Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камуфлажно прикритие, маскиране сред растителност и радиус на забележимост

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Камуфлажно прикритие, маскиране сред растителност и радиус на забележимост

    Честито за опцията с подтемите! Ето и от мен една за всичко свързано с прикритието в играта

    Така се оцелява с Грилето, обучен екипаж и камуфлажна мрежа при 7 кемпъра. Всички минаха доста близо, задържах малко и като бяха далеч и в гръб открих огън... загубихме разбира се катастрофално
    Attached Files
    Last edited by Петър Илиев; 29-08-2012, 23:46.

    #2
    Май тук ще е мястото да попитам чува ли се дали в 8.0 ще се погрижат ли невидимите ИС-оподобни да не са толкова невидими В 2 поредни игри ИС изчезва буквално пред мен,на 100ина метра и след половин минута ми никне в гръб.Единия път даже ме уби без да го видя,но изстрелът дойде отзад.Аз естествено не стоях на едно място,а обикалях,но въпреки всичко ИС си остана невидим.
    Last edited by Zerg; 30-08-2012, 00:43.

    Comment


      #3
      Ще станат още по невидими. Ще има камуфлаж, който се купува с пари или злато и който дава 5% към камуфлажа.

      Comment


        #4
        Грилето и Хетцера, от моя парк оспорват маскималното камуфлажно прикритие. Ето още един пример - този пропъпли още 10-на метра и ме видя чак след като го уцелих
        Attached Files

        Comment


          #5
          Не помня с кой танк играех и какво ме уцели,но помня че по мен стреля храстът,до който минавах.Ако не беше стрелял нямаше и да го открия къде е

          Comment


            #6
            Някой беше написал в чужд форум, че се е блъснал в хетцер докато преминавал през храст... полезно е умението и мрежата, важното е да не шаваш и да изчакаш най-удобния момент, с артилерията така и скаутите ги изненадвам често

            Comment


              #7
              Искам да оправят невидимите КВ и ИС. Случвало ми се е на 50-100 метра пред мен на голото поле да изчезне някой и да светне чак като стреля пак по мен.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #8
                Ново по темата: С новият пач 0.8.2 - короните на падналите дървета ще осигуряват камуфлажно прикритие като обикновените храсти.
                Ще настъпи масово обезлесяване и стрелба на сляпо по всяко паднало дърво
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #9
                  Омръзнало ми е от магически храстчета,дето гърмят по мен. А миналия ден едно дърво пред мен на има няма и 50 метра,се стоварва ей така самичко,чакам нещо да се покаже ама звънци.Това вече не са танкове а призрака от операта.Всеки се крие като мишка.Май мъжете дето се бият като такива са на привършване.
                  Клан [8282] .

                  Comment


                    #10
                    Хахаха ами пробвай със Су-85Б да излезеш в открит бой с КВ. Без прикритие се просто гарантиран фраг. Иначе съм виждал и Ис-ове да се мъчат да се крият по храстите, въпреки че не това им е предназначението и тук съм напълно съгласен.

                    Comment


                      #11
                      Мен пък ми харесва.С едни приятелчета си правим взвод ингилизки медиуми.Изкачаме от нищото,сеем смърт,и като мръднем 50-тина метра на гол терен изчезваме от кадър .Движим се бързо,динамично и много агресивно.Стреляме изненадващо ,от упор и презареждаме в движение.Въобще не ни трябват храсти.Противника остава ошашавен и мъртъв да дими по полето.Мноого ми харесва.Дано с новия пач да не го нърфнат това много.

                      Статистиката ми с А13Мк1

                      битки 15
                      унищожени 40
                      макс убити за битка 7
                      победи 80%

                      И следващите са в тоя дух,като доскоро победите ми с А13 Covenanter бяха 100%.Едно нещастно спиране на тока ми развали кръгличката цифра

                      Например в тази битка,противника се беше наврял в гората,разчитайки на прикритието и.Това не ми попречи да опукам 8 и да светна за нашите артита повечето от другите.Не отчетоха,че някой може да е достатъчно луд да влезе между тях и маневрирайки да ги насмете.Имах усещането че докато ги трескам,половината кампери не ме видяха до последния момент.

                      Победа!
                      Битка: Мурованка 04 декември 2012 г. 15:42:40 ч.
                      Танк: A13 Covenanter
                      Опит: 1*671
                      кредита: 30*931
                      Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас
                      Last edited by bigbeer; 04-12-2012, 15:57.

                      Comment


                        #12
                        Ами точно такива като теб ,bigbeer,са ми най-неприятни като се бия с тях,но така или иначе не е нормално някакъв на голо поле на 50-60 метра да изчезне буквално пред дулото ми и да ме опука с оръдието.

                        Comment


                          #13
                          kamos написа Виж мнение
                          Ами точно такива като теб ,bigbeer,са ми най-неприятни като се бия с тях,но така или иначе не е нормално някакъв на голо поле на 50-60 метра да изчезне буквално пред дулото ми и да ме опука с оръдието.
                          'що пък? то точно така трябва да се играе.

                          Comment


                            #14
                            Абе в последно време се зачудих за следното нещо:
                            Умението камуфлажно прикритие на екипажа, прави танка по-труден за откриване когато е неподвижен и е минал определен период от време, или има ефект и докато се придвижваш?

                            Comment


                              #15
                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              Абе в последно време се зачудих за следното нещо:
                              Умението камуфлажно прикритие на екипажа, прави танка по-труден за откриване когато е неподвижен и е минал определен период от време, или има ефект и докато се придвижваш?
                              Действа непрекъснато и с една и съща стойност, независимо дали е спрял или се движи.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment

                              Working...
                              X