Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    8.11

    Както днес е станало ясно от стрийм с руските разработчици следващият пач е 8.11.
    Основното в него ще са интерфейс промени и вкарването на Т-44-85. За друго за сега не се споменава.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    #2
    1951 написа Виж мнение
    Както днес е станало ясно от стрийм с руските разработчици следващият пач е 8.11.
    Основното в него ще са интерфейс промени и вкарването на Т-44-85. За друго за сега не се споменава.
    Този руски прем е голямо дърво.
    П.П. Ние пък от клан ОХР чакаме роуминга.
    П.С. Биг беер ще трябва да помогне но на лични.

    Comment


      #3
      tconiotconev написа Виж мнение
      Този руски прем е голямо дърво.
      П.П. Ние пък от клан ОХР чакаме роуминга.
      П.С. Биг беер ще трябва да помогне но на лични.
      Бих се радвал да помогна, но опита ми е малък. По-добре търсете Raste. Kaто ESL администратор е по-запознат.

      Comment


        #4
        - исторически битки
        - гаражни битки
        - T - 44-85 ще се появи
        - Т95 ще му увеличат макс. скоростта
        - италианските танкове няма да бъдат отделно дърво а ще бъдат включени в европейското
        - говорят за нов режим на клановите
        - нямало да има отделен сървър за новобранци
        - американският медиум T95E6 ще бъде награден танк
        - работи се по нощни битки сигурно след 22:00
        - WOT Xbox ще бъде пуснат в началото на 2014 г.

        Comment


          #5
          На Т95 няма да се вдига скоростта. И исторически битки няма да има в тоя пач.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #6
            И гаражни битки скоро няма да има.

            Comment


              #7
              Мисля, че WG трябва да забавят малко темпото с пачовете и да си оправят сърварите, както и да оптимизират играта.Това е черна и не доходоносна работа, за разлика от пускането на нови линии, но без нея няма как да се мине.

              Вероятно след празниците проблемът ще изчезне в някаква степен, но това не е решение, почивни дни пак ще има и сървърите пак ще се пукат по шевовете.

              Аз вечер след работа в ЕУ1 не мога да играя - по показания пинга играе около 100, но реално e доста повече, при това много неприятно се мени със всичките негативни последствия от това - при такъв глич мерника се разширява максимално без да съм мръднал или да се въртя.А такива неща изнервят!

              ЕУ 2 е поносимо - по показания 60-70, усещат се като 100, но и там в пиковите часове става неприятно.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #8
                Споко, преди 5 мин сървърите крашнаха от претоварване. Очаквам да закачат надпис - " Планирана профилактика"

                Comment


                  #9
                  И аз бях там и аз участвах. Голям майтап

                  800+ пинг на усещане, по показание 60-70, всички се въртяха като пумпали, по-съобразителните успяхме да излезнем от базата.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    #10
                    И от преди празниците в по-натоварените часове ме пращаше да чакам на опашка, защото на сървърите са се накачили над 200 000 маймунки.
                    Въпрос на време е да пуснат EU3.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      #11
                      Нова карта:

                      "Зимна Швеция/Норвегия. Град с големи сгради, пристанище и голямо открито предградие."



                      И нова информация за Т-44-8 от супертеста:



                      Подобрена е пробивността на оръдието - от 126/167 (бронебоен/подкалибрен) става на 147/210.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #12
                        Аз предлагам в следващия пач да пуснат танкове с лазерни оръдия направо да те изпаряват след вафлите сигурно са те! Сигурен съм че има чертеж на такъв танк само въпрос на време Wargaming да го намерят . Те и тия танкове с барабани са като револверите Смит и Уесън !

                        Comment


                          #13
                          emkirov написа Виж мнение
                          Аз предлагам в следващия пач да пуснат танкове с лазерни оръдия направо да те изпаряват след вафлите сигурно са те! Сигурен съм че има чертеж на такъв танк само въпрос на време Wargaming да го намерят . Те и тия танкове с барабани са като револверите Смит и Уесън !


                          Comment


                            #14
                            Ето на не го мислех сериозно но ! Гответе се !

                            Comment


                              #15


                              Промените в 8.11 накратко:

                              - нов енджин
                              - нов игрови режим "държава срещу държава" (СССР срещу САЩ, Германия срещу Франция), но без Китай и Япония, че нямали всички танкове. Режимът ще може да се изключва
                              - нова карта (показана по-горе)
                              - промени по картите Ерленберг, Северозапад, Магистралата и Редшир
                              - без нови танкове (не знам дали това важи и за Т-44-85, който беше обещан)
                              - няколко нови премиумни танкове за тест на супертестерите
                              - нърф на топовите TD-та. Алфата за повечето пада от 850 на 750. За някои ще има компенсиращ бъф в DPM-а. 130 и 170-mm оръдия няма да се пипат. Фош 155 си губи топовия двигател и получава друг с 200 коня по-слаб. Златните на Обект 268 ще са нърфнати.
                              - промени по интерфейса (повечето безсмислени по мое мнение)
                              - ще последва големия ъпдейт 9.0

                              Предполага се, че следващия четвъртък (23 януари) ще пуснат тестовия сървър, което значи че в средата на февруари ще пуснат пача на реалния сървър
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment

                              Working...
                              X