Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WoT турнири.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    WoT турнири.

    В тази тема нека пускаме новини за предстоящи турнири и "обяви" за съотборници.
    Та ето я и моята http://worldoftanks.eu/uc/tournament...herweight_Cup/

    Турнир за леки(до тиър 4) машинки с приличен награден фонд та ние с един приятел решихме да направим български отбор за участие в него.Та ако желаете да се включите отборът е PUSHTINIACITE а паролата е epics2013 .

    #2
    В този турнир няма как да се участва с Хетцер и Гриле - искат 3-ти. С Pz-IV играя прекалено рисково и не ставам за отборна игра

    Comment


      #3
      Аз съм навит...с особен кеф (и резултатност) играя с Матилда...подозирам че хубав ръш би се получил и с М82, и естествено най-добрата комбинация за мен е валентин АТ и матилда за пробив плюс пз.1ц за почистване и разузнаване....

      Comment


        #4
        Gaden Gogi написа Виж мнение
        Аз съм навит...с особен кеф (и резултатност) играя с Матилда...подозирам че хубав ръш би се получил и с М82, и естествено най-добрата комбинация за мен е валентин АТ и матилда за пробив плюс пз.1ц за почистване и разузнаване....
        Отлично много ти благодаря! Еден опитен играч като теб ще е от голяма полза за отбора нека помачкаме малко нубове!
        Средно в отбора сме между 2000-7500 битки все още не съм направил проучване с какви танкове ще играем знам само че картите за първи кръг са Енск и Мини като съберем утре цял отбор и се изясни с какви машини разполагаме ще надраскам на тактикъл панела наколко схемички дето ми се въртят в главата,но не мисля че победа в първи кръг ще е трудна(като гледам повечето от отборите са със средно количество битки около 1000)
        Аз смятам да играя с Валентин АТ,Б1,Матилда,пц 1ц и за артилерия СУ-26 или Wespe в зависимост от картата.
        Ето го и отбора PUSHTINIACITE с парола за влизане epics2013 .

        Comment


          #5
          Имам Marder и Pz III със зверове в тях, но предполагам, че ще трябва да водим и гласова комуникация, което социопатът в мен не харесва.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #6
            1951 написа Виж мнение
            Имам Marder и Pz III със зверове в тях, но предполагам, че ще трябва да водим и гласова комуникация, което социопатът в мен не харесва.
            Да ти кажа честно и аз не съм от най-разговорливите за това ще използвам един руски мод "Tactical panel" който е разработван мисля за кланови битки и позволява предварително начертаване на тактическа схема на битката споделянето и с отбора и преглеждането и променянето и по-време на биката за това ТС няма да е особенно нужен Е ако стигнем на финала може и да потрябва!
            Ще видя дали до утре ще можем да стегнем един приличен отбор с различни комбинации от танкове та да спретнем схемите ако решиш да участваш отбора е PUSHTINIACITE с парола за влизане epics2013 .

            Comment


              #7
              Имам и В1 с приличен екипаж също.
              Ако ви трябват хора след утре се обадете.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                #8
                1951 написа Виж мнение
                гласова комуникация, което социопатът в мен не харесва
                Хи хи. Дори с познати хора? Иначе да, и за мен не е много приятно.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Imperial написа Виж мнение
                  Хи хи. Дори с познати хора? Иначе да, и за мен не е много приятно.
                  Да не бъдем буквалисти.
                  В работата ми контактувам непрекъснато с много и различни хора, та в свободното си време предпочитам виртуалните контакти.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #10
                    Навит съм - имам Матилда с добър екипаж, но ще отсъствам в петък.

                    Comment


                      #11
                      На мен ми се случва да се включвам в кланови без ТС, когато играя от мобилен интернет и имам известен опит в комуникацията с отбора без него.

                      1.Най-малко страдат от липсата на ТС артилеристите.
                      2.Ако има някакво ядро от играчи които са на ТС и няколко, които не комуникират чрез програмата се оформят нещо като взводове (трябва обаче танковете да са идентични като задачи), при които човекът без ТС следва плътно играча, който е на ТС.
                      3.За скаутите също не е от съществено значение ТС.

                      Програмата за тактическата постановка е хубава, но след първите 2-3мин това, което сте планирали, изглежда няма да подейства и трябва нов план, при което, ако няма поне една основна група играчи на ТС настава дезорганизация.
                      А най-големия недостатък е, когато трябва веднага да се вземе решение и да се реагира (бързо отстъпление/бърза атака), тогава дори и тактиката с взводовете може да е безполезна.
                      Случвало ми се е в суматохата и стрелбата да изгубя поглед от другарчето, а те в това време да са отстъпили и аз се оказвам сам срещу целия им ръш.

                      P.S.Един съвет за Мините - в какъвто и формат да ни се е падала тази карта, тактиката със завземането на хълма винаги е била основна.Контролираш ли хълма, имаш няколко варианта за атака и още толкова за защита, артилериите ти действат спокойно, техните са под натиск и често се случва да ги спотнат.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        #12
                        uzi71 написа Виж мнение
                        Навит съм - имам Матилда с добър екипаж, но ще отсъствам в петък.
                        Няма значение то първия кръг е в събота на 20-ти в 18:00 но поканите се пращат по рано 10-20мин картите са Енск и Мини.
                        Ако ще се включвате побързайте защото регистрациите са до 18:00 утре а до тогава трябва да наместим кой с какъв танк ще играе защото лимитът е 40 тиър точки тоест не може само 4-ки.

                        Comment


                          #13
                          Значи мога да се регистрирам тази вечер. Къде трябва да го направя това. Имам и Хетцер с добър екипаж, но само 5 битки с тая машина и Алекто с екипаж без скилове, но с добри резултати.

                          Comment


                            #14
                            uzi71 написа Виж мнение
                            Значи мога да се регистрирам тази вечер. Къде трябва да го направя това. Имам и Хетцер с добър екипаж, но само 5 битки с тая машина и Алекто с екипаж без скилове, но с добри резултати.
                            Регистрацията е от сайта влизаш логваш се и ето ти линкът към отбора http://worldoftanks.eu/uc/teams/23290-PUSHTINIACITE/ и като натиснеш "присъедини се" ще ти поиска парола тя е epics2013 .
                            Обаче трябва с други танкове да играеш изискванията са следните:
                            Леки танкове-тиър 3
                            Средни танкове-тиър 3,4
                            Тежки танове(Б1)-тиър 4
                            ТД-тиър 3
                            Арти-тиър 3
                            Също е желателно да имаш Tactical panel mod за по-добра координация на действията.

                            Comment


                              #15
                              Значи остава само Матилда - тя е готина. Tactical panel mod нямам - няма ли да се ползва тимспийк. Регистрирах се.

                              Comment

                              Working...
                              X