Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приемане на нови членове на пакта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Приемане на нови членове на пакта

    Персия подписа договор за сътрудничество с Франция. Формата на договора е същия, които подписаха нашите три държави при учредяването на този пакт.

    При желание от ваша страна съм готов да им предложа да се присъединят към пакта. Моля за мнението ви.


    * * *
    добре че сме си харесали сравнително по-новата история
    Dulce et decorum est pro patria mori

    ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

    #2
    Бе те още не са ми отговорили на моите контакти, но принципно съм съгласен.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #3
      Франция ме попита дали сме съгласни и Авсралия да се вкючи към този наш съюз с тях. Аз им казах, че съм съгласен. При положение, че имаме договор и с Австралия, както и Япония вече е подписала с тях, то мисля в понеделник (когато съм на работа). Да им предложа да се присъединят към пакта.


      Нищо не казахте за името на пакта. Съгласни ли сте да е "Трансконтинентален пакт". Ако да то кажете го с едно постче тук и да помолим водещите да сменят заглавието на общата тема на пакта.

      Поздрави!
      Dulce et decorum est pro patria mori

      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

      Comment


        #4
        Малко като обява на самолетна компания стои- "Трансконтинентален..."
        Какво ще кажете за "Антанта"? Или просто EATO (EuroAzian Treaty Organisation) ? И ЕТО ви името
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #5
          Абе както искайте го кръщавайте, то и без това почти всички играчи са членове на съюза, можем да си го кръстим както искаме Само няма да ми барате "Съюз на злите пичове" :lol:
          <<..........>>

          Comment


            #6
            След като всички са членове-искам ясно да е написано някъде. Още повече, че Руско-Японската война иде!
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #7
              Ще помоля Водещите да преименуват общата тема на пакта на "Евро-Азиатски пакт".

              А също и след като Франция и Австралийският съюз пуснат договора за присъединяване към пакта със всички подписи в своите теми, да им дадете права да виждат тази обща тема.
              Dulce et decorum est pro patria mori

              ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
              СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
              НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
              СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

              Comment


                #8
                Договор между Персия, Япония, Великобритания, Франция и Австралийски съюз за взаимна защита и сътрудничество

                Клаузи на договора:
                т1. Страните подписали договора се задължават да поддържат мирни отношения помежду си, както и да окажат незабавна помощ в случай на външна агресия срещу някоя от тях.

                т2. Научният обмен между страните подписали договора е неограничен, като всяка от тях се задължава да започне изграждането на поне една нова лаборатория не по-късно от ход 7.

                т3. Страните подписали договора нямат право да налагат мито при търговия помежду си.

                Подпис: Негово Величество Шахриар Джахандар, Принц на Персия
                Подпис: Негово Величество Джордж VI, крал на Великобритания
                Подпис: Негово Величество Микадо Парабелум-император на Япония
                Подпис: мосю Жорж Клемонсо(xsmind) - президент на Франция
                Подпис: полковник von Danitz, министър-президент на Австралийския съюз



                П.П. Дайте права на Франция и Австралийският съюз да виждат тази тема
                Dulce et decorum est pro patria mori

                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                Comment

                Working...
                X