Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИКОНОМИЧЕСКА ГОТОВНОСТ ЗА НЕЗАВИСИМОСТ ПРЕДИ ОСВОБОЖДЕНИЕТО

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ИКОНОМИЧЕСКА ГОТОВНОСТ ЗА НЕЗАВИСИМОСТ ПРЕДИ ОСВОБОЖДЕНИЕТО

    Докато сме в НАТО очевидно нито Гърция, нито Турция биха започнали война срещу нас. Ако твърдиш друго, следва да го докажеш.
    Същевременно, ако внезапно излезем от НАТО едва ли държават ни също толкова внезапно ще стане 10-пъти по-богата, че да може сама да си се въоръжи и защитава от държава с потенциала на Турция, да речем. Така че очевидно България има по-голяма сигурност в НАТо, отколкото извън него.

    Що се отнася до ОМП - не знам къде си видял, че САЩ ще ги използват първи? Не съм срещал подобни тъвредния. Да не говорим, че употребата на ОМП ще се отрази и на нас, така че нищо радостно не виждам в нея.
    При това положение защо да съжалявам за агресора особенно ако той е и враг на България.
    Хайде сега, не се изхвърляй - САЩ може да са твой личен враг, но за да са враг на България така трябва да мислят българските институции и мнозинството от българското население. НИто първите, нито вторите мислят така. Така че пиши "САЩ са враг на тази България, която аз си представям". Защото аз също съм българин, но те в момента не са враг на тази България, в която аз живея.
Working...
X