Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Невероятен сайт за исторически книги....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Невероятен сайт за исторически книги....

    така, така, вие (или поне някои от вас) вероятно отдавна го знаете това сайтче и ако това е така...защо не стеми казали бе, ей...ама на какво прилича това, нали сме форумджии :o :twisted: :o
    ето го линка, пробвайте го...аз в момента тегля на поразия

    Books by David Irving: index to free downloads and how to buy his books
    Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
    каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
    каквито са мислите ти,такива са делата ти,
    каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

    #2
    Невероятен сайт за исторически книги....

    Aууууууу
    ей това се нарича сайт
    ей хора ако наистина сте го знаели много сте гадни ме не сте го споделили
    http://www.imotisofia.bg/

    Comment


      #3
      ГОСПОДИ БОЖЕ!!!!!!!!!!!!!!
      СВАЛЯЯЯЯЯМ!!!!!!!
      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

      Comment


        #4
        Не се прехласвайте толкова бързо Аз имам няколко книжки на Ървинг и определено са интересни, но са малко тенденциозни, освен това на моменти си личи дилентантсво. Но пък ако искате приятно, "леко" разказче на истински писател, а не сложните, заплетени изречения на някой баш генерал, дето и той не знае какво иска да каже, то при Ървинг сте на правилното място. Учудва ме, че няма най-големите му хитове - Fighter i Blitzkrieg!, но те са старички. За Роммел последната книжка също е добра, нищо че го изкарва направо светия.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          Originally posted by "Sir_Gray"

          Не се прехласвайте толкова бързо Аз имам няколко книжки на Ървинг и определено са интересни, но са малко тенденциозни, освен това на моменти си личи дилентантсво. Но пък ако искате приятно, "леко" разказче на истински писател, а не сложните, заплетени изречения на някой баш генерал, дето и той не знае какво иска да каже, то при Ървинг сте на правилното място. Учудва ме, че няма най-големите му хитове - Fighter i Blitzkrieg!, но те са старички. За Роммел последната книжка също е добра, нищо че го изкарва направо светия.
          критикар такъв аз се кефя най-вече защото са сложени целите книги, чесно казано още не съм се зачел сериозно, но ми се сториха "симпатични", а пък и са доста едрички, та сигурно всеки може да научи нещо, което не е срещал преди...
          Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
          каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
          каквито са мислите ти,такива са делата ти,
          каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

          Comment


            #6
            Бе аз да изкритикувам пък.....
            Но браво за сайта де, аз си свалих за конвоя ПКю-17 само дето мразя да чета от монитор, а за печатане е множко
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #7
              Бе то всичко хубаво ама какъв е този .sit формат на някои от книгите вклучително и тази с конвоя :?
              http://www.imotisofia.bg/

              Comment

              Working...
              X