година) - това бижу стана мое!!! На следващата среща на форума живот и здраве ще го донеса - то е просто нереално това нещо!!! Нямаше начин трябваше да се похваля. Аз преди време сечудех как да си го купя от Лондон или Германията обачеее... И сега съм :nut: от happiness :mhehe:

    #2
    Това е за "Вашата военноисторическа колекция"
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Малко са ми книгите за ВСВ за да ги описвам в онази тема - там е за тежката артилерия като тебе и Parabellum. Ако говорим за всякаква литература обаче ще ви ударя в земята. :sm113: :mhehe:

      Comment


        #4
        Че пробвай се де

        :mhehe:
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Множко ще ми дойдат за описване към 2500 тома. В сравнение с типичния български дом където освен списания Burda книги не се намират вкъщи си е направо като градската библиотека. :p

          Comment


            #6
            Еее, говорим за лично събрана библиотека.

            Е, аз не че кой знае какво. Тук имам ок. 65 книги военна история, все от тука взети, в къщи да имам ок. 200 книги фантастика и техническа литература (електроника и пр, беше ми интересно), + много списания за компове, едно време ме интересуваше. Но пък и в момента не е желателно да събирам повече, след няколко месеца ще се местя от колежа като завърша и как ще мъкна всичко нямам идея.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Ами чи аз имам към то 300 тома академични исторически трудове, без да броим техническата ми литература.
              Някой може ли да се похвали със трите тома на "Записки по Българските възстания" издание първо Пловдив 1885-та година?
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                Еее ми не. Едва ли. Аз от това време имам само "Скитникът евреин" :mhehe: (е сега Капитана ще се изгаври с мен) от 1889 и сребърни петолевки и такива подобни.

                Comment


                  #9
                  Добре, а какво пише в тази книга за България?
                  We don't see things as they are, we see them as we are
                  ---Anais Nin----

                  Comment


                    #10
                    В "Armed forces..." има две рисунки - на редник и на майор и обяснения към тях. Има към две страници текст + цветни таблици с пагоните нашивките петлиците и т.н. на сухопътните и въздушните сили както и една отделна за флота. :mhehe:

                    Comment


                      #11
                      Звучи ми постничко, но не мога да обвинявам хората, като знам колко е оскъдна информацията за нашата армия за периода дори в България
                      Надявам се за другите армии да е по-прилично
                      We don't see things as they are, we see them as we are
                      ---Anais Nin----

                      Comment


                        #12
                        Е не е много обаче качеството оправдава всичко. Утре ще я види Капитана и ще ви разкаже и той - аз не мога да съм безпристрастен като притежател на такова бижу.

                        Comment

                        Working...
                        X