Съобщение

Collapse
No announcement yet.

re4i na amerikanskite prezidenti sled...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    re4i na amerikanskite prezidenti sled...

    zna4i za tova sait4e razbrah ot edin priqtel i mnogo mi haresa i poneze sam na zor a vie gledam 4e se spravqte dobre s vsi4ko re6ih da vi popitam ne6to.ta zna4i trqbvat mi re4i na amerikanskite prezidenti vtorata svetovna voina ili po to4no razni misli na prezidentite 6toto re4 moze da e 2-3 stranici a na men mi trqbva ne6to ot roda na 1-2 izre4eniq.n6to ot roda na

    1. Дървото на свободата трябва от време на време да се полива с кръвта на тираните и патриотите.Това е неговият естествен тор. Томас Джеферсън (3-ят американски президент)

    2. Овцата и вълкът различно разбират думата ‘свобода’ – в това е същността на разногласият,господствуващи в човешкото общество. Е.Линкълн (16-ят американски президент)

    3. Човек не е никога толкова извисен, както когато е клекнал за помощ. Джон Кенеди (35-ят американски президент)

    4. Всеки си има своя ден, но нечии дни са по-дълги. Хари Труман (33-ят американски президент)

    5. Когато има ефикасно правителство, има диктатура. Роналд Рейгън (40-ят американски президент)

    6. Хората живеят по правила, за които винаги се надяват, че ще бъдат сменени. Томас Джеферсън (3-ят американски президент 1801-1809).

    7. Политиката е мръсна работа, понякога много мръсна работа, но си струва. Ричард Никсън (37-ят американски президент)

    lo6oto e 4e namerih samo tova a mi trqbvat pove4e ta ako mozete da mi pomognete(da mi dadete url-ta ili da postnete tuk ne6to) 6te sam vi blagodaren stra6no mnogo.

    PS:ne znam dali tazi tema trqbva6e da se postne tuk no mi se stori nai dobre,ako vse pak sam sgafil stra6no sorry.

    #2
    re4i na amerikanskite prezidenti sled...

    Бе ти да не колекционираш афоризми В моите представи РЕЧ е нещо бая по-различно...
    Във всеки случай веднага се сещам за Джон Кенеди: "Не питай какво е направила за теб родината, а се запитай какво си свършил ти за нея!"
    Имаше и някои неща за Берлинската стена, казани от Р. Рейгън, ама трябва да се поразровя...
    Si vis pacem - para bellum!

    Comment


      #3
      az si namerih tova ako nqkoi go interesuva http://quotes.telemanage.ca/quotes.n...ByCat!ReadForm no ako nqkoi vse pak nameri na bg da kaze
      Every man dies,not every man really lives.

      Comment

      Working...
      X