Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Михаил Калашников почина на 94г.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Михаил Калашников почина на 94г.



    sauce: http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-25497013
    War, war never changes..

    #2
    стига с тоя sauce... Source се пише

    Comment


      #3
      Лека му пръст на войника.

      Колкото трилинейната пушка обр. 1891 г. е конструирана от Мосин, толкова и АК е конструиран от Калашников.
      Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
      A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

      Comment


        #4

        Comment


          #5
          Nick написа Виж мнение
          Лека му пръст на войника.

          Колкото трилинейната пушка обр. 1891 г. е конструирана от Мосин, толкова и АК е конструиран от Калашников.
          Западните СNN BBC казват че Калашников си калашников .... даже и немците не споменават нищо и го канят да направи някоя друга пушка , а това че ти говориш глупости никой не го е грижа !

          Comment


            #6
            И аз не съм чувал глупости в СNN, BBC, Дискавъри, Хистори и прочее, така че източниците са сериозни....... там не работят журналисти, а изключително оръжейни експерти.

            Comment


              #7
              кало написа Виж мнение
              Голям кеф е филмчето. Само трябваше след локвата да гръмне още един пълнител.

              Иначе R.I.P. Калашников. Може би е и ще остане най-известното име в оръжейната история.

              Comment


                #8
                uzi71 написа Виж мнение
                И аз не съм чувал глупости в СNN, BBC, Дискавъри, Хистори и прочее, така че източниците са сериозни....... там не работят журналисти, а изключително оръжейни експерти.
                Аха, особено в Дискавъри Чак ум да ти зайде на моменти
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment


                  #9
                  akvadum написа Виж мнение
                  Западните СNN BBC казват че Калашников си калашников .... даже и немците не споменават нищо и го канят да направи някоя друга пушка , а това че ти говориш глупости никой не го е грижа !
                  Успокой топката и се дръж прилично. Поработи над факти, правопис и пунктуация и пак ела да пишеш.
                  Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                  A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                  Comment


                    #10
                    Може би сега, след смъртта му, ще разберем истината - кой е конструирал АК....
                    "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                    И. В. Сталин

                    Comment


                      #11
                      Nick написа Виж мнение
                      Успокой топката и се дръж прилично. Поработи над факти, правопис и пунктуация и пак ела да пишеш.
                      Ами неграмотен съм , имам 5 по литература ! Виждам че имаш познания по литература ... ама познания от създаване на оръжие хич ! Някой хорица до ден днешен не правят разлика между черно и бяло !

                      Comment


                        #12
                        Конструиран е от колективите на поне две КБ. Има писано доста по въпроса.
                        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                        Comment


                          #13
                          akvadum написа Виж мнение
                          Ами неграмотен съм , имам 5 по литература ! Виждам че имаш познания по литература ... ама познания от създаване на оръжие хич ! Някой хорица до ден днешен не правят разлика между черно и бяло !
                          Досущ така е, хич не разбирам от оръжие и се надявам ти да ме научиш. Давай сега за бялото и черното, учи ни.
                          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                          Comment


                            #14
                            Nick написа Виж мнение
                            Конструиран е от колективите на поне две КБ. Има писано доста по въпроса.
                            Да бе как не се сетих .... Онзи инженер Глок създаде само пластмасата за пистолета , и от колективите поне на две КБ бе създаден скелета и карантийте на пищолета

                            Comment


                              #15
                              akvadum написа Виж мнение
                              Да бе как не се сетих .... Онзи инженер Глок създаде само пластмасата за пистолета , и от колективите поне на две КБ бе създаден скелета и карантийте на пищолета
                              Видно е, че разбираш от Глок толкова, колкото от АК... искам да кажа - много! Желая да ме осведомиш за Глок и "карантийте" му (касапската терминология не я владея на твоето ниво, извинявам се за което). Аз съм прочел има-няма няколкостотин страници от тази монография долу и съм пострелял с него, но сигурно не мога да се меря с теб. Така че плийз, поучи ме мен, неукия!
                              Attached Files
                              Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                              A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                              Comment

                              Working...
                              X