Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конфигурация на Танковете

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Конфигурация на Танковете

    Тука използвам следната кон.На танка ИС-2:
    1-Запълнини резервоари със Ос2
    Причина:Много лесно и бързо се запалваше и резервоарите са чуствителни

    2-Дотиквач
    Причина:тоя дърт снаряд няма сам да се натика в затвора на оръдието дългото презареждане не е мн удачно в близките боеве

    3-Усилената наводка
    Причина:Също като презареждането и прицелването е мъка

    Характеристиките на дръпнатия екипаж:
    1-Мастер на все руки
    Причина:Явно сте забелязали купола на ис-а няма симетрия и мерача е в една лека издутина в страни където много лесно можеш да го трупясаш

    2-За вс др от жълтурите ремонт
    Причина:Вериги (предимно тях),оръдието,двигателят и т.н
    http://postimage.org/image/55tqoefh1/

    Споделете и ваще конфигурации

    #2
    Това с онлайн преводача нали се сещаш как звучи.Малко като циганското:-Батее дай една гаща слама да го ядът магаретата.
    Клан [8282] .

    Comment


      #3
      Звучи ми,като човек играещ на руския сървар.Странно е някой сега да започва там,при положение,че БГ-тата масово избягахме на ЕУ-то доста отдавна.Също странно е някой да развива китайчуги за първа основна линия.Явно няма TeamSpeak и няма с кого да си говори там.При нас със постоянно висящи в ТС от няколко десетки до няколко стотици геймъри,подобни въпроси се минават в движение.


      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



      Не забывайте ставить под видео "Like", подписываться на канал и обязательно включайте АННОТАЦИИ. Без них вы можете пропустить много интересных комментариев и...
      Last edited by bigbeer; 12-03-2013, 11:28.

      Comment


        #4
        Като му гледам правописа - май е руснак. Това обяснява защо е започнал на руския сървър...
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #5
          хм, аз си предпочитам руският сървър
          Там ми е трудно, на европейският е доста по-лесно и започвам да се вземам на сериозно;-)
          Сори за офа
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            #6
            Аз руснак и в даскало същото ми викаха Интересно не направих темата за да говорим за такива неща А колкото до китайските танкове те са си добри ако не сте ги пробва ли /Използвал съм няколко от руските имена като (мастер на все руки) нз как е при вас на ев.сървър за тва го написах така..И тва НЯМА нищо общо със правописа!

            Comment


              #7
              А за какво направи темата, че нищо не ти се разбира?
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #8
                Aми започнах да ги пробвам,стигнах до ниво 7 и се отвратих тотално.Първите 4 нива са копия на танкове от други нации с влошени показатели (с изключение на американеца).От 5-то нагоре са си типично руски,но по-зле от оригиналните.Тайп 34 е орязан от към модули Т-34.Изтърпях го защото бързо взе АС и стана елитен.Тайп 58 е Т-34-85 с влошени показатели по всички нива.Тъпо и упорито (около 500 боя) опитвах да намеря в него поне едно достойнство и финално го набутах в кофата с огромно удоволствие.В момента бутам ИС-2 и определено е по-калпав от про съветския си аналог(който навремето ми достави доста удоволствие).Пушките му са пълна скръб от към точност и динамиката му е влошена.Тайп 34-1 е далеч зад съветската 43-ка,която пък за класа си не е особено стока,там трагедията е пълна.Единстявения светъл лъч е лекия 59-16,който радва с външен вид,динамика и приятно точна и скорострелна пушка.Съвсем леко дразни бавното(за лек танк с малък калибър) прицелване и мижавия дмж,но това се преживява.Като цяло леките обещават да са приятни.Когато елитна тъпия ИС,мисля да обърна повечко внимание на В.З.-ките.

                Comment


                  #9
                  feersum написа Виж мнение
                  А за какво направи темата, че нищо не ти се разбира?
                  Викам и ти да сложиш някоя твоя машина да я видим как си я направил ко си и сложил и на екипажа там уменията

                  Comment


                    #10
                    ValBo написа Виж мнение
                    хм, аз си предпочитам руският сървър
                    Там ми е трудно, на европейският е доста по-лесно и започвам да се вземам на сериозно;-)
                    Сори за офа
                    На EU играеш срещу слаб противник, но със слаби съотборници. На RU играеш срещу сравнително добър противник със сравнително добри съотборници. Кое е по-лесно и кое е по-трудно не се наемам да кажа, със сигурност обаче на EU играта е по-изнервяща.
                    Горното касае рандома.

                    Comment


                      #11
                      Има много теми и мнения в които да се обсъждат уменията. Но щом си задал въпроса, процедира се по следния начин: Веднага след 100-те процента на основните умения започваш да учиш ремонт на всички членове на екипажа (без изключение). След завършване на ремонт на 100% при някое от преобученията на екипажа от един танк на друг пускаш по-важните перкове като 6-то чувство на командирае най-важно, а скиловете и перковете на останалите членове на екипажа са в голяма степен въпрос на вкус. Чети им описанията и решавай сам. Някои слагат братя по оръжие, но за да работи то трябва да се сложи на всички членове на екипажа, а комбинираното действие на всички скилове и перкове, които получаваш е по-важно от 5% бонус на първичното умение според мен. След като разпределиш перковете и скиловете, остатъка от точките пак ги даваш на ремонт и пак вдигаш ремонт на максимум. Когато развиеш второ умение на максимум (обикновено по време на гринденето на деветката, така че е разумно да оставиш свободни точки да се трупат за да не резетваш два скила при преобучението за десетка) имаш два избора. Първия е да продължиш да учиш скилове (а не перкове,които искат 100% за да работят) като трето умение и така да си ползваш в някаква степен натрупания опит, втората възможност е да резетнеш пак всичко и да сложиш избраните перкове на първо място, братя по оръжие на второ и ремонт на трето място. Този подход не бих те съветвал да го избираш, защото получаваш десетка, която няма ремонт на 100%, а това е самоубийство в много случаи. Не започвай да развиваш екипаж с презумпцията че ще натрупаш 4-5 скила на всички от екипажа, така че планирай уменията си внимателно. Дори довършването на трето умение изисква голям брой битки и е реалистично да го постигнеш само на екипажите на по няколко стотин или дори няколко хиляди битки, които използваш за печелене на кредити, за предпочитане на премиум машини, като същите екипажи да използваш евентуално на десетките за кланови войни.

                      Comment


                        #12
                        bigbeer написа Виж мнение
                        Звучи ми,като човек играещ на руския сървар.Странно е някой сега да започва там....
                        Човека има почти 10к боя...

                        Comment


                          #13
                          Alex2004BG написа Виж мнение
                          Човека има почти 10к боя...
                          Дай ,моля те коректен никнейм да си го разгледам на спокойствие.То и аз имах близо 8к битки на руския преди да се прехвърля.И грам не съжалявам.Към половината от тези битки бяха направени от децата на колежките,като дойдат в офиса да имат занимавка.След,като се регнах на ЕУ-то подобни изпълнения рязко намаляха.Не,че играят по-малко но лекинко ги плъзвам по допирателната,да си чешат крастата на руския и не ме занимават.

                          Comment


                            #14
                            Ползваш твърде странни умения, модули и консумативи...

                            Добра игра де.

                            Comment


                              #15
                              и какво им има на "умения, модули и консумативи"

                              Comment

                              Working...
                              X