Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към знаещите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Въпрос към знаещите

    В хангара имам един лек премиум танк, който получих като бонус за нова година заедно с един слот (говоря за т 1 Е 6) та какво ще стане ако продам танка т.е. ще ми се запази ли слота

    #2
    Да! Ще остане слота. Аз моят го продадох веднага.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      #3
      Слота ще го имаш,но е жалко да загубиш такава неповторима машина.Каквото и да вземеш на негово място,няма да има уникалната му стрелба за този лвл.

      Comment


        #4
        Ми танка никак не е лош за нивото си - при мен баланса му е положителен и стана ас на четвъртата битка ...... ама не е моя танк и го продадох. Иначе любителя на пивото е прав - ще загубиш ако не го пробваш.

        Comment


          #5
          Продължавам аз да си зверея с матилдата...но почвам да се чудя, дали не е добре д аи променя екипировката, в момента е с вентилатор, бързо прицелване и съндиче с инструменти...и си мисля дали да не махна прицелването и да го заменя с друго. От наличнте неща две ме изкушават. Подбоя и подсиленото окачване. Във връзка с което има и две питания
          Подбоят- той само от фугасни снаряди ли пази или и от кумулативни (целта е да не се притеснявам от хетцерите)
          Подсиленото окачване- с колко точно е по-здраво от нормалното и ще ме спаси ли от късане на вериги,
          аморакването нямам наблюдение да е особенно често явление при този танк, а другите неща са безполезни за него

          Comment


            #6
            Подбоя пази само от сплаша на фугасни.Ако те тресне директно фугас със пенетрация по-висока от дебелината на бронята спасение няма.На кумулативните не влияе.
            Подсиленото окачване помага донякъде срещу късане на веригите,но аз предпочитам допълнителни тракове.Само не помня на матилдата дали ги има като опция.

            Comment


              #7
              допълнителни грунтозацепи? това само германските го имат.....
              значи ще сваля бързото целене и ще пробвам подсиленото окачване...

              Comment


                #8
                Spall Liner-a защитава от експлозии (близки и директни) и от удари в други танкове.
                Upgraded suspension-а увеличава лимита за тегло и дава мисля беше към 20% повече кръв на веригите, така че по-трудно се късат, но ако снаряда е достатъчно мощен - пак ще е веднага.
                War, war never changes..

                Comment


                  #9
                  tconiotconev, продавай смело. Слотът си е слот, а 150 000 сребро, които ще вземеш също не са за изпускане!
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #10
                    1951 написа Виж мнение
                    tconiotconev, продавай смело. Слотът си е слот, а 150 000 сребро, които ще вземеш също не са за изпускане!
                    Кое му е ценното на среброто ? 2 добри битки със 8-мичка ти го покриват.Или 5 какви да е.А танк с такива качества,на това ниво,ще му струва минимум 750 голд.Както и да го погледнеш си е чисто набутване.

                    Comment


                      #11
                      М аз лично не продавам танкове, освен ако не ги мразя искрено. Ако пък са редки ги пазя, дори да не ги харесвам.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Господа, вие разсъждавате от позиция на хора, които хвърлят реални пари в WOT.
                        Ако не даваш реални пари, всеки шанс да си докараш безплатен слот или малко кеш си е манна небесна.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #13
                          3 български пари е един слот, 1,5 при промоция, не е болка за умирачка...всеки си решава сам, но да разкараш танк който никога повече няма да е достъпен...доста хора миналат агодина постъпиха така с Тетраха...а той е страшна страхотия....

                          Comment


                            #14
                            Всеки сам си преценя. Човекът питаше за слота, явно той му трябва.
                            Аз в този момент в гаража си имам 26 танка, от които в момента, а и когато и да е било, не играя с повече от 3 - 4. Реално, ако не бях такъв Плюшкин трябва да имам не повече от 8 - 10 танка в гаража.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #15
                              И аз да попитам знаещите .Бихте ли ми дали съвет относно турнира тази събота 7.vs.7 ?В турнира трябва да се включи отбор с до Т-8 танкове 7 броя както се подразбира .Но до 42 точки на отбор .Може да се вкарат 5бр Т-8 и 2бр Т-1 което не ми се вижда оптималният вариант .Та въпросът ми е малко лайшки но какво мислите вие ?Кой според вас е най добрият вариант за създаването на такъв отбор от 7 танка до 42т ?

                              Comment

                              Working...
                              X