Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Персия

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Персия

    Ход4
    състояние на проектите:
    наука б1.2: . . . (48 / 80 ИК), готови на ход 5, в действие на ход 6
    В011: . . . (4 / 16 ИК), готови на ход 6, в действие на ход 7
    В015: . . . (4 / 8 ИК), готови на ход 4, в действие на ход 5

    Науки:
    а1.1, б1.1

    Лаборатории:

    Лаборатория(П01) - функционираща
    Лаборатория(П03) - готова след един ход

    Международни отношения:
    Япония,Великобритания: Съюзнически
    Австралийски Съюз, ЮАС: Приятелски
    Германия, Русия, Швеция: Неутрални

    Договори:
    Япония - Съюз
    Великобритания - Съюз
    ЮАС - Почти съюз

    Със Австралия сключихме няколко договора, но те са публични и сигурно сте ги видяли. Мисля че ще е със нас, и въпреки че каза че няма да се намесва във воени конфликти, поне ще помага със науки.
    С ЮАС сключихме нормален договор, със всичките му там взаимни защити и т.н. само дето аз на Крилов много вяра му нямам, та затова няма да му казвам за този съюз. Всъщност той е решил да завземе цяла Африка, и открито ме заплаши като му казах че и аз искам няколко провинции, затова се съгласих да като превзема четири провинции да му ги отстъпя, като доходът от тях си остава за мене а той ще ги управлява.
    <<..........>>

    #2
    Бой се от данайците, дори когато ти дават доходите от 4 провинции. (японски приятелски съвет. А по-добре дръж там и няколко армии). Скоро проблема няма да ни е СССР, а ЮАС. Просто ще сме притиснати между два монстъра.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #3
      Хехе, специално от този съвет нямаше нужда, всичко познаваме Крилов Но не ми се вярва да се обърне срещу нас, все пак в замяна на приятелството му се отказах от Африка, а там можех да изградя доста стабилна колония... Е негова цел е "само" цяла Африка, така че не мисля че ще имаме проблеми с него, а и той ми сподели че е заинтересуван от това да не ни "изнесат" защото на него си му е лесно на другия край на света, ама ако руснаците и германците си проправят път до арабския полуостров вече няма да се чувства толкова сигурен. А колкото до СССР, те поначало са си прекалено силни за да им се противопостави сам човек - от разита на шпионите им разбрах че доходът им се е удвоил(което, при положение че още отначало бяха най-силната държава, означава че в момента разполагат с приход от над 200ИК на ход) а и са започнали масово сформиране на нови армии... нещата се очертават като не не много добри за нас, но ще видим...
      P.S. Абе наистина ще е много полезно ако с преборите с мързелът си и си направите теми и за вашите държави, няма да ви питам всяко нещо поотделно
      <<..........>>

      Comment


        #4
        Крилов сега така казва, но утре ще се отметне. помнете ми думата. Сега те е заплашил, утре ще реши друго.
        СССР ме притеснява. Много ме е яд, че нямаме обща граница
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #5
          има морски транспорти бе
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #6
            The American Gestapo

            Докато пристигнат транспортите всички ще станем червени! :lol:
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #7
              Ход 6
              състояние на проектите:
              б1.3 - 19,6 ИК, готова след 5 ходa (в действие на ход 11)
              ж1.1 - 3 ИК, готова след 6 ходa (в действие на ход 12)
              В011 - 4 ИК, готова след 1 ход (в действие на ход 7)
              А020 - 12 ИК, готова след 1 ход (в действие на ход 7)

              Науки:
              а1.1, б1.1, б1.2


              Ами при мен е готова б1.2, та ще е хубаво да си я вземете 8)
              Грей, ти сега почни г1.5 че май стандартните танкове ще са най полезни в тая игра.
              При Японския отбор трябва да е готова а1.2 така че сега започнете а1.4, поне бързо става.
              Така, докъде стигнахте с допълнителните лаборатории, при мен втората вече работи и съм пуснал науките за пехотата, а още една лаборатория се строи.
              <<..........>>

              Comment


                #8
                Ход 6
                състояние на проектите:
                б1.3 - 19,6 ИК, готова след 5 ходa (в действие на ход 11)
                ж1.1 - 3 ИК, готова след 6 ходa (в действие на ход 12)
                В011 - 4 ИК, готова след 1 ход (в действие на ход 7)
                А020 - 12 ИК, готова след 1 ход (в действие на ход 7)

                Науки:
                а1.1, б1.1, б1.2


                Ами при мен е готова б1.2, та ще е хубаво да си я вземете 8)
                Грей, ти сега почни г1.5 че май стандартните танкове ще са най-полезни в тая игра.
                При Японския отбор трябва да е готова а1.2 така че сега започнете а1.4, поне бързо става.
                Така, докъде стигнахте с допълнителните лаборатории, при мен втората вече работи и съм пуснал науките за пехотата, а още една лаборатория се строи.
                <<..........>>

                Comment


                  #9
                  При мен този ход е готова(работеща) г1.1, може да взимате. Ще продължа с г-тата (танковете) разбира се, само трябва да видя коя е следващата.
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #10
                    Аха, на следващия ход ще е готова а.1.2
                    И ги почваме надолу.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      #11
                      Какво значи следващия ход? Работеща е на ход 7? Казвайте кога е работеща.
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        #12
                        Ми на ход 6 е работеща според изчисленията и инфото от Воланд.
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          #13
                          И по наши изчисления е така.

                          Щом е работеща от ход 6, то значи ние можем да я поръчаме сега.
                          Dulce et decorum est pro patria mori

                          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                          Comment


                            #14
                            Минали сме се като сме почнали б1.1 (
                            Можем ли да си я вземем без да я довършваме както и б1.2
                            Какво искате от нас да правим?
                            Втората ни лаборатория ще стане следващия ход а сега пускаме и нова.
                            Въпрос: Независимо то това колко пари отделим за една наука даже ако я платим наведнъж пак ще стане за определния брои ходове нали?
                            Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
                            Page 97
                            "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
                            Page 241
                            "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
                            Page 262
                            Ender's Game

                            Comment


                              #15
                              Ами значи французите могат да вземат началната наука за бронираните машини(г1.1), и да почнат да развиват тежките танкове(г1.8) и после като им стане и втората лаборатория и бронираните машини(г1.11) а Великобритания да поемат леките(г1.2) и стандартните танкове(г1.5) като приоритет са вторите, освен ако вече не са почнали друг клон от бронираните машини. Ако и двата отбора са съгласни с това, постнете тук, за да няма объркване 8)
                              И за науките мисля че трябва да се плащат пълните вноски, т.е. пълните пари за ход, всеки ход. Не съм сигурен де, така че може да питате Воланд.
                              <<..........>>

                              Comment

                              Working...
                              X