Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Общи приказки

    Тема за спам по всичко пряко или косвено свързано със играта.

    П.П.Благодарско на Гоги за идеята.

    #2
    Teзи малките въшки могат да носят много удоволствие,дори само да им обира човек двойния.

    Победа
    Химелсдорф 03 април 2013 г. 10:50:26 ч.
    T18 Опит: 2*390 (глоба за поражения по съотборници: 42; x2 за първата победа за деня) кредита 18*046 (глоба за поражения по съотборници: 2*340)
    Постижения в битки: Войн, Спартанец

    Идеални са за разпускане и добро начало на деня.Жалко само,че при тях не дава медалетата за 8-10 и повече убити.

    Comment


      #3
      Здравейте на всички !Както казах преди дни аз играя тази игра някъде от ноември месец.От Велико Търново съм но не познавам друг никой от града ми да играе тази игра.Та думата ми е ако има някой търновец във форума и желае да се срешнем на бира или кафе и да обсъдим играта да се обади.

      Comment


        #4
        don4o написа Виж мнение
        От Велико Търново съм но не познавам друг никой от града ми да играе тази игра.
        Aз се сещам за няколко боляри, но не пишат тук, довечера като ги видя на скайпа ще им пратя линк и ако им е интересно ще ти пишат.

        Comment


          #5
          Благодаря приятелю!

          Comment


            #6
            +1 от Велико Търново - ника ми в играта и на доста други места е като в форума...

            Comment


              #7
              Здравей Бояне!Трябва да решим кога да се видим ако искаш.

              Comment


                #8
                В нашият клан (TZAR) май ядрото е от Търново и Горна. Има няколко човека от там. Whokilledbambi ни е шеф. Пиши му ако искаш.
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  #9
                  BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                  В нашият клан (TZAR) май ядрото е от Търново и Горна. Има няколко човека от там. Whokilledbambi ни е шеф. Пиши му ако искаш.
                  Ах,гаф.Тази събота се събраха танкови маниаци от цяла България в Чамурковата къща до Долни чифлик.Ако само знаех, можеше да се разшири срещата до по-сериозни нива.Дойдоха играчи от София,Лом,Варна.....Дори един работещ извън страната се престраши на 3 дневно пътуване,за да седне на маса с агитката.Първата вечер завърши със денс фиеста в местна дискотека,където оказа се DJ-то също поцъква.Ето,като си мълчат хората какви разминавки стават.

                  Comment


                    #10
                    Попаднах на някакъв сайт, където има няколко яки WoT тапета.

                    เว็บคาสิโน คาสิโนออนไลน์ GMZBET168 เว็บพนันออนไลน์ที่ดีที่สุด2023 สมัครตรงไม่ผ่านเอเย่นต์เล่นได้กว่า 300เกมส์ ฝากถอนไม่มีขั้นต่ำ แจกเครดิตฟรี


                    Разхвърляни са в тази секция.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      bigbeer написа Виж мнение
                      Ах,гаф.Тази събота се събраха танкови маниаци от цяла България в Чамурковата къща до Долни чифлик.Ако само знаех, можеше да се разшири срещата до по-сериозни нива.Дойдоха играчи от София,Лом,Варна.....Дори един работещ извън страната се престраши на 3 дневно пътуване,за да седне на маса с агитката.Първата вечер завърши със денс фиеста в местна дискотека,където оказа се DJ-то също поцъква.Ето,като си мълчат хората какви разминавки стават.
                      Това си е сериозен гаф...

                      Малки чифлик е било...

                      Comment


                        #12
                        Колеги, като има "Танкови напивания", обаждайте се! Пускайте тука обявата, пък който има възможност ще дойде. Една педя държава сме, а и магистрали има вече ;-)
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          #13
                          Понеже няма тема за оплаквания...
                          Толкова каръшки ден не съм имал никога.
                          Не вървеше и не вървеше. Ако съм артилерия, ще пропуснат светляка и ще ме отнесат. Някой ще се набута зад мен и няма да мога да се прибера в укритието след изстрел или ще тръгнем 5-6 и ще установя, че се въртя и се бия сам с другите, а те са се покрили. Един от нашите се нацели в мен с пълна скорост, скъса ми веригата насред площада и ни отнесоха за секунди
                          За финал - на Карелия сме нападащи. Броят се секунди. Звъни касиерката за месечната такса. Докато платя и се върна са минали около 3-4 минути.
                          Разбирам, че съм останал сам срещу 14 противника...
                          Е, няма такава каръкщина като вчера
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            #14
                            ValBo написа Виж мнение
                            Понеже няма тема за оплаквания...
                            Толкова каръшки ден не съм имал никога.
                            Не вървеше и не вървеше. Ако съм артилерия, ще пропуснат светляка и ще ме отнесат. Някой ще се набута зад мен и няма да мога да се прибера в укритието след изстрел или ще тръгнем 5-6 и ще установя, че се въртя и се бия сам с другите, а те са се покрили. Един от нашите се нацели в мен с пълна скорост, скъса ми веригата насред площада и ни отнесоха за секунди
                            За финал - на Карелия сме нападащи. Броят се секунди. Звъни касиерката за месечната такса. Докато платя и се върна са минали около 3-4 минути.
                            Разбирам, че съм останал сам срещу 14 противника...
                            Е, няма такава каръкщина като вчера
                            В една популярна песничка се пееше нещо от сорта : - Има дни,има дниии,във които не вървии....

                            Не се шашкай,много.Опита сочи,че после като ти тръгне - серията няма спиране.Скоро се изфръцках във "Хвалби" със подобна серия.Вчерашния ден завърщих със 93,75% победи,докато един от предходните със огромна мъка добутах до 45%.Всеки ден е различен.Закономерно успеха,ще дойде и при теб.

                            Comment


                              #15
                              Предполагам, че не е тук мястото, но имам проблем. Опитвам се сега да се логна в сайта на европейския сървър и не става. Три пъти си въвеждах мейла и паролата, но все не мога да вляза в акаунта си. Имате ли в момента подобен проблем?
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment

                              Working...
                              X