Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Японски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Японски танкове

    Check out this trailer on the upcoming Japanese tech tree!Play World of Tanks for FREE:North America: http://worldoftanks.comEurope: http://worldoftanks.euTw...


    Рекламка, идеи, реализация.

    Last edited by bigbeer; 19-09-2013, 18:28.

    #2
    Трейлъра изглежда изключително нелепо...

    Comment


      #3
      Сборка модов для патча 0.8.8 - https://www.youtube.com/watch?v=d3M2_86TMYQГруппа Вконтакте - http://vk.com/thejoves_____________________________Перед вами но...

      Comment


        #4
        kamos написа Виж мнение
        Трейлъра изглежда изключително нелепо...
        Цялата линия изглежда леко нелепо. Средни и леки танкове на ниските нива и само средни на високите... Няма да се скъсат от продажба на тия играчки, но и идеята не е да се зарибяваме ние европейците.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          #5
          Клипа на Муразор за японските танкове е 100 пъти по добър от този на Джов.
          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

          Comment


            #6
            1951 написа Виж мнение
            Цялата линия изглежда леко нелепо. Средни и леки танкове на ниските нива и само средни на високите... Няма да се скъсат от продажба на тия играчки, но и идеята не е да се зарибяваме ние европейците.
            Бе ако в артито им има Ха-То никак няма да са безобидни а и доста пъти казваха,че няма да има нация без поне една линия от всичко така че няма да са само средни.
            Аз лично чакам Ха-То артито(щом ще вкарват Щурмтайгъра значи няма проблем) и Хо-Ри(ТД)

            Comment


              #7
              И ще вкарат танк от 75-та като десетка... Нищо друго не ми хареса от това дърво, но десетката ще е звяр с тези ъгли на бронята, ако има и прилична дебелина. В клипа казаха 110мм, което би било супер за челна броня и купол при тези ъгли.

              Comment


                #8
                Angelmr написа Виж мнение
                И ще вкарат танк от 75-та като десетка... Нищо друго не ми хареса от това дърво, но десетката ще е звяр с тези ъгли на бронята, ако има и прилична дебелина. В клипа казаха 110мм, което би било супер за челна броня и купол при тези ъгли.
                От 1969 г. е.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #9
                  Някъде по клиповете бяха споменали, че е приет на въоръжение през 74-та и произвеждан серийно от 75-та до края на 80-те. Но може и да е грешна информация не съм проверявал. Честно казано с тези ъгли на бронята ми харесва. Предполагат, че маската ще е около 200 мм, но без допълнителна броня отдолу. Мисля, че би било добра дебелина. Ако танка е с добра динамика, мисля да го изгриндя.

                  Comment


                    #10


                    Скоростта я дават да не е много висока дори за среден. Но при 19 конски сили за тон, би трябвало да е доста пъргав. Корпуса ще е хартиен както на всеки среден танк. Купола обаче обещава да е приличен, макар и не толкова добър, колкото руските. 120мм под значителен ъгъл е предната част на купола и 200 мм щит на оръдието. В кланови премиум снарядите рядко ще рикушират, но от време на време и това ще става. В рандъми, защитата ще е сравнима с тази на Т-54, което е доста за среден. Оръдието го знаем добре, повечето тиер 10 средни са с това оръдие.

                    Comment


                      #11
                      Прототипа STB-1, който се очаква в играта отначало е бил с автоматичен зареждач с 4 снаряда в барабана. Във финалната версия, която е влязла в производство той е махнат. Бяха питали СерБ по въпроса и той каза, че е напълно възможно STB-1 да е с автоматичен зареждач

                      Comment


                        #12
                        Пооформено протодръвце http://alfa.kachi-snimka.info/images...380618232c.jpg

                        Comment


                          #13
                          Аз не съм убеден, че това fan made дърво има нещо общо с подготвеното от Wargaming.

                          Серб сам си каза, че нямат тежки танкове за средните нива, нито пък СТ-та за две линии.

                          Като гледам е доста старо това дърво, ползвали са британското за фон и са го направили вертикално. Пък и линията с СТ-та вече я има уж официално, доста е различна от тези тук.

                          Comment


                            #14
                            Едно дърво се развива по две линии:
                            1. Интерес
                            2. Налична информация

                            Когато има интерес от WG са склонни да си изсмукват от пръстите разни танкове, когато няма интерес, дърветата седят недоразвити (например френското).
                            Та интерес ме съмнява да има голям към японските танкове, а на всичкото отгоре и информация няма достатъчно (ако се чете между редовете какво Сергей разправяше преди месеци) да се направят тежките машини, че и TD-тата... Освен ако в Япония има небивал интерес към WOT, то до изсмукване от пръстите няма да се стигне и ще гледаме хилавото японско дръвче (икебана).
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #15
                              "От икебана дървесата ги боли"
                              Не се въздържах.
                              Какво му е недовършеното на френското дърво? Имат си всичко, тежки, средни, тд, арта, вярно по един клон, но е пълно. Говори се за втора линия тежки, този път "нормални". Сергей си го каза, че има най големи проблеми с китайското и японското дървета. Апропо, и в европа и в русия сред по младите е доста популярна японската култура. Аниметата и мангите имам предвид. Това може да създаде допълнителен бонус към интереса за японските танкове.

                              Comment

                              Working...
                              X