Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Назначения

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Назначения

    Моля тук всеки да каже всеки от новодошлите какви назначения предпочита, също така ако може с две думи да опише дали се е интересувал от спецификата на каквото иска да поема. Предупреждавам от рано, нашият отбор има изключително тежка задача и разликата в силите е огромна, за това ще се иска много мислене и работа за да подготвим достойно посрещане на лошковците
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    #2
    Отделно, който поеме Тунджанското направление ще има особено важната задача да не допуска вклиняване между мене и Крамер(много реална опасност ако сухопътните им командири я видят) и да пази Ямбол достатъчно дълго така че да може ямболския гарнизон да се мобилизира, а и в случай на нужда евентуални зенитно ракетни батареи в района да си сменят позициите, за да не ги губим а няма да има много място за оттегляне, но пък и в голяма степен терена ви ще е доста по-противен от тоя на Крамер. Да му се не види тука ми се ще на осмия ден да имаме възможност за флангов удар по противника на маришкото направление по възможност извършен в тъмната част на денонощието обаче за целта надали ще имаме адекватно количество хора и машини и какъвто и да е контрол над въздуха
    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

    Comment


      #3
      Моля тук да минат да се отчетат с желанията си останалите играчи. Поне по първоначално мнение смятам да дам Тунджа на Sizeriador и Амазон да поеме ВВС. Също така се търси високо мотивиран човек с повечко време да помогне с логистиката и планирането, ако между Paskal и bonebiter има такъв много ще се зарадвам, човекът с по-малко свободно време сигурно ще получи ВМС.

      Ако има хора с други предпочитания - нека кажат. Също така моля хората да драснат ако имат някакъв "опит" в смисъл на форумни игри, интереси (например аз съм фен на авиацията), както и колко време имат за играта за да зная дали да ги тормозя с повече задачи.
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        #4
        Сапьор кмандващ ВВС...в теорията на вероятностите не се използват отрицателни стойности, но ние имаме шанс да ги достигнем. Отделно изчетох правилата съставени от Голъм и мисля че не е много ясно как ще се определят точките при ПВО-то и Авиацията. Хубаво е да уточним тези параметри преди да започнем, така ще позволим на отборите да могат правилно си разпределя бюджета.
        Може би малка под-тема в която да пишат само участващите в алтернативката, и да сложим някакви точки на тежест(коефициенти) поне за тежките въоражения - самолети, ПВО, ОБТ, Артилерия?
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          #5
          Отделно изчетох правилата съставени от Голъм и мисля че не е много ясно как ще се определят точките при ПВО-то и Авиацията.
          Правилата още не са пълни - когато са напълно завършени - ще пиша (както и за всяко допълване и модификация). За какви точки става въпрос? Или е нещо вътрешно за отбора.

          Comment


            #6
            Ок, в момента сухопътно сме:
            Свиленградско направление (от Гърция до средата на Сакар) - Крамер
            Тунджанско направление (от средата на Сакар до първите гори на Странджа) - Моряка
            Странджанско напралвение (от първите гори на Странджа до Бургас включително, границата по Странджа също) - Амазон
            „Аз, Драгомир, писах.
            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

            Модератор на раздел "Военна Авиация"

            Comment

            Working...
            X