Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Операция "Супер Пършинг"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Операция "Супер Пършинг"

    Пишете тук докъде сте я докарали с мисията за Супер Пършинга. Аз за днес немците съм на 23 437, с руснаците на 9 733 и сега почвам американците.
    Тактиката ми е следната:
    Аз имам доста машини в гаража. Задължително вземам двойния опит за първа победа на всеки танк, а и отделно си купих 14 дни премиум. Когато завърша дадена нация (май немците ще са първи, че имам най-много), ще продам 1-2, а ще купя от друга нация, където нямам на склад достатъчно машини. Така и там ще мога да вземам повече двоен опит.
    Когато за дадения ден изчерпя двойния на всички машини, започвам битки с най-високия левъл машини на нацията, с която съм най-напреднал и така по-бързо да я приключа.
    Last edited by BacillusBulgaricus; 05-05-2014, 17:04.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    #2
    Аз почнах като карам 3-4 нации едновременно.За сега ще я карам по-леко и после ще видя какво ще предприема като линии за развитие.
    В момента съм с 15к със Шуг, около 8к на франсетата и към 3к на китайците другите са ми на първа победа.
    Нацията с която съм на Т2 са британците, тях ще ги оставя за накрая като за сега плана е да им играя ТД линията, но не съм сигурен, че е най-добрият избор.
    Тактиката с първите победи е задължителна.Играта соло също, взвода отнема време за изчакване на съотборниците, което може да се ползва за игра с друга нация.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #3
      Ultramarine написа Виж мнение
      Нацията с която съм на Т2 са британците, тях ще ги оставя за накрая като за сега плана е да им играя ТД линията, но не съм сигурен, че е най-добрият избор.
      .
      със сигурност не е, всичко е прекмерно мудно, и като резултат често оставаш сам..или битките се получават безкрайни...поне за мен най-добрият избр са им средните машини. Японците ще са най-тегави, имат само по една машина на ниво и отделно са леко посредствени.

      Comment


        #4
        Мен мисията пак ме хвана по бели гащи(без кинти и с шепа танкове),но успях да ползвам тежката промоция да комплектовам едни Т29 и АРЛ 44 и за сега без много зор за час и половина 10000 общо за двата танка.
        Аз ще ги карам по двойки:
        Франция-САЩ(АРЛ 44,Т29),СССР-Германия(ИСУ,КВ-1С,Щуг и най-вероятно 36.01),Япония-Китай(Чи-То,ИС-2,Тип 58) и Англия(Кромуел,Чърчил 1) сама.
        Искам я тая Супер Пършевица!!!

        Comment


          #5
          Операция "Лафайет"
          Рапорт за ден 1:
          Участващи страни:Франция,САЩ
          Изгриндена дневна норма от 18500 (с точност 19332)
          По нации:
          Франция-3373(до целта-71627)
          САЩ-15959(до целта-59041)
          Оставащи дни-7
          Явно бъркам някъде...ще трябва да разчитам на премиум акаунта като го взема и дано дадат като на рашките 2-3 пъти в месеца двоен опит за всяка игра.

          Comment


            #6
            Нека и аз рапортувам за ден първи:
            Германия - 29 061
            СССР - 9 733
            САЩ - 15 752
            Франция - 5 222
            Великобритания - 1 160
            Китай - 852
            Япония - 0

            ТОТАЛ - 60 928 - приблизително три дневни норми от 18 500
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #7
              Браво! Аз за сега съм без премиум и ако карам така АРЛ и Т29 паралелно няма да успея за 8 дни,ще трябва да оставя франсето да взема един Т1 Хеви и да изгридя американците,после с премиума взимам АРЛ 44+един БДР ще бъде лесно.

              Comment


                #8
                Имаме по 7 дни за нация ли, в смисъл след първите 7 дни трябва да имаме минимум 1 токен и т.н.?
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  #9
                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Имаме по 7 дни за нация ли, в смисъл след първите 7 дни трябва да имаме минимум 1 токен и т.н.?
                  Не. Просто аз така съм си го разграфил 28 дни делено на 7 нации се падат по 4 дена на нация и така Франция и САЩ общо за 8 дена трябва да ги приключа.

                  Comment


                    #10
                    Като и с ИС-6 голям цирк. Кви са тия токени, кво е тва чудо... Така написано, че всеки от клана го тълкува различно...

                    Comment


                      #11
                      И аз съм без премиум и доста малко играя .
                      Франция -1230
                      Великобритания -3103
                      САЩ - 1316
                      СССР - 29504
                      Япония - 3925

                      Мисия за слотове .
                      Click image for larger version

Name:	shot_171.jpg
Views:	1
Size:	425.2 КБ
ID:	540276

                      Чудя се ,кой от китаеца да почна, имам медиум развит до 9 тиер ,кое ще е по приятно за игра тежкара или светулката ?А за немците кой е прият за развиване ?Благодаря предварително .

                      Comment


                        #12
                        https://worldoftanks.ru/dcont/fb/image/may3.jpg Дано и тук дадат такива!

                        Comment


                          #13
                          Операция "Лафайет"
                          Рапорт за ден 2:
                          Участващи страни:Франция,САЩ
                          Изгриндена дневна норма от 18500 (с точност 25838)
                          По нации:
                          Франция-0(до целта-71627)
                          САЩ-25838(до целта-33203)
                          Оставащи дни-6
                          Допълнително спечелих и един слот в гаража.

                          Comment


                            #14
                            И аз да не остана назад от тебе, ще рапортувам ден втори

                            Германия - 53 460
                            СССР - 22 628
                            САЩ - 29 554
                            Франция - 10 956
                            Великобритания - 4 217
                            Китай - 2 826
                            Япония -954

                            ТОТАЛ - 124 595 - приблизително седем дневни норми от 18 500
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              #15
                              САЩ 61 900
                              Танкове T71 M24Chaffee
                              Препоръчвам ви скаути да гриндите мисията .Поне според мен .Винаги съм в първите 2-7 max7 в таблицата на отбора .А много често и ¹1

                              Comment

                              Working...
                              X