Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Команден бой

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Команден бой

    твоето КВ 5 , а аз с моя малък побойник Супер Персик бая ги разплакваме.
    П.П. Вземай и се нагласяй за супер играта "Команден бой". Везирев няма вечер да не е организирал, а победите са ни около 80 %.
    П.С. Купи си ИС 6. Може и аз да направя трета покупка нещо евтико и добро но ще видим дебел макс или СУ 122 - 44.[/QUOTE]
    С вкарването на новия пач вече има и такава екстра "Команден бой" - ми то било страхотна работа или като казват някой "Много е арно бе Танасе" .
    Значи от няколко дена джинкаме такъв бой като основно гледаме да сме танкове основно 8 ми тиър, а така също за да се получи отбор да съберем до 42 точки. До тук в бой сме били с танкове ИСУ 152 с топово оръдие, КВ 4 и ИС 3. При тази конфигурация нещо боят ни вървеше 40 на 60 процента победи към загуби. Членовете на точно тази група бяхме от два български клана в руския сайт ( 3 ма представители на клана "ОХР" и двама представители на клана "BGR"). Сноши мистър Везирев ни организира отново като нонфигурацията бе следната ИСУ 152, Лъвче, ИС 3 - 2 бр. а единия от хората понеже нямаше танк 8 мо ниво влезе с ИС в топова конфигурация. Няколко битки които вървяха много неопределено. След 2 -рата загуба се ядоса и си взех Т 34нещата станаха много интересни.
    Битка на Химелсдорф игра изцяло в отбрана - Победа, а като резултат онези взеха да ни обиждат че сме голдострелчици. Битка Руйнберг едната я изгубихме но след това две поредни победи с размазващ резултат 4 на 1 за нас. Битка Рудник две битки 1 загуба и една победа.
    П.П. За първи път успях да видя какво може Т 34. Оказасе че това наистина е нещо между танк и ПТ или общо казано танк за потдръжка, който създава много ядове и проблеми на противника стига да скриеш долната част или така да застанеш че да дава рикушет шасито на машината.
    Уф забравих битката на "Прохоровка" . Почти я бяхме изгубили, но Ванката с неговото лъвче реши проблема и спечелихме боя. Малко мие далеко но заради това разположение бих го почерпил с една бирюха е мистър Везирав с неговото огнедишащо ИСУ -152 два литра кола.
    П.С. Насам народе на руския сайт. Насам на евтините премиуми и на класните боеве. Елате в двата най велики български клана "ОХР" и "BGR".

    #2
    Аз съм малко разочарован, навсякъде четох колко лесно се изкарвали кредити и опит, а то какво...Половината пъти те пуска срещу непълни отбори или такива с 6-7 Тиър. Реално в рандъм си изкарвам същите пари. Освен това, не е особено интересно, защото добрите отбори са малко.

    Иначе става, ако търсиш среден вариант между рота и взвод или тренираш за ESL.

    Comment


      #3
      Ми да ние наистина сме не пълен отбор. Като сметнеш че сме 5 човека по 8 точки това прави 40 точки, а до 42 оставт още 2. Понеже играем без светляк второ ниво казваме че ловат е свободен и се разставяме така, че да можем да си помогнем един на друг. Отделно и комуникацията е страхотно нещо.

      Comment


        #4
        Има още нещо което сте пропуснали и двамата колкото повече побеждаваш с толкова по-силни отбори те пуска.Пари се правят много повече от рандомите - това е 100 % ясно при положение , че имаш около 80 % победи няма как да правиш пари като в рандом където имаш около 60 % победи.А за да си ок в тези битки ти трябва да събереш отбор които побеждава пак казвам 80 % от игрите , и само да вметна защо пък "ОХР" и "BGR" да са двата "най- велики" български клана ?

        Comment


          #5
          Защото от 1 BUL рядко може да ги навиш за такива игри т.е. там са радко играчите които искат да воюват заедно с други или образно там се очертават повечето самотни бойци или още да спомена че от въпросния клан желаещи за такива битки са Пантерата и неговото хлапе, Стамбо, Щормито и Болгхара... уф пропуснах и Кемафа. От дриим тиим несъм видял някой да се хваща на това хоро или пък да се свърже с останалите българи.
          П.П. На виртуалното бойно поле съм засичал и други българи от български кланове, но те ги е изсрам да кажат че са българи.
          Друг не маловажен проблем е че в ТС на нашия клан се влиза много лесно, а я пробвай на ТС на 1 BUL ако нямаш достъп нанйки цък.
          П.С. От тези два български клана винаги има хора които да воюват във взвод винаги като отработват различни тактики, а за таяхната резултатност говори въпросния резултат от команден бой.

          Comment


            #6
            spiji написа Виж мнение
            Има още нещо което сте пропуснали и двамата колкото повече побеждаваш с толкова по-силни отбори те пуска.Пари се правят много повече от рандомите - това е 100 % ясно при положение , че имаш около 80 % победи няма как да правиш пари като в рандом където имаш около 60 % победи.А за да си ок в тези битки ти трябва да събереш отбор които побеждава пак казвам 80 % от игрите , и само да вметна защо пък "ОХР" и "BGR" да са двата "най- велики" български клана ?
            Само дето в рандъмът има предизвикателство, поне за мен този режим е безинтересен. А парите са относителни, като вкараш 1000 щета колко ще вземеш?

            Иначе на теория те пуска с по-добри, ама ако няма такива налични...

            Comment


              #7
              spiji написа Виж мнение
              Има още нещо което сте пропуснали и двамата колкото повече побеждаваш с толкова по-силни отбори те пуска.?
              Да бе, да .... Снощи се събрахме за команден бой отнво играчи от двата български клана "ОХР" и "BGR", като последната ни игра бе срещу танкове 1- во и 6 то ниво ... ми то нямало такъв десерт, че дори и нашият светляк дето бе 2 - ро ниво записа.
              Между другото за времето от 19,00 до 23,15 часа незнам колко битки направихме но имахме всичко на всичко 3 - 4 загуби които бяха на карти "Степ" и "Манастира" . Купона бе голям. Ма мене и на "Флюфи Танки" ни стана много чудно как един ИС 3 на карта Манастир се измъкна между зидовете на манастира и ме атакува в гръб.
              П.П. До сега съм ползвал в битки Т 34 и ИС 3, но тази вечер ако се включа може да пробвам и Кралския Тигър да видем това котенце как ще се справи.

              Comment


                #8
                Опитах само веднъж.
                Бяха неприятни преживявания...
                Аз бях на Су-76.
                Играхме срещу ИС-3 (2 ед), T-32 (2 ед), T-28 Prot (1 ед)...
                Бях в шок.

                П.С.
                Очевидно - аз не можах да разбера как да играят в "Команден бой"
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  #9
                  Eguo написа Виж мнение
                  Опитах само веднъж.
                  Бяха неприятни преживявания...
                  Аз бях на Су-76.
                  Играхме срещу ИС-3 (2 ед), T-32 (2 ед), T-28 Prot (1 ед)...
                  Бях в шок.

                  П.С.
                  Очевидно - аз не можах да разбера как да играят в "Команден бой"
                  Влизаш с машина тиър 8 (ИС3, Т32, КТ..) и биеш лошите.
                  Няма смисъл с по-малка машина, освен за запълване на бройка.

                  Едит: Пробвах и с Т-44 и Центурион - също вършат работа.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #10
                    feersum написа Виж мнение
                    Влизаш с машина тиър 8 (ИС3, Т32, КТ..) и биеш лошите.
                    Няма смисъл с по-малка машина, освен за запълване на бройка.

                    Едит: Пробвах и с Т-44 и Центурион - също вършат работа.

                    Дестройъри търсят ли се? ИСУ-152 с БЛ-10 оръдие...примерно? Предлагаме и Ферди, а също и JagdPanther 2. Всички изброени с озверели екипажи с минимум три умения. Ама си мисля, че ИСУ ще разбива най-впечатляващо, та за това питам за него
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      #11
                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      Дестройъри търсят ли се? ИСУ-152 с БЛ-10 оръдие...примерно? Предлагаме и Ферди, а също и JagdPanther 2. Всички изброени с озверели екипажи с минимум три умения. Ама си мисля, че ИСУ ще разбива най-впечатляващо, та за това питам за него
                      Пробвай
                      Аз все още съм на ниво експерименти, чак пробвах със Су-100 със 122мм оръдие и златни снаряди - противникът беше впечатлен
                      Най-сигурно си е 5 броя Т8 и два малки танка за пълнеж, да не се губят точки. Практически всичко, което би вършило работа за турнирни битки.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #12
                        feersum написа Виж мнение
                        Влизаш с машина тиър 8 (ИС3, Т32, КТ..) и биеш лошите.
                        Няма смисъл с по-малка машина, освен за запълване на бройка.

                        Едит: Пробвах и с Т-44 и Центурион - също вършат работа.
                        Да точно така машините трябва да са основно 8 - мо ниво, допустимо е една машина да е 7 мо ниво. Снощи играхме един танк 2 ро ниво, един 7 мо ниво , Т 34, ИС 3, КВ 4 и СУ 152. Значи танка който беше 2 ро ниво го ползвахме като разведка и танк който да захване базата зада върне противника, 7 мицата за светляк и танк за подръжка. Аз със моя Т 34 го играх като ПТ и танк за потдръжка и в краен случай за атака. Основните удари се извършваха с ИС 3 подпомаган от КВ 4.
                        Тактиката която прилагахме е: Основно играем в отбрана и след като останат 2 машини тръгваме в атака. Значи както казах двата светляка отиват и разузнават с последващо увличане на врага в капан. Там го окастряме здраво, а последствие напред. Голям проблем при мен се явява че моята Т34 много бавно презарежда, но да се надявам след братя по оръжие и наставник на командира ще вдигна презарядката на 5 изстрела в минута. Голям проблем създават АМХ 50/100 и трябва да са преоритетни цели.
                        П.П. Спрях да играя с ИС 3 защото установих че през изстрел трябва да редя подкалибрени снаряди, а това вкарва вътре.
                        П.С. Снощи единия от отбора дето бе с КВ 4 стреля по един танк 1 - во ниво два пъти и се оказа че му даде рекушет и двата пъти. Някой да е чувал такова нещо?

                        Comment


                          #13
                          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                          Дестройъри търсят ли се? ИСУ-152 с БЛ-10 оръдие...примерно? Предлагаме и Ферди, а също и JagdPanther 2. Всички изброени с озверели екипажи с минимум три умения. Ама си мисля, че ИСУ ще разбива най-впечатляващо, та за това питам за него
                          И двата дестроеря ще ти вършат работа защото си вземат страхотно . При нас Везира играес с ИСУ 152 в топова конфигурация.
                          П.П. Основно снощи воювахме срещу кланове и ги размазахме.

                          Comment


                            #14
                            Привет!
                            Нашя "сетъп" от вчера беше едно ИСУ-152, един КВ-4, един ИС-3, един Т34 и един Пършинг. После сменихме Пършинга с А-44 за да можем да вкараме и една светулка второ ниво.
                            Наистина снощи добре си поиграхме, отдавна не бях татъркал танковете с такъв кеф! Ако не бяхме направили сума глупости можеше да сме почти без загуба. Въпреки, че имаше някои изненади и доста странни изпълнения - например това за което tconiotconev спомена. Този ИС-6 как се промъкна там през сградите, така и не разбрах. За пръв път виждам такова чудо... Както и един АМХ 13-90, който ми вземаше по 250-300 на изстрел... Но както и да е, за тези "мистерозни" събития ще обвиня руската алкохолна напитка, която употребявах
                            P.S. Наистина КВ-4 два пъти не проби танк първо ниво, само че не бяха рикошети а един път верига и два пъти въобще не го проби!
                            Last edited by bruchpilot; 05-11-2013, 12:10. Причина: Изпревариха ме с отговора

                            Comment


                              #15
                              Машините, които съм пробвал в Команден бой:

                              Tiger II - върши работа, но е тромав. Избираш си единия фланг и побеждаваш или загиваш там, няма шанс да идеш да покриеш другата страна.
                              Indien-Panzer - скаут/снайпер. Но на негово място може да се сложи тежък танк, който да налива щети.
                              Lowe - не е нещо блестящо, но при победа носи огромни пари.
                              T-44 - като Индианеца, но с по-активна игра и без снайпериране. Може да се замени с тежък танк.
                              IS-3 - отличен избор.
                              Centurion Mk. I - още не мога да го наместя. Не носи на бой.
                              Panther II - не носи на бой.
                              T32 - отличен избор.
                              Type 59 - като Т-44, но при победа носи страши пари.

                              Су-152 - с фугасницата прави неприятни изненади. но издебнат ли го - край.
                              Су-100 - играх със 122мм със злато. Екипажът е с BiA и камуфлаж, камуфлажна мрежа и камо боя. Прави невероятни щети, при това бързо, но видят ли го - ...
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment

                              Working...
                              X