Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елена от Троя.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Елена от Троя.

    По слаб филм отдавна не бях гледал.Спартанците бяха облечени изцяло вчерно,десанта на брега беше направен супер смешно,все едно са зборщина тълпа..мъка мъка та чак не ми се пише
    ...но срещна отново очите му.Гледаха право в него,но виждаха нещо съвсем друго.Нещо в близкото бъдеще,което можеше и да е интересно,но не ставаше нито тук,нито сега.

    #2
    Елена от Троя.

    Ее, сега чакаме да излезе новата "Троя" със сума ти звезди и ефекти
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Аз точно за нея разправям
      ...но срещна отново очите му.Гледаха право в него,но виждаха нещо съвсем друго.Нещо в близкото бъдеще,което можеше и да е интересно,но не ставаше нито тук,нито сега.

      Comment


        #4
        Тя не е излязла още след три седмици.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Поредната тъпотия - че то като се почне още от рекламата - то при десанта в Нормандия толкова кораби и амфибии не е имало колкото елините триреми (май така се казваха?) в този филм. Майтапско е. Хората ще идат да се посмеят малко.

          Comment


            #6
            Нали говорим за филма с Брад Пит?Незнам ти къде си ама аз този филм го гледах преди 3 месеца някъде силно казано гледах попрехвърлях насам натам само като видях колко смешно са направили десанта и като видях,че спартанците вместо както всеки знае са с червени наметала в черно и се отвратих.
            ...но срещна отново очите му.Гледаха право в него,но виждаха нещо съвсем друго.Нещо в близкото бъдеще,което можеше и да е интересно,но не ставаше нито тук,нито сега.

            Comment


              #7
              За същия филм говоря

              Comment


                #8
                Официалната дата на излизане на филма по кината е 14ти Май. Може да си гледал някаква пиратщина.

                Имаше наскоро един "Елена от Троя" който беше слаб, но новият се казва "Троя" само.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Azural сигурно говори за "Елена от Троя" а аз за "Троя".

                  Comment


                    #10
                    Helen of troy е наистина ужасен филм, но пък самата Елена ми харесва повече от Даян Крюгер (нали така се казва). по-добре никой да не се лъже да го гледа, дори като загрявка преди Troy.
                    Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
                    каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
                    каквито са мислите ти,такива са делата ти,
                    каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

                    Comment


                      #11
                      То и на мен ще ми е интересно точно заради дребните неща, които ще съвпадат или не с историческата действителност (доколкото ние я знам каква е била). Иначе доколкото гледах по реклами нямаше триери (триреми идва от латински), а само кораби с един ред гребци и като се знае, че събират малко хора трябва да са били доста корабите. Ако вярваме на Омир, а за Троянската война знаем само от него. :? В петък (14.05.2004г.) ще изкажа впечатленията си.
                      “Никога не е имало война, която по-лесно би могла да бъде
                      предотвратена от тази, която току-що бе доразрушила
                      всичко, останало от света при предишната битка.”
                      Сър Уинстън Чърчил
                      март 1948г.

                      Comment


                        #12
                        Тази Даяна Крюгер да не е някаква роднина на Фреди Крюгер? :twisted:
                        Майтап бе, но все пак силно се надявам янките да не са осрали тотално гръцката митология. Но скоро ще видиме за какво става реч

                        Comment


                          #13
                          А то по осирането са първи.Спомняте ли си образа на Орфей от филма "Язон и Аргонавтите"? Той беше негър :cry:
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #14
                            "Джейсън" ли имаш предвид :lol:
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #15
                              не го знам как се казва, но играеше ролята на Орфей-пфу :x
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment

                              Working...
                              X