Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звярът ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Звярът ??

    :?:

    Съветски филм за Афганистан , нещата се въртяха около един танк . ..
    от къде може да се намери да го дръпнем ( филма )

    #2
    Ами струва ми се, че филмът беше сащиански, а не руски. То доколкото си спомням историята беше толкова измислена, че нямаше и как да е руски (особено като се има предвид, че "лошите" бяха именно руснаците).

    Comment


      #3
      Да и при това бяха хипер лоши, свирепи, проклети. Ама как пък успяха да се загубят... Иначе Това със осъзналият се руснак беше върхът. Пък и тази т-55/62? имаше супер много измисленно оборудване и въоръжене, то не беше топловизор, то небеше огнехвъргачка, пък и бая бързо и се въртеше купола...а това дето ръката беше заседнала в ходовата част беше хипер измисленно.

      Comment


        #4
        оф много кух филм чудничко за какво ти е да го гледах.Единственото готино беше как премазаха едно талибанче с танка.
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          #5
          Поне да беше истинско, в БГ-то би се намерил достатъчно материал за реална такава сцена, даже за някоплко дубъла, при това с подходящ цвят на кожата. А иначе филмът е по-загубен дори от рамбо 3. Имаше в началото на 90-те цяла плеяда руски филми пълни с хубава железария и не лош сюжет, далеч по-реалстични от разглежданият тук.

          Comment


            #6
            Филма съм го гледал много отдавна, но наистина филма е направен по американски тип и не отразява точно нещата.
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              #7
              Филмът е холивудски, но е една класа над Рамбо. Танкът е израелски пленен и модифициран Т-55, може ли така бе гоги
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Как да не може? филмът съм го гледал преди илядо години, мислиш че съм дребнеел какъв е танкът ли? А иначе е една класа по-високо в изкарването на руснаците зверове.

                Comment


                  #9
                  Изкараха само командира на танка звяр. Не е като да не е имало холивудски филми с достатъчно американци зверове. Имайте малко мярка в крайните приказки
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Ами точно командира и мерача бяха баси пичовете, а Константин - путьо :lol:
                    Иначе филма ми е сред топ 10. http://explanation-guide.info/meanin...t-(movie).html
                    Ruhm und Ehre der Waffen SS

                    Comment


                      #11
                      Аз сега си свалих всички серии на Шогун че съм го гледал като малък пък преди няма и година четох книгата и се зарибих...е на книга е къде къде...
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment

                      Working...
                      X