Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова идея за игра!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нова идея за игра!!!

    А какво ще кажете да си направим една игра, за която се изисква лично присъствие???
    Условията са следните:
    1. Определя се денят и часът на срещата
    2. Терен на мероприятието
    3. Всеки носи колкото може алкохол и мезета
    4. Слага се една голяма софра
    5. Започват се сладки приказки, злобни закачки и ожесточени спорове
    6. Ставането от масата е забранено (изключение прави само ходенето до тоалетна)
    7. Крайна цел - опустошаването на наличното количество алкохол и ядене на масата
    8. След това всеки е способен да си ходи, стига да може :lol:

    П.П. Правилникът подлежи на допълнително усъвършенстване, т.е. предложения приемаме всякакви
    Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

    #2
    Нова идея за игра!!!

    Е ама ние тая игра много добре я знаеме, даже доста често правиме по некоя и друга нощна на нея :lol: :lol: :lol: Основният проблем обаче идва като трябва да се броят точките, щото никой не си спомня подробности а някои не си спомнят и къде са
    <<..........>>

    Comment


      #3
      абе то в тая игра всички са победители
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Абе вие сте изперкали тотално :lol:
        Какви победители, какви победи ви гонят??
        Става въпрос за чисто удоволствие
        Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

        Comment


          #5
          о да, геймплея е страшен а визуалните ефекти скоро след началото на играта стават много добри, а по-нататък прогресивно стават все по-невероятни
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            хихи, о, аз от има няма 3 месеца не съм си визуализирал ефекта от алкохола, смесен със стомаше сок... :twisted:
            ми, няма победители я, той алкохолът да не е за напиване и кой ще изпие повече... :tup:
            Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
            каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
            каквито са мислите ти,такива са делата ти,
            каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

            Comment


              #7
              Ами да бяхте дощли на концерта в НДК! Нямаше софра и мезета, ама алкохол се лееше (и ще се лее още около 6 часа).

              И звуковите ефекти бяха на мах!
              Канцлер на хазната

              Comment


                #8
                О...дойдохме и о оже, спаси нашите уши от ужасите на Хиперборея
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #9
                  е тва 6ега ли е или 6те има такава сре6та?
                  Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                  Comment


                    #10
                    Цар тодор пак има добра идея а и със него сме се виждали в действие така че може да играеме в тиим :twisted: Заставам зад идеята.Как са нещата Уханов ?Добре надявам се...
                    Състраданието е слабост...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by "фон Цеков"

                      Цар тодор пак има добра идея а и със него сме се виждали в действие така че може да играеме в тиим :twisted: Заставам зад идеята.Как са нещата Уханов ?Добре надявам се...
                      :lol: :lol: :lol:
                      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                      Comment


                        #12
                        да, нещата са супер! :lol:

                        това намерение сериозно ли е?
                        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                        Comment


                          #13
                          Аз ще съм свободен на 13 и 16 вечерта и ше съм в София.
                          Сори за това ,че не дойдох на предната среща ,нп нещо неотложно ме задържа в Бургас.
                          Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
                          Page 97
                          "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
                          Page 241
                          "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
                          Page 262
                          Ender's Game

                          Comment


                            #14
                            Кога съм проявявал несериозност???
                            :lol: :lol: :lol:
                            Всичко е много добре обмислено, остава да бъде локализирано и осъществено
                            Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                            Comment


                              #15
                              На мен разчитайте за "Дядова Усуканица" еййй много добра ракия а и как добре влиза. Геймплея е на страшно ниво а и визуалните ефекти са добри.
                              Пишете ме и мен за тази игрица.
                              http://www.imotisofia.bg/

                              Comment

                              Working...
                              X