Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BG рота

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    BG рота

    Уважаеми колеги танкисти, предлагам на всеки, който има желание да вземе участие в проекта "Българска рота".

    Какво е това?
    Това е Шампионска рота (танкове до 8 тиър, артилерии до 6-и тиър) само за българи.

    Кой може да играе?
    Всеки, който има подходящ танк и има желание да поиграе в българска рота с цел практика и постигане на колкото се може повече победи. Ротата е предназначена както за нови играчи, така и за по-стари играчи, които искат да пробват нещо ново, нова среда или не искат да се ангажират с клан.

    Кой го организира, къде и кога ще се събираме?
    Raste, тоест аз, съм основния организатор и поемам ангажимента да съм наличен и да водя или ако не съм да осигуря читав (възможно е дори по-читав от мен) заместник . EPIC любезно ще осигури ТС, за връзка в ротата. Ротите ще се провеждат всяка вечер от 21:30, от 15 Април до 15 Май, тоест в продължение на месец (с почивка около Великден). Ако не се събираме 12 човека - почиваме, ако се съберем за две роти - правим две роти.

    Защо го правим?
    Поради многомесечната дискусия и множество различни мнения в и извън два форума относно това дали отборните битки са интересни, какво представляват отборните битки сравнени с рандомите, как играят големите кланове, каква трябва да бъде дисциплината, може ли да си изключителен индивидуален играч и слаб отборен и обратното, и в частност интерес от нови играчи, които искат да видят какво е рота. Тъй като опитът най-точно доказва правотата или грешността на едно твърдение и е по-добър от което и да е обяснение - елате да поиграем

    Какво да очаквате?
    10 минути всеки ден:
    Моето виждане (и вашето, ако желаете да го изложите) на базата на опита ми в EPIC, BRAVE, 1-BUL (българския клан на руския сървър) и ESL, за:
    - Теория на тактиката на отборната игра - общи принципи.
    - Прийоми за бой в група. Основни маневри в малка и голяма група.
    - Типове танкове, силни и слаби страни.
    90 минути битки всеки ден.

    След 15-и Май?
    Ако се получи добре, нищо не пречи да продължи. Аз обаче не мога да поема ангажимент да бъда всяка вечер онлайн след тази дата. Но дотогава вероятно ще са се появили достатъчно потенциални командири да продължат да движат ротата.

    За връзка - в играта Raste, във форума Raste.

    Ако имате въпроси или искате да декларирате желание за участие можете да ми пишете предварително за да знам колко човека (и дали изобщо) ще се съберем.
    Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
    Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
    ESL BG WoT Master League Admin

    #2
    Имам желание да опитам.
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      #3
      @Raste
      За съжаление на мен лично в този час ще ми етрудно да участвам, но ако имам време и ако приемате начинаещ скаут с амх 13 90, бих участвал. Още повече че с теб се познаваме от една друга игра, така че няма да съм в рота пълна с непознати.

      Comment


        #4
        TS3 fireto.net

        Заповядайте там в 21:25

        Или ме търсете в играта.
        Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
        Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
        ESL BG WoT Master League Admin

        Comment


          #5
          Първи впечатления на един лаик.
          Първо да уточня, че опита ми в отборна игра се свежда до няколко ротни и кланови и малко взводчета - тоест на практика липсва, та може да съм малко по-емоционален
          По принцип се мислех за средна ръка играч, но явно дългото пребиваване в рандом с тълпи "сиемки" води до постепенна и неусетна деградация в игровите умения и завишаване на самооценката. Но това все още не го осъзнавах Имах и малко негативно отношение към ротните на базата на крехкия ми опит. Но ми беше любопитно. Та реших да пробвам тази БГ рота снощи и не съжелявам ни за миг.
          То чак не знам от де да подхвана, ма айде. Очаквах високомерно и казармено отношение и порядки - нищо подобно. Съвсем адекватни хора, взаимо уважение, сдържан тон, та чак беседа Малко встъпителни разговори относно тактики, танкове и други подобни, подбор на машинария и бой! Малко изненадващо чак, но адекватното командване както в началото, така и по време на динамично променящата се тактическа ситуация без "застани тук","прави така и така" и тем подобни създава увереност и позволява да се концентрираш по-добре. От друга страна играейки рандоми постоянно се разсейваш от грешките или дебилизма на съотборници и се чудиш коя дупка да запълваш. Тук, играейки с ерудирани и многократно по-добри играчи, собствените ти грешки лъсват като на тепсия! Може би това също притеснява някои хора В обстановка, когато си уверен, че всеки ще играе адекватно и собствената ти игра търпи промени. Предполагам с времето това ще си проличи в още по-голяма степен... С две думи - не само, че не съжелявам, но и ще се стремя възможно най-често да участвам в ротата. Не само дава друг поглед на нещата, но и е възможност да се учиш, при това не само на отборна игра! Благодаря за възможността!
          У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
          Очередь возмущалась, но не расходилась.

          Comment


            #6
            Влизам, сега сложих TS3, ще се търсим и в играта. Аз съм CaptMickDDR
            Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

            Comment


              #7
              За съжаление и напълно непредвидено ми се струпаха допълнителни ангажименти около нашия клан, които ми заемат времето, предвидено за ротите

              Ще се наложи да прекъсна моето участие за неопределено време, съжалявам за което.

              Благодаря на хората, които дойдоха - ако искате да продължите да играете - можете да ползвате нашия ТС за сбор и комуникация, ако си нямате собствен.
              Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
              Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
              ESL BG WoT Master League Admin

              Comment

              Working...
              X