Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Великото гонене на ИС-6

    Нещо доста пикантно от корейският сървър: http://ftr.wot-news.com/2013/12/13/f...sion/#comments
    По-повод 1 година WoT в Корея ще има мисия в която ако играчът успее от 16.12.2013 до 15.1.2014 да изгринди по 100к опит на тиър 6 танк от всяка нация,включително Япония,(сиреч 700к опит общо) получава безплатен ИС-6 като мисията най-вероятно ще бъде за всички сървъри.
    Мисията е или за уникуми които ще я изпълнят с лекота или за нолайфъри които ще гриндаят ден и нощ и с малоумната си игра ще провалят игрите на отборите си.
    Все пак има и утешителна награда:изберете си тиър 6 от 1 нация направете 100к опит и взимате 3 дни безплатен премиум.
    Аз лично мисля да се пробвам за ИС-6 без да си давам много зор(така или иначе шансовете ми са нищожни).

    ______
    Тъй като темата ще е "гореща" в следващите 30 дни реших да отделя всички постове на едно място. Успех на всички!
    1951
    Last edited by 1951; 15-12-2013, 15:30.

    #2
    Ох на батя! Само да излезе официално, да кажат подробности, ще се счита ли премиума или не. Ако се счита, ще е детински просто да се изкара. За 25 дни (5 дена почивни) това прави по 24 к опит. Още отсега ми треперят ръцете да го почвам. В гаража имам кв-1с и тип-58, имам да купя още 4 танка, които са открити вече. Лигите ми потекоха, щото безплатното си е чиста аванта.

    Comment


      #3
      Mitko написа Виж мнение
      Ох на батя! Само да излезе официално, да кажат подробности, ще се счита ли премиума или не. Ако се счита, ще е детински просто да се изкара. За 25 дни (5 дена почивни) това прави по 24 к опит. Още отсега ми треперят ръцете да го почвам. В гаража имам кв-1с и тип-58, имам да купя още 4 танка, които са открити вече. Лигите ми потекоха, щото безплатното си е чиста аванта.
      Нищо не е беплатно...

      Comment


        #4
        Конвертиране на свободен опит, че да се накупят нови машини, прем акаунти за повече опит, златни снаряди със същата цел... WG си осигуриха коледните премии

        Ако новината е истина, а не партенка, накрая ще се окаже че 3/4 от изкаралите ИС-6 реално са си го платили.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #5
          Mitko написа Виж мнение
          Ох на батя! Само да излезе официално, да кажат подробности, ще се счита ли премиума или не. Ако се счита, ще е детински просто да се изкара. За 25 дни (5 дена почивни) това прави по 24 к опит. Още отсега ми треперят ръцете да го почвам. В гаража имам кв-1с и тип-58, имам да купя още 4 танка, които са открити вече. Лигите ми потекоха, щото безплатното си е чиста аванта.
          Чакай първо да видим да не е някоя уйдурма работата пък тогава да купуваме шестици.
          Ако е истина като се замисля и аз имам шансове имам по 1 или 2 елитни тиър 6 танка от всяка нация,без японците и франсетата(но там съм на 1000 опит от АРЛ44) имам достатъчно място в гаража да побера всички които ми трябват едновременно и така да не хабя време в чакане.
          Покрай месечната мисия за премиумен акаунт и това няма да е грижа а и с бонусите покрай Коледа и Нова година пари ще се изкарват доста лесно.
          Немците и руснаците ще ги работя първите 4-5 дни заедно после американците и англетата за тях 7-8 дни,китайците и франсетата 8-10 дни а за японците ще имам вече достатъчно свободен опит за да отключа тиър 6 бързо и ще ми останат 7-11 дни за тях,но не мисля да се барикадирам на компа с провизии за 1 месец няма да си давам много зор ако стане,стане ако не...здраве да е.
          Пък и с другарите от клана може да правим от време на време взводни шашми в един през ноща
          И да Викторе прав си,че нищо не е безплатно,тук просто ти дават възможност вместо срещу пари да си купиш танка със свободно време.

          Comment


            #6
            falcon_bg написа Виж мнение
            Нещо доста пикантно от корейският сървър: http://ftr.wot-news.com/2013/12/13/f...sion/#comments
            По-повод 1 година WoT в Корея ще има мисия в която ако играчът успее от 16.12.2013 до 15.1.2014 да изгринди по 100к опит на тиър 6 танк от всяка нация,включително Япония,(сиреч 700к опит общо) получава безплатен ИС-6 като мисията най-вероятно ще бъде за всички сървъри.
            Мисията е или за уникуми които ще я изпълнят с лекота или за нолайфъри които ще гриндаят ден и нощ и с малоумната си игра ще провалят игрите на отборите си.
            Все пак има и утешителна награда:изберете си тиър 6 от 1 нация направете 100к опит и взимате 3 дни безплатен премиум.
            Аз лично мисля да се пробвам за ИС-6 без да си давам много зор(така или иначе шансовете ми са нищожни).
            Знам че нищо не е сигурно но може ли някой да разясни само с една шестица от нация може да се играе или например ако имам три шестици от русия и играя с тях опита се сумира?Благодаря предварително!

            Comment


              #7
              don4o написа Виж мнение
              Знам че нищо не е сигурно но може ли някой да разясни само с една шестица от нация може да се играе или например ако имам три шестици от русия и играя с тях опита се сумира?Благодаря предварително!
              Така както аз го разбирам - само една шестица от всяка нация. Т.е. една машина 6-ти тиър от произволен клон на дървото.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #8
                don4o написа Виж мнение
                Знам че нищо не е сигурно но може ли някой да разясни само с една шестица от нация може да се играе или например ако имам три шестици от русия и играя с тях опита се сумира?Благодаря предварително!
                Не се знае с един или много,но току що говорих с един от моя клан и той каза,че е чел в някакъв сайт за същата мисия и за руския сървър което значи че наистина може да е глобална мисия за всички сървъри.
                Ще чакаме официално инфо в порталите им.

                Comment


                  #9
                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Не се знае с един или много,но току що говорих с един от моя клан и той каза,че е чел в някакъв сайт за същата мисия и за руския сървър което значи че наистина може да е глобална мисия за всички сървъри.
                  Ще чакаме официално инфо в порталите им.
                  Каквото и да стане с китайците ще е най трудно!там няма място за избор и ще се играе с танк с малка щета.

                  Comment


                    #10
                    don4o написа Виж мнение
                    Каквото и да стане с китайците ще е най трудно!там няма място за избор и ще се играе с танк с малка щета.
                    Aха, щото 75мм-то на Type 4 Chi-To с неговите 80мм пробитие и най-страшна щета, прави ужасни поразии. И като бонус там повечето народ ще започва със абсолютно стоков екипаж. Отелно всеки ще иска да си го добави в колекцията от жертви и ела та гледай. Ще е весело

                    Докато 59-16 ката ще трупа доста прилично, както от ДПМ , така и от съпорт.

                    Comment


                      #11
                      bigbeer написа Виж мнение
                      Aха, щото 75мм-то на Type 4 Chi-To с неговите 80мм пробитие и най-страшна щета, прави ужасни поразии. И като бонус там повечето народ ще започва със абсолютно стоков екипаж. Отелно всеки ще иска да си го добави в колекцията от жертви и ела та гледай. Ще е весело

                      Докато 59-16 ката ще трупа доста прилично, както от ДПМ , така и от съпорт.
                      59-16 за съжаление го имам само отключен!Но за сметка на това 58 ми е на второ умение вече!Ще видим как ще се играе.Ще трябват май поне стотина ако не и повече битки с него!!!

                      Comment


                        #12
                        КВ-1С в гаража елитен (не е отворен МТ-25, което ме тревожи), АРЛ-44, елитен, с изключение на алтернативното оръдие-16 000 опит, ВК-3601 елитен, кромуел-елитен, М6 елитен, виж с китайците съм зле, тайп 58 го гриндя в момента, там не ми достигат 60 000. За японците ясно-никой ги няма. Ако взема премиум, убеден съм че ще успея. Трябва да купя АРЛ, ВК-3601, кромуел и М6, което са над 4 милиона, а аз имам 1,5. Но докато натискам КВ-1С и тайп-58 ще направя и пари за тях.

                        Comment


                          #13
                          Що тигани, барабар с олиото , а рибата къде е ?

                          Comment


                            #14
                            vvasman написа Виж мнение
                            Що тигани, барабар с олиото , а рибата къде е ?
                            Oчаквай, неочакваното! Възможно е пускането примерно на consecutive missions. Въобще по празниците ще има няколко вързалки ( опс грешка - бонуси)

                            Mitko написа Виж мнение
                            КВ-1С в гаража елитен (не е отворен МТ-25, което ме тревожи), АРЛ-44, елитен, с изключение на алтернативното оръдие-16 000 опит, ВК-3601 елитен, кромуел-елитен, М6 елитен, виж с китайците съм зле, тайп 58 го гриндя в момента, там не ми достигат 60 000. За японците ясно-никой ги няма. Ако взема премиум, убеден съм че ще успея. Трябва да купя АРЛ, ВК-3601, кромуел и М6, което са над 4 милиона, а аз имам 1,5. Но докато натискам КВ-1С и тайп-58 ще направя и пари за тях.
                            За подобни задачки силно препоръчвам:

                            - от немска страна да се заложи на Nashorn - ултра ДПМ и пенетрация + точност = много и бърз дмж във всяка битка.

                            -от хамериканска на M18Hellcat - най нагибаторската машина в играта според рашките.

                            - от руска на КВ-2 = 152мм бау, и няма танк отсреща.

                            - при френците АМХ12 ( Подлеций) . Това в опитни ръце какви поразии прави...Само дебне да напипа някой със свалени гащи. Фланква и ...следващия.

                            -при ингилизите действително, Кромуела е оса, кърти наред.

                            - за джапанките ясно, там няма алтернатива.

                            - при китайчугите 58-цата е голямо дръвце. Не си слагайте таралеж в гащите. Изтъркалях над 500 битки с нея, за да и намеря поне едно достойнство.Нъцки! Докато 59-16-ката е мноого голям дразнител.
                            Last edited by bigbeer; 14-12-2013, 15:06.

                            Comment


                              #15
                              bigbeer написа Виж мнение
                              Oчаквай, неочакваното! Възможно е пускането примерно на consecutive missions. Въобще по празниците ще има няколко вързалки ( опс грешка - бонуси)



                              За подобни задачки силно препоръчвам:

                              - от немска страна да се заложи на Nashorn - ултра ДПМ и пенетрация + точност = много и бърз дмж във всяка битка.

                              -от хамериканска на M18Hellcat - най нагибаторската машина в играта според рашките.

                              - от руска на КВ-2 = 152мм бау, и няма танк отсреща.

                              - при френците АМХ12 , това в опитни ръце какви поразии прави...

                              -при ингилизите действително кромуела е оса, кърти наред.

                              - за джапанките ясно, там няма алтернатива.

                              - при китайчугите 58-цата е голямо дръвце. Не си слагайте таралеж в гащите. Изтъркалях над 500 битки с нея, за да и намеря поне едно достойнство.Нъцки! Докато 59-16-ката е най-приятната машинка в класа си.
                              Аз,ако действително има мисия за ИС-6,ще заложа на:
                              Германия-ВК3601 имам добър екипаж за него а и като тежък е добър.
                              СССР-тук има много кандидати КВ-1С,СУ-100,Т-150,КВ-2(Най-вероятно КВ-1С щото КВ-2 и Т-150 не съм ги и копувал а за СУ-100 вече нямам хубав екипаж)
                              Франция-Тук мога да избирам между АРЛ44(до който имам 1000 опит) и АРЛ В39 който е почти елитен избора е ясен по-добре стоков АРЛ44 от колкото оная шитня В39
                              САЩ-М6,Хелкат или Джаксън... Определено Джаксън,Хелката нещо не ми допада а М6 ако мисията се изпълнява с повече от един танк на нация и него ще включа.
                              Англия-Тук е ясно Кромуел,Кромуел и само Кромуел.
                              Китай-Тип 58 на мен ми допадна докато го играх дупчи малко,но достатъчно.
                              Япония-Тук е ясно ще ги оставям последни,ще догриндя до тиър 4 и после със свободния опит от другите гриндове (30000 се събира) ще отключа шестицата да не губя време.
                              И да рибата още е в морето и за това аз не си готвя тигана(да копувам безразборно шестици) а си готвя въдицата(фармя сребро и ако има мисия взимам шестици ако няма здраве да е тъкмо ще си взема някоя седмица или осмица.)

                              Comment

                              Working...
                              X