Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    8.0

    Новите руски TD-та:

    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    #2
    1951 написа Виж мнение
    Object 263 (tier X)
    Хм...с отворен кула...
    Мощна пушка, но не е на върха броня.
    Един снаряд - ван шот
    П.С.
    1951
    Мнения:
    999

    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      #3
      Така....

      От днес вечерта е пуснат тестов сървър само за новата физика.
      Това НЕ Е теста на 8.0!
      Сървърът е малък и бързо се пълни, а простотията, която се развива вътре е трудна за описване Затова слагам няколко скрийншота

      Click image for larger version

Name:	shot_014.jpg
Views:	1
Size:	403.0 КБ
ID:	531039 Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	442.9 КБ
ID:	531040 Click image for larger version

Name:	shot_008.jpg
Views:	1
Size:	501.1 КБ
ID:	531041 Click image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	451.6 КБ
ID:	531042 Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	511.9 КБ
ID:	531043

      Принципно на сървъра има джентълменско споразумение да не се стреля (много) за да може всеки да си кара танка и да гледа от къде стават най-бруталните скокове Обикновено някой като почне да пуца на поражение го погват и свои и чужди. Най-странното е, че повечето такива случаи са американци.

      Впечатленията ми на бързо:
      - танкът се движи по-реалистично. Вече не е така залепен за терена - подскача леко, занася на завоите, инертен е (трябва му към секунда да спре след като сте пуснали газта). Това се усеща най-вече с по-скоростните машини, но дори и по-тежките се усещат по-реалистично

      - от новата физика страдат тараните. Струва ми се, че причиняват доста минимални щети вече, защото машините по-скоро се бутат и влачат една друга.

      - играе се само на прерисуваните карти, които изглеждат странно. Много са ярки и сякаш са недонагласени тук и там (танка потъва в почвата, засяда и прочие). Някои от тях са сериозно пренаредени и са си направо като нови. Например на гарата в Химелсдорф няма никакви влакове, а дюните на Пясъчната река са напълно прерисувани. Като цяло – не ми харесва!

      - колкото и руснаците да се фукат, тази нова графика яде повече ресурси. На мен кадрите са ми паднали до около 35 - 40 за секунда от ниво 50 – 60, даже 70. Не знам дали това ще е така и при реалния релийз на теста.

      - скоковете хич не са здравословни за тежките машини. Примерно на Карелия ако паднеш от скалите до църквата си мъртъв (тествано с Pz 4) на Прохода от моста падането е равно на 95% поражения (тествано с VK36), пак на Карелия от едни по-малки скали загубих 50%, подрошени модули и жертви (тествано с Пантера). По-малките машини сякаш понасят скоковете по-леко, много по-леко. Късат се вериги, но не се губи много живот, нито модули и екипаж.

      - паднеш ли в пропастите си загубен ако си с тежък танк. Леките понякога изгазват, но тежките нямат шанс. Има шанс някой да ги избута, но пак не става в повечето случаи.

      - паднеш ли в дълбока вода ти броят 10 секунди да изгазиш. Ако не успееш си мъртъв.

      - новата физика дава шанс да се катериш почти на всякъде, което може и да има някакви тактически приложения (пасивен скаут на високо), но това ще се види на реалния сървър

      - нещо са се пробвали да пипат по звука, но резултатите са лоши (оръдието звучи странно, меко казано)

      - танковете развиват по-високи скорости по надолнищата. Тигърът прави близо 35 км/ч, а един Хелкат се хвалеше, че направил 100.

      Като цяло, чувствата са ми смесени. В момента е голяма забава с физиката, но почнат ли реалните игри ще има псуване и петиции да я махнат. Просто нещата са леко... как да кажа, недонагласени. Имам усещането, че това е някаква доста базова версия, и на графиката, и на физиката, а и на картите. Не знам руснаците до къде са го докарали реално, но ако е до това ниво, то тази физика и графика няма да я видим в близките месеци.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #4
        И още нещо.
        На теста се вижда визуалния модел на променения Pz 4, но характеристиките му не са пипани. Играе се с 7,5/48, но то си е същото като в играта в момента.
        Ето снимки как изглежда танка сега:

        Click image for larger version

Name:	shot_017.jpg
Views:	1
Size:	474.9 КБ
ID:	531044Click image for larger version

Name:	shot_021.jpg
Views:	1
Size:	481.9 КБ
ID:	531045Click image for larger version

Name:	shot_019.jpg
Views:	1
Size:	466.5 КБ
ID:	531046Click image for larger version

Name:	shot_020.jpg
Views:	1
Size:	436.8 КБ
ID:	531047Click image for larger version

Name:	shot_018.jpg
Views:	1
Size:	480.0 КБ
ID:	531048
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          #5
          1951 написа Виж мнение
          - колкото и руснаците да се фукат, тази нова графика яде повече ресурси. На мен кадрите са ми паднали до около 35 - 40 за секунда от ниво 50 – 60, даже 70. Не знам дали това ще е така и при реалния релийз на теста.
          Изрично е обяснено, че графичния енджин в тази версия не е оптимизиран. Това е на практика някаква каша от 7.5 и 8.0
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            1951 написа Виж мнение
            Така....


            .
            Ако можете на танка си толкова високо нагоре ...
            Това променя всички бойни тактики на стари карти.
            Всички нови. В основата.

            Click image for larger version

Name:	shot_014.jpg
Views:	1
Size:	403.0 КБ
ID:	531039
            Attached Files
            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

            Comment


              #7
              Да ви кажа то това май е целта, да се променят тактиките защото на някои им омръзна играта и да се внесе малко разнообразие съответно свежи долари и евра

              Comment


                #8
                seekerr написа Виж мнение
                Да ви кажа то това май е целта, да се променят тактиките защото на някои им омръзна играта и да се внесе малко разнообразие съответно свежи долари и евра
                и рубли...
                + юани - На китайски сървър - много играчи.
                П.С.
                Това е интересно. Коя държава получава данъци и такси? Англия?
                Съмнявам че Беларус...
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  #9
                  Тъкмо снощи щях да помоля някой да даде мнение от тестовия сървър и ето.. благодаря за инфото.
                  Нещата с "физиката" са по-зле и от колкото очаквах. По-добре да направят само по-реалистично управлението - леки подскоци, поднасяне, заораване и буксуване на мек терен. Вместо само това, ще има някакво безумно блъскане и алпинизъм, пък и примерите от скрийншотовете са си направо гнусни.
                  Планините (скалите) в играта са моделирани доста изгладено и са слабо текстурирани, приличат повече на нагъната мушама. До сега бяха само за фон, а реализмът идваше от тревата, храстите и сградите. Без малко по- начупен терен, отронване на камъни, прах и кал нещата ще са доста дървени.
                  Сега ще дойде ерата на разни хевита, които ще се правят на булдозери... Не предполагах че са чак на толкова недодялан етап, иначе ще видим какво ще се получи

                  Значи ще се играе с Pz-IV. Ще прилича по-на нещо, защото в момента е най-грозния танк в играта с топовите купол и оръдие. А интересно защо обозначителнияткръст (balkenkreuz) на десния бронелист, огледално стои и от вътрешната страна. Явно това е поредното дребно нещо, което не вълнува никой
                  Last edited by Петър Илиев; 22-08-2012, 10:46.

                  Comment


                    #10
                    Както писаха някои в други форуми, нещата няма да останат така . Надявам се мнооого неща да се ушлайфат и доработват , и крайния резултат да е приемлив.
                    Само се опасявам че сегашните модове няма да стават за новата версия ...

                    Comment


                      #11
                      Като прегледах няколко клипа от тестовия сървър, ми прави впечатление че са вкарали новия енджин и рендерирането на терена е доста по-реалистично. Може би на места прекалено светло и цветно. Но скалите изглеждат по-добре - грапави и с детайли. Танковете в сянка са супер, осветени от слънцето направо дразнят. Водната повърхност е по-реалистична. И видях нещо като визуализиране на кални следи при движение по мека почва. Трябва да си запазят мрачното и облачно време на повечето карти

                      Comment


                        #12
                        ааааааааааа КАКЪВ КЕФ, СКОЧИХ ОТ АКВЕДУкта
                        иначе някой има ли идея какво като настисна и ми изчезват всички неща от екрана? карти марти, снаряди..всичко..и как да го възтановя по време на игра

                        Comment


                          #13
                          Мисля че "M" или 'V" се натискаше Гоги по памет говоря ...

                          Comment


                            #14
                            м Е ЗА КАРТАТ, ЩЕ ПРОБВАМ С ДРУГОТО...много ме кефи физиката, особенно газенето по реки и оврази, но е пълноо с малоумни дебилизирани поляци дето развалят всичко като се стрелят...и дори стрелят по собственият отбор...има бъгове но подозирам ще ги фикснат...и ще е много забавно...дали да не си подаря много хубавото видео на някое другарче за да си купя още по-хубаво сега на макс настройки (не могат да се пипат) ми дава 35-45 фрейма...съвсем си се трайва, но все пак

                            Comment


                              #15
                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              м Е ЗА КАРТАТ, ЩЕ ПРОБВАМ С ДРУГОТО...много ме кефи физиката, особенно газенето по реки и оврази, но е пълноо с малоумни дебилизирани поляци дето развалят всичко като се стрелят...и дори стрелят по собственият отбор...има бъгове но подозирам ще ги фикснат...и ще е много забавно...дали да не си подаря много хубавото видео на някое другарче за да си купя още по-хубаво сега на макс настройки (не могат да се пипат) ми дава 35-45 фрейма...съвсем си се трайва, но все пак
                              Тестовия клиент не е с оптимизирания рендерер, не бързай.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment

                              Working...
                              X