Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доходност

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Доходност

    Ако напълня пазарската количка с всички машини които съм си набелязал ще ми излезе точно 6918000 ако успея да си ги взема всички ще купя няколко стандартни комплекта екипировка(дотиквач,вентилация,бърз прицел) за 3-те седмици в листа и за шестиците по някоя друга джаджа иии целият празничен шопинг няма да ми излезе под 9500000.
    Като погледнах че няма бонус премиум малко се разочаровах,но с тоя двоен доход на тиър 5 мойто Т1 ще печата доста пара така че за мен промоциите са добър шанс да попълня дванайсете свободни слота в гаража.
    Ако пък стане чудо и успея да купя всичко което ми е приоритет ще взема да си купя най-после тва КВ-2 дето все го оставям за друг път и моя любим среден ВК3601Х.
    Е хора време е да започвам предварителна подготовка за утре едни 500-600к резерв няма да са излишни. Пожелайте ми успех!

    #2
    falcon_bg написа Виж мнение
    ...с тоя двоен доход на тиър 5 мойто Т1 ще печата доста пара...
    Купи си три дни премиум акаунт (мизерните 350 злато) и в комбинация с тиър 5 танковете ще имаш доходност, колкото на Type 59.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #3
      Ами аз ти пожелавам успех и да преизпълниш плана.
      Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

      Comment


        #4
        1951 написа Виж мнение
        Купи си три дни премиум акаунт (мизерните 350 злато) и в комбинация с тиър 5 танковете ще имаш доходност, колкото на Type 59.
        С цената на разбити нерви. През почивните дни дори и без промоции се пълни със зомбита. На мен понякога ми пада процента победи с една трета през почивните дни с бонуси.

        Comment


          #5
          1951 написа Виж мнение
          Купи си три дни премиум акаунт (мизерните 350 злато) и в комбинация с тиър 5 танковете ще имаш доходност, колкото на Type 59.
          То даже и 7 дневен е по-добре с тия намаления. Мерси за идеята!В зависимост как усещам че печеля с петиците ще реша 3 или 7 дни

          Comment


            #6
            Angelmr написа Виж мнение
            С цената на разбити нерви. През почивните дни дори и без промоции се пълни със зомбита. На мен понякога ми пада процента победи с една трета през почивните дни с бонуси.
            Зависи с каква машина, заради промото ще е пълно с Т5 машини и ММ-то ще е добро, остава само да си избереш машина скоято можеш да изнесеш битката, по дефиниция това е КВ...а ако искаш да се гавриш може и М4... иначе може и да е забавно
            В Т5 битка аз поне се чувствам комфротно и с любимит еми Т4 машинки, Хетцер и Матилда...даже с Матилдата е по-добре...и като се замисля ще е идеално времем да се печелят Халонени с мардер и валентин АТ....

            Comment


              #7
              Аз мисля да вършея с Щуга. То добичето и без това вади доволно пари, а сега и 100% отгоре. Ще ги накъсам! И една Супер Пършевица ще си купя - предложението е повече от изгодно.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                #8
                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                Аз мисля да вършея с Щуга. То добичето и без това вади доволно пари, а сега и 100% отгоре. Ще ги накъсам! И една Супер Пършевица ще си купя - предложението е повече от изгодно.
                Като гледам какви танкове имаш направо е грехота да не вземеш малката Яга за 8.5к злато.

                Опааа, СП вярно много евтино са го пуснали в гифт шопа....

                Comment


                  #9
                  Лелее, от 11 машини дето имам само Т-44 го има в промоцията за 30% печалба - нищо друго. Егати късмета - не ми трябва и оборудване, освен още един бинокъл за резерв. Успокоявам се с това, че имам 7.6 млн. сребро в резерв.

                  Comment


                    #10
                    Сега като си направих една бърза разбивка за следния шопинг списък:
                    1.Tiger
                    2.VK3002DB
                    3.IS
                    4.Cromwell
                    5.M6
                    6.Hellcat
                    7.VK3601H
                    8.KV-2
                    9.KV-1
                    10.M10
                    +Екипировката за него ще трябва да събера 14078000 кредита и това без модулите за тия танкове само покупка и оборудване и като се замисля май ще е най-добре да взема първо М10 и КВ-1 щото само с едно Т1 ще отнеме много време а и явно ще трябва да се въоръжа с търпение и 7 дена премиум а нужният инат си го имам(то пловдивска кратуна не се отказва лесно ) точно ще си попълня 10-те свободни места в гаража!
                    Та мислите ли че тоя списък е постижим в рамките на 7 дни усилено джиткане?

                    Comment


                      #11
                      falcon_bg написа Виж мнение
                      Сега то пловдивска кратуна не се отказва лесно................

                      Та мислите ли че тоя списък е постижим в рамките на 7 дни усилено джиткане?
                      Айде сега ще си обиждаме града...майна
                      За 7 дена джиткане с премиум можеш да допълзиш до 10-ка спокойно, иначе реално имаш 4 дена , след това цените ще се "нормализират".
                      Лично аз в тази схема бих заложил на М4 или Пз.4 (поради стил на игра)или на двата едновременно, идеята е че са бързи, можеш да достигнеш врага и да почнеш д аналиваш щета= пари, дори да те гръмнат вземаш другият аи пак влизаш...тов аможе леко д ати бъзне статистиката (ама то ако бе внимаваш) но ако заложиш по 30К печалба на битка (средно без героства) и 60 битки (над сто при упоритост и вманиачаване) и сам си сметни колко пари ще изкараш...от друга страна си е малко глупаво заради една игра и виртуални пари да заробиш толкова време...
                      60 битки го казвам като нормална цифра която аз правя ако ми е кеф д аиграя през уйкенда...ако си по-млад Еж и си нямаш друга работа и 200 може да докараш.
                      Тежките танкове могат и повече пари на битка да ти докарат, но самат абитк аще ти отнеме повече време. тъй че файдат аможе да е по-малка, самоходките изискват повече внимание и може да те пусне да неудобна карта.

                      Моите 5 стотинки бяха това.

                      Comment


                        #12
                        falcon_bg, T1 HT средно изкарва около 8500 сребро чисто. От ивента имаш удвояване, тоест 17 000. И още по 1,5 от премиумния акаунт или имаш 25 500 среден чист доход.
                        Както и да го смятаме са 550 игри за 14-те милиона. При около 10 минути на игра (заедно с чакането), то отиват 91 часа, а удвояването е 96 часа общо.
                        Доходността на КВ-1 и М10 не е много по-различна, та може да ги редуваш. Но някак си не го виждам как ще стане.

                        Друга опция. 14 млн. сребро са 35 000 злато, което е около 120 евро.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #13
                          1951 написа Виж мнение
                          falcon_bg, T1 HT средно изкарва около 8500 сребро чисто. От ивента имаш удвояване, тоест 17 000. И още по 1,5 от премиумния акаунт или имаш 25 500 среден чист доход.
                          Както и да го смятаме са 550 игри за 14-те милиона. При около 10 минути на игра (заедно с чакането), то отиват 91 часа, а удвояването е 96 часа общо.
                          Доходността на КВ-1 и М10 не е много по-различна, та може да ги редуваш. Но някак си не го виждам как ще стане.

                          Друга опция. 14 млн. сребро са 35 000 злато, което е около 120 евро.
                          Не съм много съгласен.Играейки основно със Щуг-а в платун със една Т1-ца,при победа си поделяме по ок 35-40к всеки,с премиума.От тях разходите рядко надхвърлят 7-8к.При загуба остават ок 5к.При около 60% победи,това дава към 25к печалба средно на битка.

                          Comment


                            #14
                            bigbeer написа Виж мнение
                            Не съм много съгласен.Играейки основно със Щуг-а в платун със една Т1-ца,при победа си поделяме по ок 35-40к всеки,с премиума.От тях разходите рядко надхвърлят 7-8к.При загуба остават ок 5к.При около 60% победи,това дава към 25к печалба средно на битка.
                            Тук говорим за средностатистическите стойности без премиум нa T1, защото човека каза, че има Т1.
                            Средният чист приход го взимам от тук, като го сравнявам със собствените си резултати от танка. 8500 чисти и средни са една реалистична оценка, но дори да кажем, че човека не е среден играч, а по-скоро добър и сложим, че ще има 20% по-големи приходи, то пак не виждам как за три дни ще докара 14 млн. с тези танкове.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #15
                              1951 написа Виж мнение
                              Тук говорим за средностатистическите стойности без премиум нa T1, защото човека каза, че има Т1.
                              Средният чист приход го взимам от тук, като го сравнявам със собствените си резултати от танка. 8500 чисти и средни са една реалистична оценка, но дори да кажем, че човека не е среден играч, а по-скоро добър и сложим, че ще има 20% по-големи приходи, то пак не виждам как за три дни ще докара 14 млн. с тези танкове.
                              Действително,за 3 дни 14кк е трудно постижимо.Все пак не е робот.Просто отбелязах,че стойностите ти са леко занижени.За илюстрация ето последната ми загуба със т5 танкче.Ако направя победа ще постна и нея за сравнение.

                              Загуба
                              Прохоровка 11 април 2013 г. 23:32:22 ч.
                              StuG III Опит: 466 кредита 21*381
                              Разход за битката 4193 кредита,с пълен ремонт.

                              Чисто остават над 17к при загубата, със премиум.При удвоен доход,ще дойдат близо35к от загуба.

                              Ето и една средно статистическа победа

                              Победа
                              Уестфилд 11 април 2013 г. 23:46:32 ч.
                              StuG III Опит: 3*652 (x2 за първата победа за деня) кредита 39*112 (глоба за поражения по съотборници: 360)
                              Постижения в битки: Снайперист

                              Разхода за битката 2500 кредита.Остават 36500. При удвоен доход ще даде към 70+к.

                              Средно за 2 битки ще даде 110к при удвоения приход.Даже и моите предварителни сметки са били занижени.

                              И двете приведени битки направих малко набързо,без сериозни постижения.Ако човек играе малко по-внмателно и стреля добре реално ще надхвърли доста тези примери.
                              Last edited by bigbeer; 11-04-2013, 23:59.

                              Comment

                              Working...
                              X