Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фокнър и расизма

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Фокнър и расизма

    Според Вас Уилям Фокнър расист ли е?
    What's one less person on the face of the earth anyway? - Ted Bundy

    #2
    Фокнър и расизма

    Интересен ник - Тед Бънди, един от най-големите серийни убийци.......убил, доколкото си спомням 20-тина жени. Интересно е не толкова това дали Фокнър е расист, колкото това, дали те кефи Тед Бънди.
    "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

    Comment


      #3
      Да, интересен ник... Аз до колкото знам Тед Бънди е убил повече от 300. На това изобщо не може да се каже геройство, ако не е по време на война. За Фокнър не си спомниам да съм срещал нищо до този момент.
      scharfschutze ®
      _______________________________________
      Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

      Comment


        #4
        Не, не ме кефи. В интерес на истината Бънди не е в топ 10. Ама кажете за Фокнър.
        What's one less person on the face of the earth anyway? - Ted Bundy

        Comment


          #5
          Ъ? Да убиеш 300 жени по време на война е герояство? мда ....
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #6
            Originally posted by "княз Крылов"

            Ъ? Да убиеш 300 жени по време на война е герояство? мда ....
            Княже, мисля че навлизаме в лични противоречия с теб.
            Много добре знаеш какво съм имал предвид като съм написал по-горния пост, касаещ 300 убити. Не ми изопачавай думите, защото не е достойно за човек като теб, от знатно потекло... да пише подобни неща. Не се заяждай с мен. Няма да постигнеш нищо. Не смятам, че мястото за лични заяждания е тук, на форумите на Бойна Слава.
            scharfschutze ®
            _______________________________________
            Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

            Comment


              #7
              А аз смятам че ти си този който изопачава думите му. Въобще не се заяжда с теб, това което си казал в контекста на убийствата за които става дума лесно може да се тълкува не както ти си го мислил.

              И въобще откъде се пръкна тая история за убийци?...
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Imperial Friedrich, не можеш да кажеш на черното бяло.
                scharfschutze ®
                _______________________________________
                Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                Comment


                  #9
                  моля?
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    аз имам три въпроса-предложения:

                    1. ТедБънди - след като не те кефи, защо си си сложил този прякор?

                    2. Не смятам, че е правилно тема да се започва по този начин - ако наистина се интересуваш от Фокнър, кажи си своето мнение за него, някакъв твой анализ или нещо такова - след това задавай въпроса си. Иначе, бих решил, че целиш единствено провокация.

                    3. Защо се карате?

                    Comment


                      #11
                      Хронология на събитията:

                      Рамблер: Интересен ник - Тед Бънди, един от най-големите серийни убийци.......убил, доколкото си спомням 20-тина жени.

                      scharfschutze: Аз до колкото знам Тед Бънди е убил повече от 300. На това изобщо не може да се каже геройство, ако не е по време на война.

                      княз Крылов: Ъ? Да убиеш 300 жени по време на война е герояство? мда ....


                      scharfschutze къде точно виждаш изопачаване? ако има някаква грешка то тя е в твоето изказване....защото аз не виждам как по друг начин може да се разбере това което ти каза освен начина по който аз го разбрах. Целта ми не е да се заяждам ...но това че Килрой пострада заради цели 100 млн невинни жертви които одобряваше би трябвало да ти даде поня малък урок да бъдеш малко по-внимателен в това което пишеш и как го пишеш.

                      И не закачай знатния ми произход ...това не е нещо с което парадирам или се гордея ...това е просто факт и нищо повече.
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #12
                        Да, не бях обърнал внимание. Наистина, няма значение дали убиваш на война или не - убиството е грозна работа и не бих одобрил някой да се гордее с подобна постъпка. Не че на някого му пука за моето мнение, но все пак.
                        А още повече - когато става въпрос за убиството на цивилни, т.е., по идея не въоръжени хора - жертви.

                        Comment


                          #13
                          княз Крылов, извинявай, не съм искал да те засегна с включването на знатният ти произход.
                          Вземам си бележка и предлагам да се сдобрим.
                          scharfschutze ®
                          _______________________________________
                          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                          Comment


                            #14
                            Ама аз не съм се карал с никого
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #15
                              Чета му сега трилогията, Селцето, Града , Имението. Харесва ми стила му. И всеки от героите му е леко "чалнат", с много особен характер. Но ми направи впечетление , че пише с ненавист за негрите. За това попитах , дали и друг е доловил същото.

                              Иначе Тед Бунди е убил 10 жени.
                              What's one less person on the face of the earth anyway? - Ted Bundy

                              Comment

                              Working...
                              X