Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Goldnoobmeter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Goldnoobmeter

    В духа на познатия сайт за статистика пускам тази тема фокусираща се към долния край на скалата, а именно "асовете", който всеки ден са част от нашата игра.

    В последните седмици срещнах доста фрапиращи екземпляри с по 7-8 премиум танкове и с по 3-4 битки с Т1 танк и нищо друго, но за съжаление не ги записах.
    За това започвам сега :
    schumm54
    cocacolavanilla

    Ситуацията в която ги срещнах е платуун от Lowe и МС-1, в което не намираха нищо нередно и дори ме обявиха за "noob".След като извадих МС-1 от играта за назидание и получих репорти, Lowe-то реши, че най-добрата тактика е да ръшне през полето - досещате се с какъв резултат.


    Разбира се такива играчи са добре дошли за WG и те постоянно ги стимулират.Аз обаче смятам, че е нужно да се натрупат определен брой игри преди да си изпразниш кредитната карта и да си купиш Т8 премиум танкове, иначе просто разваляш удоволствието на другите.

    Пускайте тук имената на подобни екземпляри и ситуации като цяло, за да можем дружно да им се "радваме".
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    #2
    Ako ще се пуска някой не е ли по-практично така:






    И за сравнение един, който спря да играе, осъзнавайки колко е зле.

    Comment


      #3
      като си знам статистиката и аз съм за отказване, ама пуста краста...
      sigpic

      Sword song and horn sound

      Comment


        #4
        Ultramarine написа Виж мнение
        Пускайте тук имената на подобни екземпляри и ситуации като цяло, за да можем дружно да им се "радваме".
        Проблема не е в играчи като тези, проблема е че има такива с подобна успеваемост, но далеч повече битки.

        Comment


          #5
          Ето ви един "шампион": K2010
          5768 битки, 518 унищожени танка, 55,7 (да точно толкова) среден демидж за бой, 8% hit ratio. Абе истински супершампион в категорията.
          Насладете му се и вие

          Comment


            #6
            Много добра находка!
            8те % попадения са направо втрещяващи - явно с барабаните е "Spray and pray"

            П.С. Death_Head статистиката не е толкова впечатляваща, но и тук е играла кредитната карта.
            Last edited by Ultramarine; 27-05-2013, 17:30.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #7
              Ето на какво попаднах докато си бръмчах с Крузър 3 с Пом-Пом оръдие към хълма на мините: http://www.noobmeter.com/player/eu/Panzerkillerelite
              Та въпросното бижу се опитваше да се изкачи на хълма в центъра,аз бях зад камъните и като се обърна за изкачването се показах и му ковнах един барабан в страните умря и почна да спами:
              той:Hacker Cruiser 3 U fired 4 shots in a sec!
              аз:Just an auto-loader gun bro
              той:STFU hacker u are REPORTED!
              аз:Go right ahead noob!
              Стана ми интересно що за птица е тоя,мислех че е с 100 битки макс а той 9300 битки!?! Разбира се с под 50 уин рейт и златна 8 лимузина(КВ-5) а е и част от командния състав на клана си!!!

              П.П: Погледнах що за клан е това и попаднах на следните вледеняващи находки (гледайте графиките много внимателно) http://www.noobmeter.com/clan/eu/-DPA-/500006766
              Обърнете специално внимание и на следните играчи:
              Oberstdaniel(командирът им): http://www.noobmeter.com/player/eu/Oberstdaniel
              CampOff: http://www.noobmeter.com/player/eu/CampOff
              В заключение искам да кажа че тия шваби според мен избиха рибата с мотиката дори и уикенд сиемките им отстъпват по некадърност.
              И така колеги да видим дали ще попаднете на нещо по бляскаво от тези ми находки или те са върхът на некадърността.

              Comment


                #8
                Още един бляскав представител на народните маси в играта - над 31 200 битки и ефф. около 800.... Добре, че този път беше противник!
                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                Comment


                  #9
                  stasun написа Виж мнение
                  Още един бляскав представител на народните маси в играта - над 31 200 битки и ефф. около 800.... Добре, че този път беше противник!
                  http://www.noobmeter.com/player/eu/naten
                  За последните 7 дни ефективноста си му е съвсем нормална, малко над 1200
                  акто го гледам съвсем нормален посредствен играч

                  Comment


                    #10
                    Не знам защо се занимавате с това тука , вярно е че има много играчи които не знаят за какво става въпрос , но на всеки са му нужни различен брой битки за да влезне в час с играта.А може би има хора които никога няма и да се научат , но това не трябва да е обект на подигравка и сочене с пръст.
                    Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                    Comment


                      #11
                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      малко над 1200
                      акто го гледам съвсем нормален посредствен играч
                      Малко ти е прекалена представата за посредственост. Малко над 1200 ефективност е доста над средното ниво. Такива са под около 20% от общия брой играчи. А горе показания играч е просто среден. Дори той не е с фрапиращо лоши показатели. Учудващо е само как за толкова битки не е успял да се научи и чак сега си пооправя играта. Процент победи 47.6, при средно 48% за сървъра е точно в средата. Не намирам в момента графика за различните видове коефициент на ефективност, но подозирам, че и там ще е точно по средата. Аз само от няколко дни ползвам XVM, но повечето са като него. Ако в рандъми се събере отбор с 51-52% (което е около 1200 ефективност) вероятно ще ти даде 70-90% шанс за победа.

                      Comment


                        #12
                        А ти защо не четеш какво съм написал? като например "съвсем нормален" а думата "посредствен" обикновенно значи "по средата", демек съвсем нормален. Иначе победите са му малко, дори и в периода с висока ефективност.
                        Иначе XVM е много полезно, въпреки че аз не съм сисложил модула който показва "качествата" на играчи и позлвам само базови неща като колко щета съм направил и статистиките...за които обаче има странни неща...примерно на любимият ми танк има за средната щета на битка средно на съвръра/макс на сървъра...ама защот отгав амоята е по-висока от макс за сървъра?
                        Отделно ми е любопитно какво значи цифрата/буквата пред скобите на показателя за ефективност.

                        Comment


                          #13
                          Извинявай, погрешно схванах фокуса на мнението във "последните седем дни".
                          А за XVM и аз ще съм благодарен на повече информация за тази буква.

                          Comment


                            #14
                            Просто е неверотно с какви идиоти ме пускаше вчера, тъкмо си проверих статистиката в planetwot, вчера съм играл с ефективност 2050, и въпреки това само 45% победи. С центуриона бях звер просто, но около мене имаше някакви невероятни екземпляри. на два пъти видях идиот с китайски лек танк който се изтъпанчва пред Т29 и почва да се надстрелва, пред него, на 20 метра, никакви маневри.
                            Или пък Т71 който на прохровк авместо да разузнае по алеята стои в храстите и блее, при положенеи че нас явно ни стрелят от там, и се налага аз с Т34 да отида да скаутвам докато нашият Т71 "снайпи".

                            Comment


                              #15
                              viking06 сбъднатата мечта на WG
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment

                              Working...
                              X