Съобщение

Collapse
No announcement yet.

David Irving на български

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    David Irving на български

    знаете ли къде мога да намеря книгите му на български?
    "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
    Wette

    #2
    Мене ме интерисува какъв тип литература пише?Някои знае ли?
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      #3
      ревизионист, придобил публичност; отрича еврейския холокост и пр.

      дали въобще има преведени книги на български?

      и за какво са му на анти? мога да му донеса английските ако иска



      а този сайт има всичко, което може да ви потрябва по въпроса (аз не съм го чел, щото не ми е в момента в зоната на интересите) - http://www.holocaustdenialontrial.com/ieindex.html
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        на Ървинг преди имах две книги- съответно за Хитлер и Гьобелс, ама бяха в pdf формат и не ми се четяха. иначе с творчеството му въобще не съм запознат.
        "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
        Wette

        Comment


          #5
          Имам негова книга на български - "Пасмор" но идея си нямам за какво става въпрос.

          Comment


            #6
            Re: Анкета - за преподаването на история в училище

            Извинете обърках се със Дейвид Стори. Той е авторът на "Пасмор"

            Comment

            Working...
            X