Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Руски ПТ - САУ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Руски ПТ - САУ

    Направо ще карам за тези машини. До СУ 85 въобще не искам да ги чувам защото са страхотни дъргели колкото и да ми ги хвалят , но от СУ 85 особенно с онова топово оръдие дето беше 107 мм направо изпадах в организъм - оргазъм . За жалост въпросното точе с последния ъпгрейд ми го взеха и су то стана нещо което въобще неми допадаше. независимо от това искам за тази машинка че е супер убава. Бърза маневрена, с точно оръдие беше но за жалост нестава за близък бой или образно казано нетрябва да пускаш никой до тебе да влиза в клинч инак се дава фира.
    След като минах на СУ 100 със 100 мм оръдие и дори взех 122 но отново си върнах 100 оръдие си казвам че това зверче ще седи в хангара и ще го разцъквам яко. Сега започвам да му обмислям какво му е необходимо за ъпгрейд ...

    #2
    Су-100 е звяр със 122 мм оръдие. Много ми допада, пробива всичко, отвякъде и е горе долу точно. Сега ще го купувам отново, заради новата клонка.

    Comment


      #3
      Днес аз има ИСУ-152 с оръдието БЛ-10.
      Оръдието - едно от най-добрите в играта.
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        #4
        БЛ10 - отлично оръдие.
        Attached Files
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          #5
          Eguo написа Виж мнение
          Днес аз има ИСУ-152 с оръдието БЛ-10.
          Оръдието - едно от най-добрите в играта.
          защото е руско в руска игра

          Comment


            #6
            Gaden Gogi написа Виж мнение
            защото е руско в руска игра
            Не много си е готино това чудовище.
            Изстрел и КВ 1С изчезва от раз - юбер кеф, а за Т 34 да не казвам как и се разхвърчават ламарините защото там е още по голям юбер кеф

            Comment


              #7
              Някой с впечатления от новите руски ПТ?
              Имам Су-100 отворен, и се чудя по кое разклонение да развивам нагоре.

              Всъщност кое оръдие на Су-100 препоръчвате? За последно я играх тая машина в бетата и нямам много спомени.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #8
                Реших да пробвам руските ПТ. От АТ-1 съм сравнително доволен /особено като се има предвид че на него се учих да играя с такова чудо/. 18 битки - 18 убити и значка първа степен - за мен не лошо като за начало.
                Су-76 /дотиквач, мрежа и рогатка/ - от това чудо съм във възторг - 23 битки - 40 убити, 2 пъти воин и танков ас, екипажа вече на 80%.
                Ще видим как ще е със Су-85Б, но съм решил да докарам екипажа на 76-цата до 100% и тогава да го прехвърлям.

                Comment


                  #9
                  uzi71 написа Виж мнение
                  Реших да пробвам руските ПТ. От АТ-1 съм сравнително доволен /особено като се има предвид че на него се учих да играя с такова чудо/. 18 битки - 18 убити и значка първа степен - за мен не лошо като за начало.
                  Су-76 /дотиквач, мрежа и рогатка/ - от това чудо съм във възторг - 23 битки - 40 убити, 2 пъти воин и танков ас, екипажа вече на 80%.
                  Ще видим как ще е със Су-85Б, но съм решил да докарам екипажа на 76-цата до 100% и тогава да го прехвърлям.
                  С този оръдието (същото е на СУ-76) проведена повече от 1000 битки.
                  Аз съм много доволен от този оръдието (ЗИС 2).
                  Attached Files
                  http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                  Comment

                  Working...
                  X