Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    8.7

    Следващият пач ще дойде съвсем скоро, вероятно към края на юли.
    Основното му съдържание - британската артилерия, както и два нови премиума - 112, китайски тежък тиър 8 танк и Е-25, германски TD от тиър 7.

    Появиха се първите кадри от игра с 112:

    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    #2
    1951 написа Виж мнение
    Следващият пач ще дойде съвсем скоро, вероятно към края на юли.
    Основното му съдържание - британската артилерия, както и два нови премиума - 112, китайски тежък тиър 8 танк и Е-25, германски TD от тиър 7.

    Появиха се първите кадри от игра с 112:

    Това на 2:22 какво е? Прилича на Т-44 и като гледам състава на противника би трябвало да е Т-44, но изглежда, хм... странно.

    Comment


      #3
      Alex2004BG написа Виж мнение
      Това на 2:22 какво е? Прилича на Т-44 и като гледам състава на противника би трябвало да е Т-44, но изглежда, хм... странно.
      Според мен е скин на Т-44.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #4
        Гледай ти, има и два риплея с Е-25.

        Абсурд е да го пуснат в сегашния му вид.
        Last edited by Alex2004BG; 23-06-2013, 15:01.

        Comment


          #5
          Споре дмене това е Т-44-10, и или ще е някакъв премиум, или ще въведат доп. бронирането...как да е 112 ми се вижда ужасен нагибатор, Т34 не го проби от упор, няколко пъти. Иначе тоя защо се пънеше три пъти да стреля Тигъра в ком. куполаката при положение че всичко може да го дупне в купола?
          Това че изкарва стаовете на машинит екато ги посочиш е ужас, сега всеки малоумник ще знае какво има насреща и къде да го стреля...направо да нарисуват слабит еместа тогава...а това с бинокъка също беше интересно...

          Comment


            #6
            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Споре дмене това е Т-44-10, и или ще е някакъв премиум, или ще въведат доп. бронирането...как да е 112 ми се вижда ужасен нагибатор, Т34 не го проби от упор, няколко пъти. Иначе тоя защо се пънеше три пъти да стреля Тигъра в ком. куполаката при положение че всичко може да го дупне в купола?
            Това че изкарва стаовете на машинит екато ги посочиш е ужас, сега всеки малоумник ще знае какво има насреща и къде да го стреля...направо да нарисуват слабит еместа тогава...а това с бинокъка също беше интересно...
            Т-44ката си беше скин. Има информация, че някога ще се появи Т-44 премиум, който ще е тиър 7, а този ясно се виждаше, че е тиър 8.

            Юнакът в Т34, пък беше абсолютна новобранка, но да, 112 се очертава като сериозна машина.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #7
              Колкото и да е новобранка...пък и какво прави такъв в този тип тест?
              Иначе допълнителните статистки са впечатляващи
              жалко ч ене играя с чак толкова фантасмагорични неща, инач еможеше да си го купя и да се правя на нагибатор.

              Comment


                #8
                Бързо сравнение между ИС-6 и бъдещият китайски премиум 112:



                Изводът е, че 112 ще бъде доста прилично танкче, което може да наводни бойното поле заради добрата си броня, скорост и въоръжение (със "злато").
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #9
                  малко са се оляли ми се струва, с тези 240 на куполата ще си нагибатор от всякъде, Т34 ряпа да яде. Явно ще настане поредната китайска оливация...така на примависта май няма Т8 танково оръдие което да го дупне този...

                  Comment


                    #10
                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    малко са се оляли ми се струва, с тези 240 на куполата ще си нагибатор от всякъде, Т34 ряпа да яде. Явно ще настане поредната китайска оливация...така на примависта май няма Т8 танково оръдие което да го дупне този...
                    Със злато ще се дупчи. Fight fire with fire, така да се каже, и наливай в касичката на WG
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      #11
                      може аз да съм сбъркан, но при мене точно такива подходи ме отказва да им наливам в ксичката, поради което от два месеца не съм си купувал злато

                      Comment


                        #12
                        Лично на мен ми е досаден факта, че Т34 и SP са наводнили тиър 8 боевете. Чакам с нетърпение нещо ново и масово.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #13
                          Другари запасявайте се с водка и към Сибир!
                          Новата карта за която се говори че ще излезе с 8.7 се казва "Белогорск 19" и ще изглежда така: Click image for larger version

Name:	ex 1.jpg
Views:	1
Size:	284.2 КБ
ID:	536458 Click image for larger version

Name:	ex2.jpg
Views:	1
Size:	450.7 КБ
ID:	536459

                          Comment


                            #14
                            Всичко това са данни от тестовете. Промени по машините ще има на 100%, тая информация е ориентировъчна, и то приблизително.
                            Помня, как на тестовия сървър АТ-15А беше по добре брониран, малко по бърз и се въртеше адски бързо. После така го порязаха, че от ОП, стана ОХ машина, и ако не си ама много мераклия да гриндиш екипаж на британско тд е абсолютно неизползваема, нито вади пари, нито е приятна за игра.

                            Comment


                              #15
                              Официално видео за 8.7.
                              Има малко повече промени от очакваното.



                              А именно, освен британските артита, новата карта, двата нови премиума (112 и Е-25), ще видим и подмяната на Т-50-2 с МТ-25. Чакат се още детайли по промените в руския лек клон.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment

                              Working...
                              X