Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Франчи -СПАС 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Франчи -СПАС 12

    Някой имали конкретно мнение що за пушка е това ? Освен че сме го гледали по разни филми.
    Надеждна ли е ?

    #2
    Виждал съм ги по оръжейните панаири, но на кого му дреме за $1,500 гладкоцевна пушка? Съдейки по това, че се използват от не една страна, проблеми с надеждността едва ли има. Останалото е Холивуд както при Desert Eagle.
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      #3
      Това не съм го държал, но на Герена има една SPAS-15, с който съм опукал 5-6 кутии, приимуществено сватбарската(голям кеф е след като мишената е поела вече 50 9х19, да я досъдереш със SPASка). Иди и си състави мнение сам ако си от София. Много зависи за какво ще я ползваш.
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        #4
        София ми е далечко но си имам Сайга .... Става въпрос че на няколко места съм попадал на обяви за Спас 12 от 700-1200лв та подпитвам ..... По мнение на американец ..... Това било антикварна пушка ако нещо се счупи цената му била все едно ти трансплантират ръка ..... я го намериш чарка я не .

        1500 долара е струвал 2000г

        Защо СПАС 12 , 15 не се произвеждат вече ?

        Comment


          #5
          akvadum написа Виж мнение
          1500 долара е струвал 2000г
          Няма определени цени тук. Чувал съм, че се купуват и за по-малко.
          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

          Comment

          Working...
          X