Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Американски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Американски танкове

    Превъзходство,но до кога?

    След последната за момента корекция на нереално доминиращата руска линия,и добавянето на 2 могъщи дестроера в американската,последната получи нов живот.Спорът "с купол или без купол" не се отразява на приемането и на двата класа ,като водещи.

    В момента всички американски медиуми се играят с лекота и удоволствие.
    Шърманите винаги са били симпатични,сега определено доминират в средните тиъри.

    Хевитата показват много мощ и доскоро куция М6 вече не е толкова безсилен.За класа си Т29 кърти наред,както впрочем и 2 класа нагоре.Не могат да му излязат 1 в 1 дори премиумните 8-мици.Т110-ката е предпочитана машина за кланови битки,дори след въвеждане на 10-ките медиуми и дестрота.

    Сплаша на топовото арти и до момента е ненадминат въпреки неколкократните орязвания.За съжаление нямам преки впечатления,доколко е точен с бронебойни.

    Американската линия,лично при мен,поизостана в развитието си.Затова,моля,споделете впечатления от машини,които са ви направили впечатление.

    #2
    Колеги, коя линия американски ПТ-САУ препоръчвате и защо?
    Нямам абсолютно никакъв опит с тях. Като довърша руските ПТ-САУ, което ще стане до седмица-две, ще започна американските, точно защото нищо не знам за тях. Ще започна от ниските тиъри - нямам излишен свободен опит.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #3
      Аз лично бих ти препоръчал да минеш през Т82->Т40->Wolverine->Hellcat->Т25/2, при ниските tier-и Т40 с подходящ екипаж и екипировка може да избие половината вражески отбор без дори да го видят, на мен лично това ми е най-успешната машина, рядко падам под 2-3 унищожени на битка, като 5-6 не е рядкост, Wolverine-a преди да оправят matchmaking-a беше трагедия, но сега е доста добре, правят се добри пари, а Hellcat-a според мен е много по-добър от Slugger-a, имаш същото оръдие и 2-3 пъти по-висока мобилност, но там вече си е до стил на игра.
      <<..........>>

      Comment


        #4
        Аз като любител на средните мога за там да споделя впечатления-
        След въвеждането на Т10 средни М46 изведнъж (без да е анонсирано) стана много прилична машина, преди всяко попадение ми трошршр поне дв амодума и убиваше един член на екипажа, сега не ч емашината се е сдобиал с броня, но поне сле дпопаденяи осатва работоспособна и човке може да се наслади на маневреност и въоръжение, ако и оръдието да е страшно куцо, но от близо позволява да се издевателства по мнго приятен начин срещу разни хевита.

        Но всичко това се помрачава (дори радоста от двата Шършинга) от Т32, е няма такъм импотентен боклук, може да си го хвалят колкото иста за едната педя броня дето нищо не я пробивало, чудо голямо при положение че и той нищо не може да пробие, последните битки още повече ме разочароваха, да не мога с Т8 тежък да пробия Т8 такъв, при това не някой изверг, а Тигър, бум челно и нищо, бум пак, пак нищо...но чашата преля когато гонейки М26 пак не можах да го пробия челно, някой ще кажат че танка бим маневрен...в сравнение с Т29 може и да е манаврен, но ИС-3 го бие по абсолютно всеки показател, ..... Сега гледайки си статистиката с Т32 виждам че показателите ми са доста високи, дори в сравнение с другит еми машини, но това не променя факта че осещането е като за игра с нещо непълноценно....чак се чудя дали ще има сили да допълзя до М103...а да екипажът ми е много добър.

        Comment


          #5
          Т28 и особено Т92 са недвижима собственост. Голяма мъка са. Аз затова развивам тия с куполите. М18 е страхотен танк, друг е въпроса, че аз лично не се научих да го играя, дет викат руснаците-надо вьправлять руки.

          Comment


            #6
            Не знам защо не харесват М3Lee.Кърти си доста прилично след навлизането на масата британски мишени около неговия клас.

            Победа!
            Битка: Линията Зигфрид 07 ноември 2012 г. 00:10:51 ч.
            Танк: M3 Lee
            Опит: 1*233
            кредита: 22*947
            Постижения в битки: Войн, Снайперист, Значка за майсторство:Танков ас

            Comment


              #7
              Здравейте .Не знам дали е за тука но да попитам ?Току що изследвах Т-95 .Ще му преобуча екипажа от Т-28 за него .Той е с 1во умение камуфлаж 2ро на 85% ремонт а командира разузнавач .Какви модули да му сложа ?

              Comment


                #8
                Снощи си купих Т32, още е гол като пушка (като екипаж и оборудване). Any tips and tricks?
                Отключени са всички модули без последния двигател.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #9
                  Разчитай на гънки в терена и добрата скорострелност. Танка има приемлива скорост на заден ход и на мен любимата тактика ми беше да стрелям и бързо да се оттеглям на следващата позиция и бързо да пласирам втори изстрел докато противника напредва. Сложи му гъсениците със свободен опит, дори 105мм е слабовато за този тиер, няма да ти е приятно да го играеш с 90мм.

                  Comment


                    #10
                    Angelmr написа Виж мнение
                    Разчитай на гънки в терена и добрата скорострелност. Танка има приемлива скорост на заден ход и на мен любимата тактика ми беше да стрелям и бързо да се оттеглям на следващата позиция и бързо да пласирам втори изстрел докато противника напредва. Сложи му гъсениците със свободен опит, дори 105мм е слабовато за този тиер, няма да ти е приятно да го играеш с 90мм.
                    105 мм и гъсеници съм сложил, остава ми само последния двигател да отключа - пропуснал съм го на Т29.

                    Това ми е първата битка с него:

                    Victory!
                    Battle: Ruinberg 24 декември 2012 г. 16:08:02 ч.
                    Vehicle: T32
                    Experience received: 3*546 (x2 for the first victory each day)
                    Credits received: 54*718
                    Battle Achievements: Steel Wall, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

                    Играх точно по тоя начин - криене на корпуса по гънки в терена, маневри и обстрел в движение.
                    Мисля, че машинката ми харесва
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      #11
                      Дайте мнение за Т29, изкарва ли пари? Става ли за бюджетна машина, отворил съм го и се чудя дали да вкарам в него един екипаж от Т1 с второ умение на 85%.
                      Т1 ми харесва, играя го почти като среден и го считам за много приятна машина, може да се справя с по-висок тиър машини.
                      От М6 съм меко казано отвратен, имам 46% победи, като ме пусне в горната част на табличката се ядва, но дори срещу тежки танкове от същия тиър не е много приятно да играеш. Често не пробива челно, а като играеш в първа линия нямаш време да снайпиш, че бронята му е картонена.

                      Comment


                        #12
                        vvasman написа Виж мнение
                        Дайте мнение за Т29, изкарва ли пари?
                        В класацията по доходност е на 186-то място.

                        Comment


                          #13
                          Тази статистика не струва, първо има мног малко битки о ткоито се взема, после само като видиш как ИС-3 применро го дават на минус, и почваш да се ч1удиш какви зомбита са я формирали...моето наблюдение е че това е прилично доходоносен танк, М26 също....но и него го дават минусов...

                          Comment


                            #14
                            Пари може да се правят практически със всичко,при активиран премиум.Ето последната ми битка със дребосъка Т18

                            Победа
                            Малиновка 28 март 2013 г. 17:56:31 ч.
                            T18 Опит: 1*134 кредита 15*738
                            Постижения в битки: Войн

                            При разход под 1к общо остават към 15к чисти.За машинка от този клас си е съвсем прилично.

                            Comment


                              #15
                              Ще пробвам Т29 със сигурност, но се чудя да преобуча ли екипажа от Т1 ? (с него имам 600 битки и две кофи медали)

                              Comment

                              Working...
                              X