Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Игра във взвод - списък на желаещите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Игра във взвод - списък на желаещите

    Ако някой му е писнало да бъде самотен ездач и/или иска да пробва с различни хора - да се пише тук.
    Ника ми в играта е trakite, на линия съм ( обикновено) от около 20.30 до 23.30. В гаража танкове до Т7.
    P.S. Идеята е всеки желаещ да може да контактва публикуваните тук никове.
    Last edited by veso_t; 03-10-2013, 15:06.

    #2
    Здравей,
    Ако не ми мине коткя пътя, ще се възползвам от твоето предложение.
    Ника ми е morfey_1

    Comment


      #3
      Весо, баце достатъчно зарибен играч си за да се ориентираш вече към клан. Не опитвай да откриваш топлата вода. Напиши какви са ти вижданията за колективна игра и ги прати на подбрани от теб тимове. Там ти правят цялата организация. Остава ти само да се забавляваш. Чувам, че в ЕПИКС подбират хора с потенциал. За БОТЕВ мога да ударя едно рамо, докато не са ме забравили. В Брейв можеш да пуснеш чрез Хардуер-форума. Има и един изцяло нов БГ клан с добър колектив и чудесни командири, само не му запомних абревиатурата. Наливайко му е тактика и филд командер. БГПЗД са хубав тим, ако играеш немци. БГАД също си попълват бек тимовете, но ориентираш ли се натам не казвай кой те е насочил. Въобще, има нужната организация за всякакви пристрастия и нужди. За останалото не ти трябва тема. Просто добавяш за приятели в играта никовете на всички от тук, които ти допадат, и като ги видиш на линия им предлагаш взводче а защо не и ротичка. Бих поиграл с теб с удоволствие, но вече рядко логвам. Ника ми е същия на ЕУ и РУ сърварите. На другите едва ли играеш.

      Comment


        #4
        Е за кланове съм чувал, че искат поне 1 десетка да имаш, а аз съм само до Т7 все още.Освен това всички търсят WN7>1200, аз съм далеч от тези нива.
        А иначе ми се стува малко нахално да инвайтна някой от форума, без да си е дал съгласието.
        Благодаря за съветите, ще те адна в контактите ако се засечем да поиграем

        Comment


          #5
          Чувствай се свободен "нахално" да ме покани във взвод ако ме видиш (обикновено след 22 се появявам)
          ник : Глас на разума 1, с долни черти между думите, аз обичам всякакви нива и всякакви машини д аиграя...без артилерия.

          Comment


            #6
            veso_t написа Виж мнение
            Е за кланове съм чувал, че искат поне 1 десетка да имаш, а аз съм само до Т7 все още.Освен това всички търсят WN7>1200, аз съм далеч от тези нива.
            А иначе ми се стува малко нахално да инвайтна някой от форума, без да си е дал съгласието.
            Благодаря за съветите, ще те адна в контактите ако се засечем да поиграем
            Тези изисквания са само за групите с амбиции за кланови битки. Има, да ги наречем условно " подготвителни" кланове, където е приет всеки редовно играещ. Обикновено са групирани около някой с опит, който съветва начинаещите и разчитат точно на съвместна игра в ниските тиери за по-бързо изгриндване.

            Comment


              #7
              Аз също съм навит за взводове, играя предимно Събота и Неделя.
              За съжаление точно Т6-7 нямам.
              С Гоги и Боян сме правили взводове вечер и винаги доста добре се е получавало.
              Играя предимно Т9-10 средни танкове, но и по-ниски нива бих играл, ако имам с какво да се включа.
              През седмицата, ако ме видите, то вероятно е за малко игра с нестандартни машини, но все пак бих помогнал, ако някой му трябва партньор с топ тиър арти или му се нагибателства в ниските нива.

              Ultramarine_BG
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #8
                и аз се записвам - mirror2 предпочитам с връзка skype или TS (ако успея да го настроя )
                имам 4,5,6,7 и 8-мо ниво машини

                Comment


                  #9
                  veso_t написа Виж мнение
                  Ако някой му е писнало да бъде самотен ездач и/или иска да пробва с различни хора - да се пише тук.
                  Ника ми в играта е trakite, на линия съм ( обикновено) от около 20.30 до 23.30. В гаража танкове до Т7.
                  P.S. Идеята е всеки желаещ да може да контактва публикуваните тук никове.
                  Аз сега като ти гледам статистиката ние сме почти на едно и също ниво с тебе пък и аз за мойте 6500 битки съм изпълзял само до тиър 8(защото движа по много линии)
                  Ника в играта ми е falcon_96 та ако съм в игра и на теб ти е доскучало можеш да пуснеш една покана у пощата.
                  ПС:Обаче в момента гаража ми е в мизерно състояние...имам само два премиума(Т-25 и ФЦМ 36) и едно Т49 от всичката стомана дето съм я отключил...(щото събирам пара да си купя осмиците и седмиците дето са ми отключени).

                  Comment


                    #10
                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Чувствай се свободен "нахално" да ме покани във взвод ако ме видиш (обикновено след 22 се появявам)
                    ник : Глас на разума 1, с долни черти между думите, аз обичам всякакви нива и всякакви машини д аиграя...без артилерия.
                    не те откривам на ЕУ като Глас_на_разума_1

                    Comment


                      #11
                      veso_t написа Виж мнение
                      не те откривам на ЕУ като Глас_на_разума_1
                      Пробвай на инглиш " The_Voice_of_Reasons_1 ", акo пак не стане опитай на иврит קול הסיבות 1
                      Last edited by bigbeer; 03-10-2013, 20:03.

                      Comment


                        #12
                        ииии човек да не го домързи за превключи на латиница:
                        The_Voice_of_Reasons_1
                        понеже се случва да си пиша с клиенти и някое другарче да ме занимава и ми бръмва по някое време от превключване.

                        Comment


                          #13
                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          ииии човек да не го домързи за превключи на латиница:
                          The_Voice_of_Reasons_1
                          понеже се случва да си пиша с клиенти и някое другарче да ме занимава и ми бръмва по някое време от превключване.
                          Е аре сега...превключване.... да беше написал тхе воице оф реасонс, че да те разбера :-)

                          Comment

                          Working...
                          X