Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-следващата игра

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    По-следващата игра

    я кажете в какъв игрален свят ви се играе след като обърнем ВСВ с краката нагоре в идната игра?

    за сега имаме идея да е нещо щуро фентъзи, LOTR с малко груба индустриализация (който е играл Arcanum ще се сети )

    ще ми се в бъдеще да има и космическа игра...

    с една дума кажете си думата
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    По-следващата игра

    Ами, май фентъзи, но ние да си направим картата и света. И мисля, не всичко да е ясно по начало, т.е. всеки да си знае само началните условия, а магии и т.н. там, да научава как действат чак след като ги разкрие или използва

    Макар че, идеята за космическа игра май по-ми допада
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #3
      В известен смисъл, веднъж като изпипаме общи модел, оттам-нататък няма голямо значение точно каква отражение на реалността ще симулираме. Но ми се ще да въведем още едно ново нещо - онлайн модел за тактическото ниво. Струва ми се, че ще е доста важен, особено за фентъзи играта. Иначе - и аз предпочитам да работим с въображаема материя - много по-лесно се правят някои неща, а и нивото на свобода е много по-високо.

      Comment


        #4
        ИСКАМЕ КОСМОС, ИСКАМЕ КОСМОС!!! ДОЛУ ЕЛФИТЕ, ТИЯ РУСИ ГЕЙОВЕ!!! :twisted:
        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

        Comment


          #5
          Т.е., ти предпочиташ многоръки/многооки гейове с различни цветове на кожата ?

          Comment


            #6
            именно! И при възмоност въоръжени с лащери и "шофиращи" титанични звездни крайцери! 8)
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #7
              Защо не следващата игра да се развива в наши дни. Ще се използва съвременното въоръжение.
              In My Humble Opinion.

              Comment


                #8
                В общи линии, има една основна причина да се стремим към откъсване от реалността - дава ни много по-голяма свобода (така че и резлутатната ролева игра/симулация би била по-добра). Поради тази причина се опитваме да използваме въображаема карта и донякъде - измислени технологии (в този смисъл фантастичните светове дават по-големи възможности). Иначе - стратегическият модел е достатъчно гъвкав, така че да може да "поеме" различни базови реалности.
                Но тактическият не е много детайлен, така че (освен ако не го променим сериозно, но засега желанието е това да се реализира като отделен тип форумна игра) технологичната страна не е много съществена (т.е., няма принципна разлика между група пиконосци/съвременни танкове или хипер-мега-смъртни звездолети). Все ще става въпрос за сравнение между група от обобщени показатели (най-много названията да са различни). Като се има предвид, че графичната страна е много спомагателна, то всичко е въпрос на въображение.

                Comment


                  #9
                  Аз имам друго предложение: [color=blue][color] :lol: :lol: :lol:
                  Ама сериозно!!!
                  Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                  Comment


                    #10
                    :lol: :lol: :lol:
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      Бе я да си кажа мнението. Що не направите една реално времева игра. Ще е доста интересно с сегашните оръжия и граници на държавите. Помислете по предложението. :tup:
                      http://www.imotisofia.bg/

                      Comment


                        #12
                        :lol: :lol: :lol:
                        Тош', предложението се...ОТХВЪРЛЯ! :twisted:
                        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                        Comment


                          #13
                          Мисля че тъй като идеята за фентъзи има хронологично старшенство логично е и тя да изживее първа триумфа си.

                          А след това: Империята отвръща на удара! Нова Титанична борба между Деструктивните сили на Хаоса (Бунтовниците) и Градивното технологично начало в лицето на Новия Ред (Империята)!!! Аз си заплювам място за гранд моф на вншните сектори - Вилхуф Таркин


                          А освен това да напомня че в склада стоят две почти готови игри
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #14
                            Ами .....

                            Да, наистина - в склада прашасват някои проекти
                            Но това не бива да е пречка пред нашето въображение. А "реалновремева игра" няма как да направим, поради, мисля, очевидни причини.

                            Comment


                              #15
                              Абе вижте:

                              Канцлер на хазната

                              Comment

                              Working...
                              X