Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хвалби

    Victory!
    Battle: Port 20 август 2012 г. 01:01:19 ч.
    Vehicle: IS
    Experience received: 1*062
    Credits received: 48*246
    Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Reaper, Master Gunner

    образцова битка
    malelel.rar
    достатъчно маневрена машина, с много добра огнева мощ, бронята не върши работа, но аз съм свикнал да нямам такава...най-забавното в реплея е как зациклих един Т29и си го претрепах...нашите као не с елакомяха д акапнат имах още двама за претрепване...чак се чудя дали екипажа д апродължи нагоре или да го оставя тук...но по мои сметки ИС-3 трябва да е още по-приятен, вече с истинска броня, малко по-бърз...по-красив...

    #2
    Тъкмо си мислех, край последна игра с тая гадост и я продавам...

    Victory!
    Battle: Himmelsdorf 20 август 2012 г. 17:45:41 ч.
    Vehicle: ARL 44
    Experience received: 3*627 (x3 for the first victory each day)
    Credits received: 25*603
    Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #3
      първата нормална битка:

      Victory!
      Battle: Steppes 22 август 2012 г. 23:40:26 ч.
      Vehicle: T26E4 SuperPershing
      Experience received: 2*062 (x2 for the first victory each day)
      Credits received: 58*174
      Battle Achievements: Reaper, Sharpshooter, Mastery Badge: "2nd Class"

      ако не се правя на супермен танка бива, и хич не е толкова бавем...вярно почти всичко ме надбягва когато стигнем до доубиането, ама в битка си е достатъчен...като му насвикна ще почна да го храня с хубав бензин.

      Comment


        #4
        само да се изфръцкам

        Victory!
        Battle: Karelia 25 август 2012 г. 22:14:38 ч.
        Vehicle: T26E4 SuperPershing
        Experience received: 1*615
        Credits received: 77*701
        Battle Achievements: Steel Wall, Kamikaze

        х ехе, камикадзето го направих срещу един Е-75, смачках го като куче, късах му вериги няколко пъти...и то без подкалибрени го отрепах, и като остана на 4 % газ надоло по хълма горкото

        иначе за Steel Wall аз съм взимал и с Пз 3...то в такива с еполучава когато някой те стреля с автоматично оръдие...или в случая с хетцера поради дебелото чело може много да отнесе.

        Comment


          #5
          Victory!
          Battle: Ensk 26 август 2012 г. 11:34:54 ч.
          Vehicle: T26E4 SuperPershing
          Experience received: 1*884
          Credits received: 108*013

          само 5 фрага, като дв ами ги откраднаха...а един АМХ-50 бягаше през глава от менедруг въпрос че аз просто я обичам тази карта.

          "оле боже, още може"

          Victory!
          Battle: El Halluf 26 август 2012 г. 11:46:16 ч.
          Vehicle: T26E4 SuperPershing
          Experience received: 2*254
          Credits received: 122*571
          Battle Achievements: Steel Wall, Defender, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

          ама бях звяр тука...ако и един М6 (починал скоропостижно защото реших че ми пречи и не го подкрепих) да ми крадна нагло два фрага.


          Victory!
          Battle: Port 26 август 2012 г. 13:52:37 ч.
          Vehicle: M46 Patton
          Experience received: 1*435
          Credits received: 46*311 (compensation for damage caused by allies: 3*355)
          Battle Achievements: Top Gun, Sniper

          винаги когато ме пусна на градско с този танк съм голям звер...и най-тъпото е че вече бях трепнал последният итечаха секундите докаот обяви поеда, и някакъв кретен от нашит еме цапна....и естествено ремонт ами е двойно повече от "компенсацията"


          брей оцелих човек със сходно чувство за хумор...пиша им аз в началото на играта "моля нахрането моят Сталин , той иска д апорасне"...естествено някакви веднага ръснаха мозък...ама като ги почнах, един тип62, бам, "премиумна храна"...после един Т29 много наивно ми скочи ( за такива си има модове, да му покаже че съм звергил и да внимава повече) "американска храна"...и награбих два германски дето напъвана нашите по леденият път...и тъкмо пиша "германска храна" и един Д Мак и той същото...то и той щеше да стане храна понеже ме дебнеше изодзад..ам адокато с еобърна и го гръмнаха...хубава битка, но не успях да вкуся руско и не станах топ гън, а много обичам...мисля си ако ИС-3 не ми хареса да си върна екипажа на 2-йката, за мен тиъра няма значение, важно е да е забавно.
          Last edited by Gaden Gogi; 26-08-2012, 14:55.

          Comment


            #6
            След игра номер 40 - 45 почнах да го захапвам този Тайп...

            Victory!
            Battle: Mines 28 август 2012 г. 02:14:45 ч.
            Vehicle: Type 59
            Experience received: 1*241
            Credits received: 68*777
            Battle Achievements: Mastery Badge: "1st Class"
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #7
              Хвалби

              Предлагам да оформим една тема за хвалби относно добри, много добри, отлични и епични постижения.

              Първа игра с Хетцера (екипаж на 75%) и инкасирах пет фрага :

              Victory!
              Battle: Erlenberg 30 август 2012 г. 01:34:57 ч.
              Vehicle: Hetzer
              Experience received: 1*114 (x2 for the first victory each day)
              Credits received: 11*093
              Battle Achievements: Mastery Badge: "2nd Class"
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                #8
                Направих юбилейно отличие Боец - 100-ен брой

                Comment


                  #9
                  1951 написа Виж мнение
                  Предлагам да оформим една тема за хвалби относно добри, много добри, отлични и епични постижения.

                  Първа игра с Хетцера (екипаж на 75%) и инкасирах пет фрага :

                  Victory!
                  Battle: Erlenberg 30 август 2012 г. 01:34:57 ч.
                  Vehicle: Hetzer
                  Experience received: 1*114 (x2 for the first victory each day)
                  Credits received: 11*093
                  Battle Achievements: Mastery Badge: "2nd Class"
                  С кое оръдие беше злата костенурка

                  Comment


                    #10
                    Дааааам,първа битка на JPanther II с 128мм и се усети разликата.Още 3 пъти снайперис' и ще станат 100 А тази битка беше "победа с тройка със сирената" на баскетболен език.Последният "щастливец" го думнах след като беше капнал нашата база.

                    Победа!
                    Битка: Рибарски залив 31 август 2012 г. 22:01:06 ч.
                    Танк: JagdPanther II
                    Опит: 1*627
                    кредита: 50*437
                    Постижения в битки: Медал Бюлтер, Войн, Снайперист

                    Last edited by Zerg; 31-08-2012, 22:26.

                    Comment


                      #11
                      А ако бяхме и спечелили...

                      Defeat
                      Battle: Murovanka 01 септември 2012 г. 00:54:11 ч.
                      Vehicle: Löwe
                      Experience received: 1*098
                      Credits received: 106*675
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #12
                        Сега не ми се търси, но имах с Т34 загуба с 1500хп и 150К кредити... загуба заради недостиг точно на ЕДИН ББ снаряд.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Айде за да се запиша.

                          Вчера се бях наточил здраво,да гръмна 10000-ния си враг на европейския.Кръгло юбилейче,така да се каже.За да ми е по-сигурно се качих на Е-50 и реших да използвам бързината и скорострелноста му,да гоня първия видян скаут.После и да ме килнат,юбилейния хилядник ще ми е готов.И като се почна...един скаут,после друг,после ме подгониха разни батчати,беж да спасявам задника....Бягам бягам и реших да се крия зад тяхната база.Викам си -тука няма да ме намерят.Промъквам се по терлички и ........там едни хубави гаубички си спретнали четворка белот.Почна се едно мятане между тях,една ти ми инфарктна стрелба,чудо.Тъкмо да си поема въздух,че още съм жив и гледам някаква американска 26-ца с много букви и цифри отзад,залетял да отмъщава.Айде пак беж....накрая ми скъса веригата,обърнах се и го аморакнах късметлийски.Вече сериозно шашардисан се оглеждам за друг преследвач и ми изписва -всички врагове избити.Веднага си отварям личното досие,да се насладя на юбилея и кво.... 10005 убити.Как да отпразнувам сега прескочен юбилей?

                          Comment


                            #14
                            Imperial написа Виж мнение
                            Сега не ми се търси, но имах с Т34 загуба с 1500хп и 150К кредити... загуба заради недостиг точно на ЕДИН ББ снаряд.
                            Дам, случва се... В тази битка останах аз и трите ни артилерии срещу два ИС-4 на по 400-500 живот всеки, но сглупих и се показах не когато трябва, а после артилериите ни нямаха шанс.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #15
                              Почва силно да ми харесва този танк:
                              Victory!
                              Battle: Lakeville 01 септември 2012 г. 21:28:15 ч.
                              Vehicle: T26E4 SuperPershing
                              Experience received: 1*998
                              Credits received: 104*823
                              Battle Achievements: Steel Wall

                              краднаха ми един тип, иначе да съм топ гън...а другият го спаси ч енашето ферди капна, иначе тъпанара си беше качил задника на един баир и аз му помпех покрив ан акуполата...констатирам че с правилен екипаж дори повреденото оръдие стреля точно...дововлен съм..а да един ИС си го бях напомпал до 6% но това същото ферди ми го крадна..явно Ис-а се осети че съм звер и тръгна д ами бяга...

                              Comment

                              Working...
                              X