Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Китайски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Китайски танкове

    Историческа ретроспекция на китайското танкостроене тук няма да правим.По скоро да споделяме впечатления от поведението на тази линия в играта(към днешна дата все още на теста).Смятате ли да ги развивате? Към кой точно танк сте се насочили и защо ?

    #2
    WZ-131 и/или WZ-132 - определено си ги харесах тези танкчета и ги взимам.
    110 и Т-34-1 не са лоши, но не знам дали ще ми се занимава с тях.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #3
      1951 написа Виж мнение
      WZ-131 и/или WZ-132 - определено си ги харесах тези танкчета и ги взимам.
      110 и Т-34-1 не са лоши, но не знам дали ще ми се занимава с тях.
      Възможно е да им се намери приложение във ЕСЛ турнирите.Особено с конвертиран екипаж елитни главорези от някой тайп 59.Биха донесли камара злато,поне докато им се намери противодействие,или (по-вероятно) ограничат употребата им за тази цел.Ако имах интерес към турнирите бих ги попилял.

      Comment


        #4
        Какви са тези ЕЛС турнири?
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          #5
          1951 написа Виж мнение
          Какви са тези ЕЛС турнири?
          ЕСЛ = ESL - Electronics Sports League.
          От известно време се правят турнирчета по WoT, а от седмица и при нас
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #6
            feersum написа Виж мнение
            ЕСЛ = ESL - Electronics Sports League.
            От известно време се правят турнирчета по WoT, а от седмица и при нас

            http://www.esl.eu/bg/wot/news/212676/ За повече инфо към БГ секцията.(за такива постове Расте трябва да почерпи)

            Comment


              #7

              hiтри гадове, как ще накарат хората д аиграят с китайсктие неща

              Comment


                #8
                Стюарда е ужасно анаболизиран, такъв един боклук ми проби челни хетцера...на равно, тъй ч еи ъглите трябваше да работят

                Comment


                  #9
                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Стюарда е ужасно анаболизиран, такъв един боклук ми проби челни хетцера...на равно, тъй ч еи ъглите трябваше да работят
                  Хората бързат за го избутат и стрелят със злато (130 мм).

                  Comment


                    #10
                    Стюарта е пробивал и Щуг 3 под ъгъл.Не ми беше ясно как стана,но се случи.
                    Най-интересното е,че аз самият съм много зле с този танк точно заради слабото въоръжение и скоростта.

                    Comment


                      #11
                      Никакво злато не му трябва на китайския М5А1 за да дупчи Хетцера челно. Едно, че стандартните му 81-мм са му що годе достатъчни за да пробие някъде в 50% от случаите и второ, че си има добре известни слаби места.

                      kamos, както писах по-горе, това си е стандартен тиър 4 скаут и скоростта му е идеална. Когато те пуска в тиър 8,7 и 6 игри - скаутваш. Ако си в тиър 5 игра, може да скаутваш, може и да го играеш като среден (оръдието е хубаво). В тиър 4 игра директно колиш и бесиш наред. Аз лично доста играя американския М5 и трябва да кажа, че му се наслаждавам доста.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        #12
                        Аз пък в последните дни много им се радвам на китайските М5А1. С Ковънандъра ги моря доста. Тъй като са в големи количества това ми позволява много често да съм топ тиър с тази машина, което много пасва на британското танкче, което по мое мнение е доста слабичък скаут на фона на машини от същото ниво като Лео примерно. За борба с ниските китайски тиъри обаче машината е чудесна. Вчера взех Ас точно в такава битка - четирима опукани от които двама бяха китайци.

                        Comment


                          #13
                          Интересни сравнителни битки.
                          Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

                          П.С.
                          резултат на битката (25:24) - batchat срещу 121 - ме изненада.
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            #14
                            Eguo написа Виж мнение
                            Интересни сравнителни битки.
                            Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

                            П.С.
                            резултат на битката (25:24) - batchat срещу 121 - ме изненада.
                            Взех 110-ка и първите битки в стоков вариант ме изненадват.

                            Победа!
                            Битка: Магистрала 15 март 2013 г. 15:31:01 ч.
                            Танк: 110
                            Опит: 1*320
                            кредита: 36*240
                            Постижения в битки: Най-добър стрелец, Изкусен стрелец, Значка за майсторство:3 степен

                            Победа!
                            Битка: Уестфилд 15 март 2013 г. 15:41:55 ч.
                            Танк: 110
                            Опит: 1*647
                            кредита: 53*421
                            Постижения в битки: Най-добър стрелец, Изкусен стрелец, Значка за майсторство:2 степен

                            Ис-2 беше доста неточен и тромав,сравнен с ИС-а.Все още нямам усещане за 110-ката да я сравня с ИС-3.

                            Comment


                              #15
                              Alex2004BG написа Виж мнение
                              Като приключиш с WZ-131 ще си промениш мнението
                              Много забавна машина е 131 въпреки, че е различна като характер от 59-16. Аз го играя с 85мм последното оръдие.С 59-16 основната ми цел бяха артилериите и самотните разрушители, сега имам доста по-широк набор от цели и възможни подходи.
                              В началото на битката го играя или ловец на скаути или снайпер/скаут, след средата започвам да тормозя самотни танкове, артилерии и т.н.
                              Най-хубавото на тая машина е, че е способна собственоръчно да обърне играта - Битката е на езерния град - нашита са разделени по равно в града и долината, аз спотвам пасивно в центъра. Cлед 6-7мин битка и града и долината започнаха да се сриват, а в центъра мъчехме едно КВ-5.Нашите артилерии бяха грамотни и ми помогнаха да го махнем.След което последва набез за артилериите от мен, като ги приключих влезнах в гръб на тези в долината, а накрая ми остана време да ида да тормозя и в града.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment

                              Working...
                              X