Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре дошли

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добре дошли

    Ами добре дошли, това форумче е за да можем по-добре да координираме действията си както и да не трябва да ви търся всеки поотделно за наукообмен. Засега тук можем да влизаме само Персия, Япония и Великобритания, но в бъдеще можем да поканим и други, ако сме сигурни в тях(примерно Австралийският съюз)
    <<..........>>

    #2
    и аз мога да влизам, и аааз муахаха :twisted:

    ииии забравих май да дам достъп на воланд :lol: ей сега
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Персия

      Добре айде от мен да мине и ти можеш да влизаш
      Така за другите, направете си темичка за държавите и си сложете данните вътре за да могат и другите да ги виждат, аз вече съм направил за Персия, така че използвайте същата схема. Желателно е да напишете и какви са ви дипломатическите отношения и с другите държави, за да не стават грешки
      <<..........>>

      Comment


        #4
        Схема за разработване на науки:

        Персия: Цивилните технологии и науките за пехотата
        Япония: Индустриалните науки
        Великобритания: Флот, Бронирани машини

        От останалите ни съюзници можем да вземем:
        Австралийски съюз: Авиация
        ЮАС: ??? (съгласни са да обменяме науки, но не съм говорил по-подробно с тях, можеби ще поемат част от бронираните машини, че са доста скъпи)
        <<..........>>

        Comment


          #5
          "Съюз на протритите гащници" трябваше да го кръстите. :o
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #6
            Odzava написа
            "Съюз на протритите гащници" трябваше да го кръстите. :o
            Е недей така сега, все пак имаме свят за упрвляване, най-малкото като победим ще е неумесно Воланд да напише "Играта е спечелена от Съюза на протритите гащници"

            Я сега са ви покажа какво се случва докато ние си говорим:

            1. В Техеран, при опит да отвлече японски дипломат беше заловен съветски шпионин.
            2. Пак там, друг съветски шпионин предлага подкуп на висш служител във външното министерство.

            По всичко личи че ще ни атакуват, затова ще е хубаво всички да побързаме със сформирането на войските, за да не ни изненадат неприятно. Въпреки всичко ако се позабавят с още четири-пет хода, ще им е крайно трудно да успеят да пробият защитата ни, защото незнам при вас как е, но индустрията ни се развива доста бързо, а и новопридобитите територии също оказват влияние, така че пари за армия ще има
            <<..........>>

            Comment


              #7
              Моля Япония да ни информира докъде са стигнали преговорите им с Австралийският съюз. Ако вече сте подписали договор помежду си, предлагам да им дадем да подпишат общия договор, който е между трите ни държави и така да станат пълноправни членове на пакта.
              Dulce et decorum est pro patria mori

              ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
              СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
              НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
              СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

              Comment


                #8
                Предвид предстоящото разрастване на съюза ни и включването на нови страни (Австралия , а вероятно и Франция), предлагам да бъде сменено името. Моето предложение е "Трансконтинентален пакт".

                Нека всяка държава постне дали е съгласна или да даде своето предложение ако има такова.
                Dulce et decorum est pro patria mori

                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                Comment


                  #9
                  Съюзът с Австралийците почити е готов. Пред подписване на договора сме
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    #10
                    Явно вече е подписано Приятно ми е да се присъединя в отбора! И така... сигурен съм, че ще имаме ползотворно сътрудничество
                    Канцлер на хазната

                    Comment

                    Working...
                    X