Съобщение

Collapse
No announcement yet.

17 декември 1903 година

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    17 декември 1903 година

    Малко рано я пускам тази тема,но какво да се прави.Може тогава форумът отново да го няма,а датата е светла.
    На тази дата Братята Райт за първи път в света летят със самолет.На този ден Негово Величество Самолетът навършва 100 години.В началото само от дърво и плат,но само 100 години по-късно той вече е от композитни материали.Пори въздуха с 2000 км/час,невидим е за радарите и може да носи такива смъртоносни играчки,които биха затрили цялата човешка цивилизация.
    Нека все пак да се върнем в Зората на Авиацията,когато шепа безумно смели мъже с кожени бонета слагат началото на авиацията по света.Ние също имаме своят принос в развитието на авиацията.
    Нека да се преклоним пред паметта на всички мъже отдали животът си на авиацията.Нека на този ден да не се делим на фили и фоби.
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    #2
    17 декември 1903 година

    Поне за мен това е най-великата дата в човешката история(освен 3 март 1878,6 септември 1885 и не знам коя дата 68-1 )
    Това е най-бързо развиващитата се част от машиностроенето и за мен това си е най-великата машина :twisted:
    А кой е САМОЛЕТЪТ - в подписа ми го има 8)
    С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

    Comment


      #3
      и аз страшно обичам МиГ-29 обаче признавам че е спорна машина.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!



        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          .... преди.

          Сега


          А какво ще е в бъдеще.... едва ли някой може да каже.
          scharfschutze ®
          _______________________________________
          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

          Comment


            #6
            аааа!

            сега е



            къде ти е политическото самосъзнание
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              ?????
              :lol: :lol: :lol: :lol:
              Какво общо има тук политическото ми самосъзнание? :lol:
              Става върпос за техника, а не за проамерикански или проевропейски настроения.
              scharfschutze ®
              _______________________________________
              Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

              Comment


                #8
                Mdaaaaa. za edni den na Aviaciata za drugi bradwa.
                znae li niakoi ot was KOLKO Oficera uwolniha sega Dekemwri, ot BBC,
                minimum >100,(po edin za wsiaka godina ot dulgiat i trunliw put na Aviaciata )

                i kakto pishe
                ........| |
                ........| |
                ....\.......... /
                .......\..... /
                ..........\/
                --------------------------------------------
                I love fucking army
                and she loves me, fucking me.

                Comment


                  #9
                  С голямо закъснение Честит Празник на всички
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    #10
                    Дааа, [541]reaper, аз лично имам доста познати уволнени офицери.
                    Тъжно е наистина, но какво да се прави. Все пак момчетата са свестни и ще е оправят по един или друг начин.
                    scharfschutze ®
                    _______________________________________
                    Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                    Comment

                    Working...
                    X