Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Война и Мир

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Война и Мир

    Започнах да гледам това произведение на изкуството, но се оказа че имам само първа част (то пък и аз с какъв акъл си мисля че филма е 2ч чувам че е някъде към 7 ). Като се изтеглят и другите ще продължа, но досега страхотно ми хареса. И не само заради военната част (където има кадри, от които всички модерни любителски епични режисьори има да учат)
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Хенри Фонда?

    Comment


      #3


      Не знам да е ходил в СССР?
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Значи гледаш руския, не е лош, особено сцената която в един кадър, се тръгва от огъня на войниците и се издига над цялата френска отстъпваща армия, а отзад са казаците, както и камерата на лифт, вътре в Кремъл където гуляят. Операторът, ама как се казваше, е с Оскар за снимки в Куба през 70-те. Волконски е Щирлиц

        Не може ли американския да се намери?

        Comment


          #5
          На мен не ми трябва американския и съответно не съм го търсил.

          :sarcastic
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            И режисЬора не помня, после го поканиха от запад да снима Ватерло, безпрецедентно, нали?

            Comment


              #7
              Дааа, филма е много добър и епичен. Определено си струва да се гледа.

              Comment


                #8
                Ако си говорим за руския филм, то той е наистина произведение на изкуството. За съжаление съм го гледал целия много отдавна. А преди около месец някъде хващах епизоди от него, даваха го по една от руските телевизии, но беше в доста късен час. Сцените приличат на картини от изложба. Ех, има филми които си заслужава човек да си вземе и да гледа, но се намират трудно. Докато излизащите на конвейер холивудски бози ги има на кило навсякъде ...
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #9
                  С р2р мрежата не става ли? Все някой руски потребител или сървър трябва да ги има. Аз, от два месеца се опитвам да подкарам една програма за сваляне - eMule - но тъй и не успявам.


                  ..
                  ..И кажи ми ти страннико,
                  чувал ли си звук,
                  по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                  Comment


                    #10
                    Аз пък точно нея ползвам от много време и то много успешно.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      messire Woland написа
                      Ако си говорим за руския филм, то той е наистина произведение на изкуството........
                      За справка режисьора е Сергей Бондарчук, а изглежда така добре , първо защото руснаците имат страхотна кинематографична школа, която в България кой знае защо след 10 ноември я позабравиха /отричаха всичко съветско/, а и защото е сниман с една система за цвят позната на запад като Техниколор а който се интересува от повече инфо може да види тук: http://www.imdb.com/title/tt0063794/
                      may the Force be with you

                      Comment


                        #12
                        е, значи потребителите у българско могат да си го изтеглят от арената
                        http://beta.arenabg.com/movies/movie.php?pid=11969 , мисля че са всичките серии

                        Comment

                        Working...
                        X