Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български бойни маршове формат MIDI ????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Български бойни маршове формат MIDI ????

    Някой случайно да знае някъде да има български бойни маршове във формат MID/MIDI? :?
    На нож!

    #2
    Какъв е този формат? Аз ги имам на МП-3, ако искаш ще ти ги дам.Става въпрос за Български бойни маршове на формат МП-3
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      (.mid е мн весел формат. Някаква позната песничка която звучи мн изродски защото е... хм е как да го обясня... правена на комп или и аз не знам как да го кажа. Аз се отказах да слушам в .mid когато чух "War pigs" на Black Sabbath в такъв формат.)

      Нека някой по-знаещ да обясни - аз си измивам ръцете

      Parabellum, сложи линк, защото и аз искам много да си ги имам българските маршове.

      Comment


        #4
        'кхъм'

        MIDI форматът представлява записване на музиката с нещо подобно на ноти. В резултат, за да чуеш смислена музика ти трябва качествена звукова карта, която да може да преведе нотите в музика по едни таблици и с едни библиотеки предварително записани инструменти и тн. Евтините карти нямат такива библиотеки и съответно се чува дрън-зън само.

        Манщайн има предвид най-вероятно .mod формата, който е друго - при него се използва вградения pc speaker на компа и вградения таймер и не ми се обяснява по-нататък, не знам самите алгоритми, но си е магийка, щото по принцип не очакваш от тва малкото там бръмчило да изкара нещо различно от "биип" - "биип".
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          МР3 е запис на релна музика. А Миди-то е компютърна, синтезаторна музика, не звучи точно като истинските инструменти... абе нещо почти като дадена песен, направена на ринг-тон за по-новите модели ГСМ :lol:
          На нож!

          Comment


            #6
            Мидито си е съвсем реална музика - повечето синтезатори имат и "миди"-изход. Номера че библиотеките дет ги спомена Империал са супер важни и без тях нищо не става. Реално Мидито е "професионалния" формат, а МП3то е за простолюдието
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #7
              Точно така си е, просто в масовите звукови карти не се слагат тия библиотеки и съответно масовия потребител се чуди какви са тия писукания и дрънкания Иначе този формат предлага нулево изкривяване и изкл. малък размер на файла, но пък качеството зависи изцяло от възпроизвеждащата техника.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Имам смътен спомен, че гледах колекция български бойни маршове в Mp3 формат на сървъра на www.eamci.bg
                Ама в момента нямам достъп до там. Ще погледна довечера...
                We don't see things as they are, we see them as we are
                ---Anais Nin----

                Comment


                  #9
                  We don't see things as they are, we see them as we are
                  ---Anais Nin----

                  Comment


                    #10
                    Шуми Марица е истинския български химн. Под него са се извършвали най-великите победи на българското войнство като нямам предвид фашистката "патриотична" пасмина.

                    Бронегренадир

                    Comment


                      #11
                      Panzergrenadier написа
                      фашистката "патриотична" пасмина
                      ...което какво означава?
                      На нож!

                      Comment


                        #12
                        Имам в предвид следното: разните му там Бранници и Легионери. В селото на дядо ми се разиграл следният случай- Бранници извлекли един старец, който бил толкова аполитичен, че и някой камък би му завидял. Та го извлекли и му казали:"Ти си комуняга и ще мреш!" И го пребили до смърт.Това, казвали те, бил техен патриотичен дълг. Очевидно е, че някои имат изкривени представи за патриотизъм.

                        Бронегренадир

                        Comment


                          #13
                          Я кажете от някъде да си сваля маршовете в мп3 формат ама да не е от дата.бг щото там са на Балеринка пък смешно звучи такава музика с детски гласове...
                          ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                          Comment


                            #14
                            Araslan написа
                            Я кажете от някъде да си сваля маршовете в мп3 формат ама да не е от дата.бг щото там са на Балеринка пък смешно звучи такава музика с детски гласове...
                            Ето ти тук няколко марша
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #15
                              Мерси
                              ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                              Comment

                              Working...
                              X