Съобщение

Collapse
No announcement yet.

9.14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    9.14

    И така - как ви се струва?

    ИМХО - много добри звуци, и като че ли - бая по-добра физика на геймплея. Някак по-динамично е, например с туткави машини като ИС-4.

    #2
    Относно звуците - интересно е особенно като немогат да ти пробият бронята или рекушира, при една игра с Джъмбото ми имах почти 2К поражение спряно от броня и началато подскачах при бим, бам, бум от куполата ми
    Иначе физиката e пълен боклук - днес на redshire с моя нов ИС направо мизерия. Тръгвам отдолу и след това вдясно към коридорчето на тежките - започваме да се стреляме с другия отбор около камъните вдясно посредата и докато маневрирам моята машина се качи отгоре на камъните и се изпързаля право пред 2 други ИС-ки и тежък Т34. Само да спомена - с базов двигател и окачване, на 2 дни машина... Първо аз неизках да се катеря! Второ - машината ми се вижда много мудна, а сега направо коза го раздаде! И разбира се - мачмейкинга продължава да е голяма мизерия - Като изключва играта ми с ИС (само 1 - стига ми е), всички други машини от 7 ниво целия ден са срещу 9 тиър, и то не 1 и 2 машини, а обикновенно 1/3 от всеки отбор е поне с 9 тиър. Вярно е, че една игра с Ягпантерата ми набих 3,5К поражение, но пак загубих, само с Пантерата взех победа - почти 3К поражение и ... бях на минус 22К сребро защото бях единствената 7-ца в щурмуващия отбор и злато, злато, злато... десетки снаряди...

    Comment


      #3
      При мен пък от 30-тина игри - само пет-шест загуби . физиката ми харесва именно заради нарасналата пъргавост.
      Сега се боря с чешкия клон, довечера купуваш 6-ти тиър, ако реша да похарча малко от златните запаси (а от бая време съм натрупал и кътам едни близо 4 бона), ще гледам бързо да вървя нагоре до 9 и 10, щото са действително бая интересни за игра.

      Дори тоя тегав Е100 като че се движи по-леко (впечатлението е такова), което ме радва

      Comment


        #4
        На мен всичките ми машини са 5-7 тиър, като с 5-ците имах вчера и днес имах доста приятни игри макар, че често отбора ми е откровенно идиоти с коефициент около 45% Отдавна не ми се беше случвало почти да изхарча почти всичките си боеприпаси, но днес стана. Като, че ли наистнина машините по-леко се движат и по-маневрени - включително имам чувството, че по-лесно излизаш, стреляш и бягаш.

        Comment


          #5
          След почти 100 игри в събота малко впечатления - тежките танкове са неочаквано катерещи се по камъни и съборени зидове. Средните танкове са приемливо балансирани с новата физика, обаче с леките танкове - тъкал и половина беше при мен. Редовно с германските ми леки танкове се търкалях или чупех вериги при поднасане. Като изключим тези неприятности е доста освежаващо да имаш малко по-различни звуци, динамика и други дреболий. Някой друг да сподели впечатления?

          Comment


            #6
            Проблемът с новия пач е ,че вече четири пъти ми се случи да се преобърна с Т67 ,защото карам на висока скорост по скалите.Не че съм чак толкоз некадърен, ама е доста срамно в първите 1-2 минути да се разбиеш.Поне win rate-a ми е 51.49% с 3700 битки,ама както съм тръгнал май ще спада под 51%.
            Иначе доста по-пъргаво се движат всички машини, но на мен ще ми отнеме време да свикна на движението тъй като имам проблеми с сраженията от много близко разстояние - вместо да съм показал бронята на врага си по-най ефективния начин, аз се придвижвам малко по-настрани именно заради по-високата мобилност.
            Новите звуци също са приятни и допринасят за усещането по време на игра.

            PS Въпрос към кало.Как са чешките танкове след 4ти тиер,защото съм в момента на St vz 39, но се чудя дали има смисъл да го играя въобще?

            Comment

            Working...
            X