Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

    Как да се забавлява човек, когато първата битка от седмици му е ето такава ?

    Загуба
    Битка: Мини 25 юли 2013 г. 09:10:58 ч.
    Танк: T18
    Опит: 565 (без премиум)
    кредита: 11*078
    Постижения в битки: Награда Димитриу, Войн, Снайперист, Невъзмутим

    При 7 килнати и 5 напукани да загубим битката си е действително идиотия. Ходи после джиткай танкчета за кеф. Ебааати кефа.

    #2
    Айде тогава и аз да помрънкам.

    Снощи изтеглих и инсталирах само пач-а.
    Тегленето ок, инсталирането ми отне половин час. С два рестарта на клиента на WoT, и един рестарт на компютъра. А докато клиента инсталира ъпдейта, машината така се товари, че е почти неизползваема. И това се задълбочава с всеки нов пач от година насам... а инсталирах на чисто поне два пъти досега. И уиндоуса ми е нова, чиста инсталация от преди има-няма два месеца.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #3
      Решението на проблема е просто. Трябва да се преинсталнат сърварите, на чисто.

      Comment


        #4
        bigbeer написа Виж мнение
        При 7 килнати и 5 напукани да загубим битката си е действително идиотия. Ходи после джиткай танкчета за кеф. Ебааати кефа.
        Е това са рисковете от педобеърстването, може дасе паднеш с редки малоумници.

        Comment


          #5
          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Е това са рисковете от педобеърстването, може дасе паднеш с редки малоумници.
          Не се опитвах, това да правя. Просто не бях логвал от седмици. Свалих новия пач на чисто и реших да разгрея, качвайки нивата постепенно. Не знаех как ще се държи играта без модове, а и съм я позабравил. В следващите опити инкасирах загуба със Щуга при 4 кила от дъното на таблицата. Победа и нашественик със СУ-85, пак от дъното. Куца победа със М-25, без да взема поне конвой или разузнавач. Стори ми се непривично муден, на фона на Т-50-2. Загуба със Индиеца (3 кила) , загуба с Бат-а(свърших боекомплекта), загуба с FV 4202 - поствам я.С последната битка докарах %-та победи на ингилизкия си медиум до могъщите 11%. Явно съм забравил играта, повече от колкото подозирах.

          Загуба
          Битка: Скала 25 юли 2013 г. 11:32:18 ч.
          Танк: FV4202
          Опит: 668 ( без премиум, 3 убити, 4 напукани )
          кредита: 34*886
          Постижения в битки: Снайперист, Най-добър стрелец, Изкусен стрелец
          Last edited by bigbeer; 25-07-2013, 11:47.

          Comment


            #6
            то и аз като почвам да играя загрявам с нисък тиеът, напоследъл любим за целта ми е Т-127, 1-3 битки и после в любимият Т8
            Иначе според мене напоследък ММ-а се бъзика много яко. Пример- от поне месец с Матилда едва хващам победа, непрекъснато в поне Т5 и то с кретени. Първият Центурион- напъвах ако за да го подмина, при обща ефективност за вечерта 1800-2000 и 60+% процента победи с Центурион успяха от 55% д ами падната на 48% за няколко дни, в които дни съдейки по дневната статистика съм играл много добре, дори с центуриона игрите ми бяха добри, под 2К щета да съм паднах по случайност, в повечето над 3К....обаче като само аз го правя това....
            Имам предвид че от предният пач насам ММ-а се държи по-странно от обикновенно.
            ММ-то според мене много се старае да ен позволява прекомерни проценти победи. Май ще трябва да си взема все пак няколко т10 машини та като реши да ем мъчи да играя само с тях и поне да не ме пуска с идиоти две нива над мене който правят на половината на моята щета.

            Comment


              #7
              В Т10 е доста по-трудно да повлияеш на крайния изход от битката индивидуално въпреки, че винаги си топ тиър.

              В ниските нива дори и да се паднеш с идиоти можеш да изнесеш битката сам, в Т10 без подкрепа няма как да стане.
              Наскоро имах една битка с 62ката, която беше изнесена главно благодарение на мен, но освен мен имаше поне още 4-5 играча, които оцеляха доста дълго и успешно се подкрепяхме. Ако трябваше сам или с още 1-2 да се мъча нямаше да стане.
              Докато в ниските нива е достатъчно да има 1-2 играчи държащи другия фронт, докато ти сам сриваш своя, в Т10 това е почти невъзможно да се направи.
              Реално проблема в най-високото ниво е още по-голям, тъй като загубата на Т10 танк по-каквото и да е причина (умиране в първите минути, невъзможност за наливане на поражение, кампене в базата и т.н.), тежи много повече на отбора, отколкото загубата на Т8 танк в Т8 битка например.
              А освен в часовете около кланови и ротни битки нивото на глупост в Т10 мачовете не отстъпва много на това в ниските нива.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #8
                да но в Т10 си топ машина, а в Т4 когато ММ се ебава с тебе те пуска в дъното, и срещу тебе има Квасове които те думват с едно попадение. знаеш лив колко Т6 битки аз с матилдата има най-много щета в нашият отбор, но в момета в който ме види квас, а той няма как да не ме види и аз ставам разходен материал, за другите неща съм 2-3 попадения , което ще рече 10-15 секунди живот. в Т8 става доста по-лесно, в Т10 би трябвало да е поносимо дори с малоумници, все пак няма танкове който са непробивамеи дори със злато , който имат 2+ пъти повече хп от тебе и те изпаряват с едно попадение. Та за ситуации в които ММ-то иска да реже, но ми се играе ще си взема 2-3 десетки. Иначе в Т8 също ме кълцаше яко с Цента, разни фрапиращи битки от сорта на : аз тип и още някакъв среден Т* правим общо 9К щета (аз 3,5, типа 3, другият 2,5) и падаме позорно, от вразите никой нямаше повече от 1,4К, обаче всички бяха наливали а ние имахем Т8 и Т9 тежки с нула щета. аз си заминах последен, гръмнахем се взаимно с един френско ТД когато ме обградиха...но цялата вечер беше таква. Аз от инат бях решил без свободен експи да го изгриндя, и за последните 110 експ ми трябваха 3 битки, като имаше такива кретени че половинат аотбор кемпи (включая леките) от нямане кой аз отивам да спотвам, светвам, гърача се, умирам, викам си "тия бяха 5 изрода зад мене, ще са наляли сума щета" гледам след битката "щета от псотване 0" , загуба, 8 експи.а хич не е трудно да се спретне код който да отсява малоумнижите, дори по данните които показва на нашата статистика. и като тръгнеш да нагибаторстваш с някой танк да ти ги пусне. В нея последна нощ с другите машини ми пускаше съвсем нормални хора.

                Comment


                  #9
                  Гоги прав си,обаче го има и другото-в Тр10 битка ако си топ танк и двама да речем от твоите са идиоти с топ танкове-единия отива явно да се самоубива,а другия клекнал кротко зад вашето арти и се взира в червената линия да не би от там да дойде я влак,я змей...
                  Пак си е лекинко дразнещо някак си

                  Comment


                    #10
                    Да ама мога ако се напъна (нищо че съм среден играч) мога да обърна играта, а ако съм Т4 в Т6, чудеса да направя,( а съм правил, като да претрепя 1:1 с матилдата 3601, после су-100+ М18...).та гъза да си съдера нашите като са решили да губят ще загубят и за мене ще остана само геройският финландски медал, просто защото аз съм на две попадения, по-бавен съм от всичко което мога да срещна и дори леките танкове ме пробиват...абе няма шанс, след Т6 разликите не са толкова драстични, а в Т8 според мене са най-малки, поради което аз най-обичам с него да играя, М26 може да изяде някое попадение без да се потроши прекалено, със злато пробива, и се движи прилично, като при това е точен....иначе ситуацуята която описваш я имах онзи ден като се върнах от почивка и реших да поцъкам.

                    Comment


                      #11
                      Днес е ден на идиотите от ранни зори! Мога сериал да направя вече от реплеи с идиотщини! И как да е по-различно като топовите машини в отбора са управлявани от подобни персони... http://worldoftanks.eu/community/acc...-OutRageOusMe/
                      Last edited by stasun; 27-07-2013, 22:31.
                      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                      Очередь возмущалась, но не расходилась.

                      Comment


                        #12
                        еее ама то събота и неделя е винаги така аз от няколко месеца през уйкенда не съм играл.

                        Comment


                          #13
                          Значи Гоги, на 10 тиър всички перът с голдове, отделно са се вманиачили да късат вериги. В миналото кайтвах, подам се, стрелям-дърпам се. Установих, че днес това може да се направи само ако сте няколко танка и не те гледат. Защото иначе, късат вериги и дотам. Забрави да държиш сам повече от 2 танка, забрави за бронята, забрави за кайтване. Ако срещу теб са 3 десятки, директно си мъртвец.

                          Comment


                            #14
                            Ъъъ, аз така поигравам доста десятки, ама не играя със злато(освен Е-100 и FV215B(183)).
                            С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                            Comment


                              #15
                              Предвид че аз играя предимно със средни танкове то на броня никога не разчитам. а предвид пък че дори с Т8 (верно беше Т32) съм дуржал 1 Т10 1 Т9 и някакви 8-ци, то всичко става, стига да се внимава. тия конкретно ги позлатявах, но на крелия на смееха да мръднат.

                              Comment

                              Working...
                              X