Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да abuse-нем системата за най-висок резултат:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Как да abuse-нем системата за най-висок резултат:)

    Инспириран от дискусията тук:
    http://www.planetwot.com/viewImageReplay/?id=1802
    и понеже ме мързи д апроектирам.
    Реших да направя малко сметки как максимално ефективно може да се злоупотреби.
    За целта са нужни да клана, и съответният брои играчи. доброволците трябва да са с висок тиър сравнително бързи машини с поне една страна с около 100 мм броня. карта без големи денивилации, пожелателно градска, да кажем ендс е идеален.
    За максимилизиране на ефекта отбора в който ще е "играча" трябва да е с артилерии, а донорите да се подредят плътноедин до друг за да се използва сплаша.
    "играча" ги приближава плътно и почва да помпи с кумулативни....ако не успее сам се включва артилерията и той взема експи за спотване.
    Ваританти за машина на играча. Разглеждал съм Т3 и Т4 машини , понеже не съм сигурен дали артилериите се смятат по същата формуал съм разглеждал два варианте, ТД и арти
    при ТД най добрият Т3 кандидат е М82, той може да достави 8050 щета, Т4 изборът е Т40 с 17500, и двете са бързи тъй че в пътуване ще с езагуби минимално време.
    Ако се пробва с артилерия изборът е М37 с 28355 (поради нискат аскорострелност той може само 80 снаряда да пусне от 127 носени).
    Това ако се генерира директана щета.
    Другият вариант е чрез спотване. Тогава може с Т1 машинка да се направи, ще се получи експи само за половината щета, но пък разликата в тиъруте ще е максимална.
Working...
X