Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Позитивизми и добри впечатления

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Позитивизми и добри впечатления

    Все пак не може да има тема за "негативизми" само.

    Позитивъзъм:
    -преработената Арктика ме кефи , много развижена, с подходи, прикрития, възможности за маневриране.
    -преработеният Кошмарин също е много по-добър, но трябва да поиграя още за да преценя дали му се кефя.

    #2
    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Все пак не може да има тема за "негативизми" само.

    Позитивъзъм:
    -преработената Арктика ме кефи , много развижена, с подходи, прикрития, възможности за маневриране.
    -преработеният Кошмарин също е много по-добър, но трябва да поиграя още за да преценя дали му се кефя.
    Аз пък мисля, че въпросните промени следват зададената тенденция да се вкарва битката в коридори и надстрелване и в тоя ред на мисли не ги харесвам.
    Като цяло всяка промяна в картите от времето на Драконовия хребет, който също харесвах, я намирам за нещо негативно.

    Харков обаче е лъч светлина още нямам достатъчно битки там, но ми се струва, че първоначалната надежда, че ще се променят драстично дистанциите на боя няма да се реализира напълно.Трябва обаче да я поиграя, за да преценя, но първото впечатление е по-скоро положително.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #3
      Ultramarine написа Виж мнение
      Аз пък мисля, че въпросните промени следват зададената тенденция да се вкарва битката в коридори
      Хм, Арктика е точно обратното, Кошмарин също. Преди бяха коридорни карти с по 2 направления, сега на Арктика може да са шава много повече и да са избират различни маршрути. точно поради коридорноста преди ми беше една от най-противните карти.

      Comment


        #4
        На EU сервере в основном играю на СУ-76, + ветка англ. ПТ (9т), + французкая арта.(9т)
        Больше ничего практически нет.
        % побед более 50.

        На РУ сервере, очень много танков.
        Один из самых неудачных был АМХ 50 100.
        Побед было на нем наверное меньше 46%.

        Сегодня часов 5-6 провел за игрой на АМХ 50 100.
        Выправил стату (на АМХ) до 50% и понял - "огонь машина"
        Главное не слиться в первые минуты боя...

        Вообщем - рекомендую

        Сплошные позитивные и добрые впечатления.

        П.С.

        Что интересно - в огромном большинство боев АМХ 50 100 в ТОПе.
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment

        Working...
        X