Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за опознаване на снайперска винтовка.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Въпрос за опознаване на снайперска винтовка.

    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	315.0 КБ
ID:	558076
    Попадна ми тая снимка,интересно ми е с какво се цели в тълпата пред Кремъл тоя работяга Прилича на Б94.Снимката е направена на парада на 9-ти май 2014 г.

    #2
    Lz2xl написа Виж мнение
    [ATTACH=CONFIG]24896[/ATTACH]
    Попадна ми тая снимка,интересно ми е с какво се цели в тълпата пред Кремъл тоя работяга Прилича на Б94..
    цели в тълпата ?

    Lz2xl написа Виж мнение
    .Снимката е направена на парада на 9-ти май 2014 г.
    Не. 2011 или 2012 г.
    L96A1

    П.С.
    фото¹2
    Медведев цели в тълпата (Путин е зад гърба)
    Attached Files
    Last edited by Eguo; 01-06-2014, 00:17.
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      #3
      Да,действително прилича на L96A1.Това за парада го видях в pizdec.ru Възможно е да е от друга година.Някаква служба за охрана вероятно.

      Comment


        #4
        Lz2xl написа Виж мнение
        Възможно е да е от друга година.Някаква служба за охрана вероятно.
        Аха..+ работяга възможно не цели в тълпата
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          #5
          Lz2xl написа Виж мнение
          Да,действително прилича на L96A1.Това за парада го видях в pizdec.ru Възможно е да е от друга година.Някаква служба за охрана вероятно.
          Да пушката (арктическия вариант) е на въоръжение в службата им за охрана и в тяхното МВР. Много хубава пушка. Руският вариант е с оптика на Цайс. Една от малкото пушки на пазара с МОА < 1. Демек добър стрелец от 100 метра и при хубаво време ще вкара със 100% вероятност всеки куршум в кръг с диаметър половин инч. Много е важно осбено при ситуация със заложници, снайпериста не просто да уцели лошият в главата, ами да го уцели в определена област на мозъка. За да не може спазматично да настисне спусъка преди да умре.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            #6
            Тъй както я гледам, чист Орсис Т-5000; Допълнително монтирано предно пикатини; Очевидно не е Accuracy International.

            Comment


              #7
              Възможно, но огнеприкривателят много прилича а и има AIAW с пикатини. А и оптичнитя прицел точно над затвора. Сега като гледам снимките на Т-5000 е монтиран по-напред, точно като на снимката. На мен първо ми заприлича на това чудовище(Но него го няма в Русия(Remington MSR).):





              Ето го Ортиса - точно като на снимката, само с различна оптика. Благодаря че ни светна че ровим в погрешна посока
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                #8
                Amazon написа Виж мнение
                МОА < 1. Демек добър стрелец от 100 метра и при хубаво време ще вкара със 100% вероятност всеки куршум в кръг с диаметър половин инч.
                1 MOA @ 100 m = 2.9 cm = 1.14"
                Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                Comment


                  #9
                  Nick написа Виж мнение
                  1 MOA @ 100 m = 2.9 cm = 1.14"
                  Така е но въпросната пушка има MOA 0.5 а не 1, което е точно половин инч на 100 ярда, или 90 метра ако трябва да сме прецизни.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    #10
                    Така де, нали за това показвам изчисления? На такава група й казват "touching".
                    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                    Comment


                      #11
                      Ами аз написах че е под 1 MOA, но не уточних че става въпрос за 0.5 МОА, оттам объркването. Не съм се изразил ясно. Доколкото знам 0.8 MOA вече се води много точно оръжие.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        #12
                        Какви боеприпаси могат да дадат такава голяма точност? За Б94 съм чел че са подобни на патрона за ДШК.

                        Comment


                          #13
                          Amazon написа Виж мнение
                          Така е но въпросната пушка има MOA 0.5 а не 1, което е точно половин инч на 100 ярда, или 90 метра ако трябва да сме прецизни.
                          Ако пишеш за Орсиса, руснаците наистина му дават 0,5 МОА (доколко е вярно е друг въпрос щото няма много граждански опит с нея); Що се отнася до Акюраси интернационала, то там и дават 0,3 МОА (както и на Сако ТГР-а).
                          Трябва да уточним, че при става въпрос за група и нормално се мери разсейването при 5 изстела и студена цев.
                          Още за Аккюрасито - преди бях гледал рекламно филмче на фирмата: демонстрираха страхотна група от 10 изстрела; просто не беше за вярване, щото обикновените пушки след третия изстрел почват да увеличават групата;

                          Comment


                            #14
                            Пишех за английската пушка. Явно просто си е добро оръжието. И пишат че била много надеждна.
                            На мен ми е интересно какво ще покаже Ремингтона на който пуснах снимка. Много интересно оръжие. Харесва ми чисто естетично и не е тежка за такава мощ (лупа магнум).
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment

                            Working...
                            X