Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любим филм?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Любим филм?

    Кой е любимият Ви филм свързан с сериен убиец?
    За мен е Имитаторът.
    What's one less person on the face of the earth anyway? - Ted Bundy

    #2
    Любим филм?

    Това пък как ти хрумна, може ли филм за сериен убиец да ти е любим...Имитаторът ли? "The Copycat" май се казваше...ако е същият филм, не ми беше харесал особено много. "Седем" беше далеч по-добре, но гледам да не гледам подобни неща///
    Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
    каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
    каквито са мислите ти,такива са делата ти,
    каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

    Comment


      #3
      Аз се кефя на филми с военна тематика като цяло. Особено със снайперисти. Те са също един вид серийни убийци, но в малко по-друг аспект. Sniper, Sniper2 с Том Беренджър, Враг пред портите(Enemy at the gates). Последният е много силен, въпреки че е художествена измислица. На Вас какво Ви направи най-силно впечатление в него?
      scharfschutze ®
      _______________________________________
      Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

      Comment


        #4
        Враг пред портите(Enemy at the gates). Последният е много силен, въпреки че е художествена измислица. На Вас какво Ви направи най-силно впечатление в него?
        Дупето на "рускинята" и това, че немците не използваха нацисткия поздрав. Иначе филма не ми хареса много.
        http://thirdreich.boinaslava.net/

        Comment


          #5
          Така като ти гледам ника....кой ще ли да е?!

          Дупето на "рускинята"
          легендарно :tup:
          Zero Limit Web Magazine
          [/siz]
          http://zerolimit.board.dk3.com/2/

          coming soon...

          Comment


            #6
            в този фимл не ми хареса нищо.

            Бронетанковая техника и артиллерия времен Великой отечественной войны. Воспоминания ветеранов. Аналитические материалы. Боевые донесения, отчеты по испытаниям, архивные материалы. Обширный фотоальбом, включая чертежи.
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #7
              Седем не е филм за типичен сериен убиец, и имитаторът не е но убиеца там поне имитира убиистава на типични убиици. 8 мм се доближава най - близо до реалната психологията на извергите.
              What's one less person on the face of the earth anyway? - Ted Bundy

              Comment


                #8
                Не, категорично не ми харесват филми за серийни убийци. Но - всеки си има вкус. Този тип филми явно много се харесват на определен тип публика, та затова нещо все по-често се правят такива. В САЩ нищо явно не може да промени масовите вкусове.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #9
                  Да, и аз не си падам много по такъв тип филми - нищо смислено няма в тях пък и са голяма скука. И "Седем" не е нещо особено, макар все пак на общия фон на тези филми да се толичава.

                  Comment


                    #10
                    А аз обичам жизнерадостни филми - комедии, мюзикли .....нещо по Шварц
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #11
                      Някой знае ли линг към "Мозъчни донори"? Това е много яка комедия.
                      scharfschutze ®
                      _______________________________________
                      Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                      Comment


                        #12
                        о и аз определено предпочитам да не гледам подобни изродщини, като филмите за серийни убийци, но като си размърдам малкото мозъчни чакръкчета...да, доста такива съм гледал, вероятно защото както казва Воланд, просто има много такива.
                        8мм, да, извратено е определено...но извратен беше и моментът, когато Никълъс Кейдж звънна на майката на убитата към 4 часа сутринта и й каза: "убийците на дъщеря ви са тук при мен. Do you want me to hurt them" много кретенска ситуация.
                        уха, Мозъчни донори, беше страхотен филм, наистина, но линк не знам. не си спомням и на английски как беше.
                        а на мен пък Враг пред портата ми хареса (както и рускинята естествено ) всъщност най-много ми хареса абсурдния начин, по който отстреляха Ед Харис (нали така се казваше "немецът", който направи страхотна роля). струва ми се, че точно това е наказанието на снайперистите, правиш една глупава грешка, колкото и да си добър, и тя ти се оказва последна.
                        Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
                        каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
                        каквито са мислите ти,такива са делата ти,
                        каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

                        Comment


                          #13
                          Абе стига с тоя Враг пред кенефа!!! Супер глупав филм. Изобщо не знам защо Ед Харис участваше там...
                          Само "Психо", момчета :lol:
                          Всичко друго е несравнимо
                          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                          Comment


                            #14
                            Определено "Психо" владее.И досега го дават по кината. 8)
                            He, who controls the past, controls the future, and he, who controls the present, controls the past

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by "Mahadeva"

                              а на мен пък Враг пред портата ми хареса


                              за последно го правя това.

                              Бронетанковая техника и артиллерия времен Великой отечественной войны. Воспоминания ветеранов. Аналитические материалы. Боевые донесения, отчеты по испытаниям, архивные материалы. Обширный фотоальбом, включая чертежи.
                              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                              Comment

                              Working...
                              X