Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български клан в Американския сървър

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Български клан в Американския сървър

    Здравейте на всички които харесват и играят World of Tanks.

    Вече мина доста време от както играя тази игра почти 2 години. Това е първото ми MMO което играя и определено ми харесва, за мое съжаление се регистрирах в US сървъра. Съжалявам защото живея в България и е с различна времева зона което е много неприятно, а вече е много късно да почвам от начало в EU сървъра. Може би ще чакам евентуално прехвърляне

    Така да си дойдем на думата, Аз съм един от първите членове на Българския клан BUL в Американския сървър, но за съжаление нещата не потръгнаха добре тъй като от 80-90 човека в клана реално играеха 10-15 даже една танк компания не можехме да направим. Ние ги събирахме с идеята да направим чисто Български клан в Американския сървър който да има територии и да ни слави нас БЪЛГАРИТЕ като истински войни хехехехехе но уви не успяхме, причината беше че единствения критерий за членство в клана е да си Българин.
    Сега решихме да разделим клана на две части, стария клан останаха не достатъчно активните и тези които въобще не им пукаше за клана и за съотборниците в него. Добрите играчи и тези които влизаха редовно, начело с стария лидер решихме да направим един наистина нов силен и боеспособен клан в Американския сървър но критерия този път да бъде колко добър тим плеър е и добър играч. Идеята е да станем един от топ клоновете в US сървъра.
    Надявам се тук в този форум ако има играчи които играят в Американския сървър и имат колегиално поведение спрямо съотборниците и желаят заедно с нас да изградят един истински ОТБОР от танкисти и имат желание да играят: ТУРНИРИ , КЛАНОВИ ВОЙНИ, ПЛАТУНИ И ТАНКОВИ КОМПАНИИ ще бъдат топло приети от нас.
    Новият клан се казва: LIONS, ако има съмишленици тук ще се радваме да се запознаем.

    #2
    bir4ok написа Виж мнение
    ...а вече е много късно да почвам от начало в EU сървъра. Може би ще чакам евентуално прехвърляне ...
    След 25к боя на руския сървър започнах отначало на европейския и не съжалявам ни най-малко. Прехвърлянето, ако изобщо някога стане възможно, няма да е за постоянно (според WG ще е някакъв вид "роуминг") и най-вероятно ще струва солидна сума в злато. Дори на EU (с много активно играещи българи там) е трудно да се създаде боеспособен клан, на US направо ми се струва невъзможно, все пак пожелавам успех на начинанието.

    Comment


      #3
      Благодаря за пожеланието ти, аз в момента имам 23к битки в този сървър и до колкото съм проверил възможностите за прехвърляне в EU цената за това е 25к злато, но не съм много сигурен в това. По важното е че в клана сме група приятели някои от тях се познаваме от 1.5г. и това повече ме спира, пък съм взел 4 осмици премием танкове, а да не говоря колко още съм налял че да оставям този акаунт в US сървъра.

      Comment


        #4
        bir4ok написа Виж мнение
        Благодаря за пожеланието ти, аз в момента имам 23к битки в този сървър и до колкото съм проверил възможностите за прехвърляне в EU цената за това е 25к злато, но не съм много сигурен в това. По важното е че в клана сме група приятели някои от тях се познаваме от 1.5г. и това повече ме спира, пък съм взел 4 осмици премием танкове, а да не говоря колко още съм налял че да оставям този акаунт в US сървъра.
        Акаунти се търгуват на всички сървъри.Продай го,дори със лека загуба,спрямо направеното развитие и вложените усилия.Направете го съвместно,цялата агитка и направете клан със същото име на ЕУ-то.Пак ще сте заедно,но ще имате възможност да си подобрите чувствително статса,избягвайки новобранските грешки.

        Имайки активиран премиум и съответните премиум машини за пари+ опита в развитие,много бързо и с далеч по-малко битки ще натрупате всички необходими ви машини.Печалбата в емоционален план ще е огромна.Освен хилядите играещи БГ-та ще имате възможност и за участие в голям брой турнири.Също и бързо попълване на сетъпа с нови,активно играещи ентусиасти.Участието във БГ ЕСЛ турнира ще ви носи малък,но редовен приход на злато.Като цяло ползата е многостранна.

        Аз също имах над 8к битки на руския и известен брой по другите сървари,преди да се закотвя трайно на европейския.До момента считам решението си за правилно и много навременно.Сега си давам сметка,че и след 50к битки да бях се преместил,пак би било оправдано.Във клана ни има играчи,ползващи български език,от Гърция,Румъния,Австрия и други държави.С някои се разбираме по-лесно на американо,отколкото на БГ и това не пречи на удоволствието.Като цяло играта върви и чувствително по-гладко.

        Разбира се,за трайно пребиваващите във САЩ,нещата стоят по различен начин.

        Comment


          #5
          Не съм сигурен дали осъзнаваш какво ме съветваш.
          Пример: член от нашия клан реши да си продаде акаунта за да се премести в европейския сървър, и още на същия ден пуснал в играта оферта на някого си, нямаше и 24 часа и акаунта му беше БЛОКИРАН ЗА ВИНАГИ.
          Така че този съвет който го даваш никак не е добър. Обръщам се към всички не го правете това защото веднага ще си загубите акаунта, пък тази продажба на акаунти е една голяма ИЛЮЗИЯ ,
          кой ще се навие на някой да го купи, пък и да ти плати каква е гаранцията че той ще получи закупеният акаунт. НИКАКВА.

          Comment


            #6
            Аз пък познавам някой, който си е продал акаунта за $500.

            Не е илюзия, но понеже е официално забранено, трябва да се действа много внимателно.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              хехехехе, извинявай ама това ми звучи като : И ас съм виждал извън земни
              Не опитвайте, защото после и да се жалвате няма да ви го върнат.

              Comment


                #8
                Може и така да ти звучи. Продаването е възможно само ако стане по "вътрешни линии", разбира се че ако просто го обявиш публично, ще ти банната акаунта веднага. Споменатият тип имаше доста елитен акаунт (много високи статистики, няколко 10ки и тн), просто му беше писнало от играта. Бързо се намери купувач.
                Забавното е, че няколко месеца по-късно продавачът пак започна да играе
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Интересно, че в китайския сървър купуването и продаването на акаунти е абсолютно стандартна практика. Там нубовете почват директно от тиър 5, 6, 7 или за каквото са си платили. Като има хиляди играчи, които само развиват акаунти.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #10
                    ХЕХЕХЕХЕХХЕ,
                    При наличието на 1 350 000 000 население все някой извън земен жълтур ще се намери.

                    Абе имали ХОРА от US сървъра тук, ако да пишете ми моля.

                    Comment


                      #11
                      bir4ok написа Виж мнение
                      ХЕХЕХЕХЕХХЕ,
                      При наличието на 1 350 000 000 население все някой извън земен жълтур ще се намери.
                      Не, там наистина такива неща са стандартна практика за всякакви игри, ако се поинтересуваш, ще видиш. Просто съвсем друг манталитет.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment

                      Working...
                      X