Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вербуване

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вербуване

    Keep Fighting набира танкисти и танкистки

    Изисквания: Адекватност, Тeam Speak, възможност за онлайн от 21:00 до 24:00 (БГ време) поне 4/7.

    Постъпвайки ще ви се предостави възможност да разберете какво е това отборна игра. Ще можете да участвате в тренировки (безплатно!!!), отборни и ротни битки.

    За контакти или вечер в играта TotalRules, KACKATA, Mu3epHuk.

    Споделете желанието и възможностите си за присъединяване. Ще Ви бъде обърнато внимание. Друга възможност е да пишете в тази тема или на мен на лични съобщения.

    Click image for larger version

Name:	post-248-0-55377300-1403772821.png
Views:	1
Size:	1.2 КБ
ID:	558199

    Писнало ти е от неадекватни съотборници в рандома?

    Ела при нас & KEEP FIGHTING!
    Last edited by Mu3epHuk; 27-06-2014, 15:23.
    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

    #2
    Прегледах информацията за клана.Защо за командира и един от заместниците му няма никакви данни?Да не са от тайните служби?Или подставени лица?!!

    Comment


      #3
      don4o написа Виж мнение
      Прегледах информацията за клана.Защо за командира и един от заместниците му няма никакви данни?Да не са от тайните служби?Или подставени лица?!!
      Здравей! Командирът ни е TotalRules. Той, както и КАСКАТА се занимават с приема на нови членове. Аз и други от клана предлагаме на играчи без клан да се присъединят към нас, ако отговарят на минимума условия, но отново ги свързваме с тях двамата, тъй като те раздават поканите за клана. Малко от настоящите ни членове имат профили тук, затова аз направих тази тема за набиране на кандидати.
      Тези от списъка с минимум брой битки, са профили, правени от командира ни, за да се поддържа санитарният минимум при създаване на клана. Тоест са профили, от които в момента не се играе, но ще бъдат заместени от реални играчи.
      Last edited by Mu3epHuk; 27-06-2014, 19:07.
      " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
      Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
      Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

      Comment


        #4
        Mu3epHuk написа Виж мнение
        Здравей! Командирът ни е TotalRules. Той, както и КАСКАТА се занимават с приема на нови членове. Аз и други от клана предлагаме на играчи без клан да се присъединят към нас, ако отговарят на минимума условия, но отново ги свързваме с тях двамата, тъй като те раздават поканите за клана. Малко от настоящите ни членове имат профили тук, затова аз направих тази тема за набиране на кандидати.
        Тези от списъка с минимум брой битки, са профили, правени от командира ни, за да се поддържа санитарният минимум при създаване на клана. Тоест са профили, от които в момента не се играе, но ще бъдат заместени от реални играчи.
        Санитарен минимум? Какъв е тоя минимум? Сериозно защото аз съм си сам в моя клан та питам да не вземат да ми го изтрият или преименуват.

        Comment


          #5
          Тъй, хайде и аз да напиша една обява. Нашият клан VTV (Vagabond Tank Vultures) е един от най-несериозните кланове на европейските сървъри. Ние нямаме тийм спийк, не тренираме, не правим роти, нямаме и няма да имаме претенции на глобалната карта. Груповите ни прояви се заключават в някой и друг взвод, но и това е рядко явление.
          НО,
          Ние сме сериозни играчи, на или над средното ниво. Враг, срещнал в случайните битки танк с нашата емблема на бронята - нищо хубаво не го чака!
          Заради въвеждането на "Укрепените райони", ние се нуждаем от членове, за да покрием необходимата бройка от 20 души. Сега сме само 9.
          Ако си играч на възраст над 18 години, с прилична статистика (няма нужда да си уникум, но с 46% победи не разчитай на възторг от моя страна), ако до момента не членуваш в клан, ако искаш да се чувстваш свободен кога, с какъв танк и с кого да играеш, ако цениш това, че никой няма да ти досажда, да те занимава с глупости и да ти заповядва като в казарма, ела при нас във VTV! Пак казвам, трябва ни бройка от 20 членове на клана и нищо повече. Няма обаче да приемаме хлапета или тотално провалени играчи.
          Ако условията те устройват, пиши на мен - BacillusBulgaricus или на Vladimir_Karanfilovski в играта или ми остави лично съобщение тук и аз ще ти пратя покана.
          Успех!
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            #6
            falcon_bg, не, няма да изтрият клана ти. Пази го, че като ме изгонят от настоящия ми, да има къде да се приютя

            Радвам се, че не съм сам в търсенето на нови играчи. Ще чакаме някой да се появи и ще се надпиваме кой да го прибере за каузата си
            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

            Comment


              #7
              Един съвет от външен човек - преговаряйте с по-малки кланове, такива като фалко, и се сливайте с тях, така имате шанс да съберете по-бързо играещи хора, а и всички ще имат полза от това. И търсете хора които имат време най-вече - всеки може да изгринди 8 или 10 но малко са хората които имат време за игра, успех.

              Comment


                #8
                и11 написа Виж мнение
                Един съвет от външен човек - преговаряйте с по-малки кланове, такива като фалко, и се сливайте с тях, така имате шанс да съберете по-бързо играещи хора, а и всички ще имат полза от това. И търсете хора които имат време най-вече - всеки може да изгринди 8 или 10 но малко са хората които имат време за игра, успех.
                Играем в ротни и отборни заедно с приятели от други кланове, така че един вид си помагаме. Разбира се, членове на по-малки кланове могат да се присъединят към нас, стига да споделят общите ни възгледи. Отворени сме за кандидати и всеки ще получи приятелско отношение. Държим на спортменството и отборният дух!
                " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                Comment


                  #9
                  Толкова ли няма желаещи?
                  " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                  Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                  Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                  Comment


                    #10
                    Има.

                    Comment


                      #11
                      pich67 написа Виж мнение
                      Има.
                      Здравей! Бог те праща! Току-що изпратих покана на акаунта ти в сайта. Логни се и кликни на известието горе. http://worldoftanks.eu/
                      " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                      Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                      Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                      Comment


                        #12
                        Аз вече трима вкарах в клана. Всичките привлечени от еретично безтговорната атмосфера при нас.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          #13
                          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                          Аз вече трима вкарах в клана. Всичките привлечени от еретично безтговорната атмосфера при нас.
                          Новопостъпилите ни членове не пият докато карат и не се разсейват, бучкайки мезета в ситуации на живот и смърт. Идеята ни е да постигаме победи на бойните полета в приятелска атмосфера
                          " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                          Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                          Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                          Comment


                            #14
                            Имам проблеми с team speak-a - не мога да го инсталирам - има проблем със сървъра им. Довечера ще направя нов опит.

                            Comment


                              #15
                              Бе тука трима варненци сме, като станат клановете сериозни ще си прайм заедно някакви тренировки и отборни. Смятам, че ще е готино и полезно за всички ни BacillusBulgaricus, ти се оплакваше, че не можеш да ги издириш твоите вечерта за игра. На мен агентурата ми съобщава, че един от играчите ти притежава премиум за 30 дена. Тъй, че не се оплаквай от неактивност

                              Тийм спийка от тука го свалях аз : http://www.teamspeak.com/?page=downloads И аз имах някакви проблеми в настройките с микрофона и говорителя. Хубаво, че са сложили опция "тест" и чрез нея ги коригирах.

                              Comment

                              Working...
                              X