Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ръководство за специализациите и уменията на екипажите във WoT.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ръководство за специализациите и уменията на екипажите във WoT.

    Предоставям на вашето внимание това ръководство, за ползване и обсъждане.


    Oбновено 30.12.13г. - Изчистени дребни грешки, пропуснати преводи, добавени линкове за навигация в съдържанието.Обновени са линковете в dox и в google. В hit.bg е винаги един и същ.

    -Mirror1 в hit.bg
    -Mirror2 в dox(abv)
    -Mirror3 в google
    Last edited by mpmp; 30-12-2013, 12:41.

    #2
    Благодарско, че го плесна и тука. Има си нужда. Весели празници

    Comment


      #3
      Само да помоля, ако е възможно някой да го качи и на друго място. Защото хитбг не се отваря от при мен

      Comment


        #4
        http://mp-mp.hit.bg/wot/umeniq(WoT).pdf Отваря се се без проблем, най вероятно нямаш програма за съответният формат
        Download free Adobe Acrobat Reader software for your Windows, Mac OS and Android devices to view, print, and comment on PDF documents.

        Comment


          #5
          Добре ще бъда по ясен: в мойта чужбина хитбг не се вижда. Дава конекшън таймед оут не иска и да го свали. За това помолих на друго място- доксбг или дропбокс......

          Comment


            #6
            miaz написа Виж мнение
            Добре ще бъда по ясен: в мойта чужбина хитбг не се вижда. Дава конекшън таймед оут не иска и да го свали. За това помолих на друго място- доксбг или дропбокс......
            Абе тия от HIT.BG казват, че се виждат от чужбина, ама май не навсякъде. Както и да е, ето ти алтернативни линкове:

            Линка е в DOX (ABV). Ако и тука не става, дай мейл да ти го пратя.
            -Link

            или

            -Link2 в google
            Last edited by mpmp; 30-12-2013, 12:59.

            Comment


              #7
              Мерси много, и за раъководството и за линковете

              Comment


                #8
                подбутване

                Comment


                  #9
                  - Oбновено 26.01.14г. - Намалена компресията на снимките, намалена е големината на файла с цел по-лесно отваряне и по-малко място. Редактирани дребни семантични грешки. Обновени са линковете в dox и в google. В hit.bg е винаги един и същ.


                  Download:
                  -Mirror1 в hit.bg
                  -Mirror2 в dox(abv)
                  -Mirror3 в google


                  Не мога да редактирам основния си пост след преместването на темата. Моля модератора да обнови линковете в основния пост, старите в dox и google са променени. В hit.bg е винаги един и същ.

                  Comment


                    #10
                    Въпрос за умение:
                    Сложих пълнач от ягд.4 на Luchs, пълнача има умение радиоприхващане, работи ли това умение след като вече има щатен радист на танка?

                    Comment


                      #11
                      Не. Ако погледнеш самата иконка на радиопрехващането, то най-вероятно ще е по-тъмна - неактивна.
                      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                      Очередь возмущалась, но не расходилась.

                      Comment


                        #12
                        Така е, рескилнах, тъкмо се бях израдвал, че на Т 15 ще му се увеличи обзора дето и без това не е малък но не.

                        Comment


                          #13
                          Може ли да дадете нов линк. Благодаря!

                          Comment


                            #14
                            здравейте аз доста отдавна всъщност започнах да вдигам руските дестройери и съм на су85б още понеже все копувам някви танкове и не остават пари за су85 но да ви питам сега като развия екипажа на су85б на 100% искам да му сложа умения и ако може да ми кажете кои умения не искат 100% да са развити за да действат и разбирасе как да ги комбинирам за су85 понеже на него ще местя екипажа ?
                            Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                            Comment


                              #15
                              KOgato поставиш маркера върху умението се появява надпис, който ти казва как действа! Дали след достигане на 100% или постепенно! Но според мен да отидеш на 5 ниво без никакви умения не е умна постъпка.Иначе щом е за дистроери слага първо комуфлажа( той нараства с нарастване на процентите) и след това по твоя преценка! Аз слагам второ допълнително това с юмрука( то е след 100%, но много помага) и т.н.

                              Comment

                              Working...
                              X