Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клипове на български

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Клипове на български

    Тук мисля да слагам всичко с Българска следа по темата.

    Здравейте отново приятели! Гледате кратък обзор на ИС-7 по заявка на cupacabra! Оценявайте, коментирайте и се абонирайте. Заявки приемам на e-mail и в hardwa...


    Един изключително приятен за игра танк. Страхотна маневреност и добро въоръжение са най-големите му предимства!---Модове - http://www.youtube.com/watch?v=d3M...




    Last edited by bigbeer; 03-10-2013, 00:22.

    #2
    Maй трябваше да кръстя темата "страничката на Китов "

    една поучителна загуба с Т-54 http://www.youtube.com/watch?v=gi6efXmX5_o#t=417

    Comment


      #3
      Благодаря за темата, вече ще пиша и в този форум.

      Една интересна снимка

      Comment


        #4
        Мога да ти кажа само едно голямо БРАВО! Да изгледам клиповете. Апропо вече се абонирах за ютуби канала ти, и харесах всички клипове. Добрите идеи следва да се подкрепят.

        Comment


          #5
          Благодаря за подкрепата.

          Last edited by ViktorKitov; 11-10-2013, 20:33.

          Comment


            #6

            Comment


              #7
              Охо хо какво само виждам. Т29 си го имам в гаража, а ако даде Господ скоро ще имам и Т69. Ще изгледам клиповете с интерес.

              Comment


                #8
                Здравейте и добре дошли в YouTube канала ми. Тук засега ще качвам клипове за World of Tanks, защото не мога да ъплоудвам по - големи клипове в Vbox7 на http:...

                Comment


                  #9

                  Comment


                    #10
                    Охо, виждам ,че котката не е успяла втори път Трябва да качиш една снимка на злосторницата.

                    Comment


                      #11

                      Comment


                        #12
                        Mitko написа Виж мнение
                        Апропо вече се абонирах за ютуби канала ти, и харесах всички клипове.
                        Как се правят тия 2 неща? Сори за тъпия въпрос, ама хич не съм в час ....

                        Comment


                          #13
                          veso_t написа Виж мнение
                          Как се правят тия 2 неща? Сори за тъпия въпрос, ама хич не съм в час ....
                          Първо трябва да имаш регистрация в Youtube. Ако имаш gmail акаунт - влизаш с него.
                          Гледаш някой от клиповете на Китов. Някъде под клипа трябва да има линк към канала му - това е неговата персонална страница в Тубата. И там вече ще се ориентираш
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            #14
                            feersum написа Виж мнение
                            Ако имаш gmail акаунт - влизаш с него.
                            Блг, вдянах

                            Comment


                              #15
                              В момента играя А-44 усилено, затова няма клипове, надявам се утре да имам материал за ИС-3. Ако не ще е пак образователно (Но по кратко )

                              Comment

                              Working...
                              X